pozor

Diskuze » Negativní příhody

safrankova (autor tématu) 0 před 7 roky

Nejdříve Kateřina Podškubková (Bláhová) mi slíbí, že PC, který nabízí je k dispozici, poté se omluví, že počítač udala. Jak teď vypadám před pánem, který se na PC těšil?!

Akela 588 před 7 roky

Stejná zkušenost, domluva a mejlík,že to dala někomu jinému. Jiný člověk, jiná věc ale stejné jednání

Kateřina Podškubková 1 před 7 roky

Vážená paní Šafránková, počítače jsem se potřebovala co nejrychleji zbavit. Mám bohužel špatnou zkušenost s některými obdarovanými, kteří slíbí že přijedou, já odřeknu ostatním a oni se nikdy neukážou, nebo se vyjadřují týden. Počítač jsem udala pánovi, který si byl ochotný hned druhý den přijet. Přiznejme si, že vy jste v reakci moc rychlá nebyla. Slíbila jste že se ozvete druhý den a neozvala. Slušně jsem vás informovala, že počítač už není k dispozici, na ničem jsme nebyly domluvené. Nevidím tedy sebemenší důvod k negativnímu hodnocení. Svědomí mám čisté a jednám vždy slušně a s úctou. S pozdravem, K.Podškubková

Marty 44 před 7 roky

V případě, že je to tak jak píšete paní @Kateřino máte možnost vlastního rozhodnutí komu věc darujete a nemusí to být ten první, ale třeba i ten kdo přijede první. S pozdravem Márty

Ema Hrda 43 před 7 roky

Také věci nedávám hned prvnímu zájemci daruji je tomu kdo je ochoten přijet a hlavně reaguje slušně

Maqi89 135 před 7 roky

Naprosto souhlasím s paní Kateřinou. V začátcích jsem dělala tutéž chybu - rezervovala a pak čekala, dokonce jsem byla i ochotná to dovézt. Výsledkem byla neefektivnost a ve finále i negativní hodnocení od osoby, která si nebyla schopná pro věci přijet na smluvené místo, a protože jsem nemohla tašku se spoustou věcí vláčet s sebou, nechala jsem ji na vrátnici metra - nikdy už si to ani nevyzvedla. Takže jsem po pár takových zkušenostech přešla na způsob "kdo dřív přijde, ten dřív mele" a musím říct, že se mi osvědčil. Kdo věc opravdu chce, udělá co je v jeho silách, aby ji získal. Bohužel někteří si myslí, že stačí kliknout na tlačítko "mám zájem" a věc mají automaticky rezervovanou. Podle mě je potřeba ještě dokázat, že mám o věc zájem, třeba tím, že se budu aktivně snažit domluvit se na předání v co nejkratším termínu.

Sluníčko 53 před 7 roky

Děkuji Maqi89 za reakci, také mám podobné zkušenosti a docela jsem válčila s tím, zda rezervovat nebo ne.....ale jak vidím, nejsem sama kdo pomalu přechází na systém: kdo věc chce, cestu si najde a vyzvedne....

Eva* 171 před 7 roky

Systém, kdo přijde první, se mi také nelíbí. Má být slušná a rozumná domluva na obou stranách. Pokud se pro věc vypraví deset lidí, tak devět lidí zůstane zklamaných a oprávněně naštvaných. Zkrátka domluvit si předání a vyčkat, zda zájemce dorazí. Pokud nedorazí, dostane negativní hodnocení a věc se nabídne dalšímu zájemci. Ti co nedarují věci častěji se s hodnocením ani neobtěžují. Darují např. jen jednu věc, jen aby se jí zbavili a nic víc neřeší. Pak je těžké dohledat, jak co proběhlo či neproběhlo. To samé někteří obdarovaní. Hodnocení dostanou, ale sami se s hodnocením už neobtěžují.

Akela 588 před 7 roky

Paní Evo napsala jste to skvěle, přesně tak to chodí a nebo se to má řešit. Nedovedu si představit,že bych pro něco běžela, abych tam byla z deseti první. Pokud to tak funguje, proč by se tam další zájemci měli trmácet když to dostane ten kdo přiběhne či přijede co nejdříve.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Také to dělám podobně pokud bez omluvy na domluvené míst a hodinu nepřijde tak si zaslouží věc nedostat a ještě dostat hodnocení ,to jak se tu někdo rozčiluje tak je to dáno někdy chybnou domluvou ,pokud něco chci musím hodně komunikovat a hlavně rychle to je základ .

vilda1 34 před 7 roky

A zase ten, p. Roubíček už je to trapné! Co si komu dal a co si vzal že seš tak moudrý. Zavolejte rád si vezmu co má hodnotu tel.739708840 a budete spokojeni že Vám nedám nega hodnocení .

Petr Roubíček 242 před 7 roky

pozor profil vilda1 byl založen pro rýpání do druhých a opisování čísel z profilů

vilda1 34 před 7 roky

Pozor Na podvodníka Dlouhý Most u Liberce.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Pozor Na podvodníka Praha 1

vilda1 34 před 7 roky

Roubíček Praha 10,Beroun, Dlouhý Most.atd.

Marty 44 před 7 roky

Tak a dost pánové ano tahle sekce není určená k hádkám ale k negativním příhodám dodržujte laskavě pravidla sekcí nebo budou vaše příspěvky smazány. Děkuji za pochopení

Maqi89 135 před 7 roky

2Eva: Aby nedošlo k nedorozuměmí, já po všech nechci, aby se hned sebrali a přijeli. Snažím se odepsat všem a pokud někdo slíbí, že přijede druhý den a jiný, že až za týden, tak samozřejmě počkám na toho prvního. Když nepřijde, jsou na řadě další. Mě jde ale především o to, aby zájemce komunikoval. Nestačí jen napsat, že má zájem, ale snažit se co nejdřív najít vhodný termín převzetí.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

nevím proč takový lidé sem vůbec chodí tady ty stránky slouží k inzerci darování věcí ,osobně také počkám lidem ,ale nemůže někdo chtít rezervovat věc a za měsíc mi napíše ,že nemá odvoz abych mu věc přivezl já .

Marty 44 před 7 roky

Tak @Petr Roubíček toto je poslední varování, aby jste se tu přestali hádat nebo dostanete časový Ban. Toto fórum není místo na vaše osobní spory již jste byli nahlášeni jinými uživateli. Takže jak říkám poslední varování pro oba.
S pozdravem Admin Márty

Sluníčko 53 před 7 roky

"Systém, kdo přijde první, se mi také nelíbí."

Mě také ne, ale po zkušenostech z poslední doby....:

-věc rezervuji (a nikdo jiny tedy nemůže napsat že má zájem), pak se přes měsíc se zájemcem domlouvám na termínu, on nakonec nepřijde a věc mi tu zůstane...

Už většinu věcí nerezervuji, domluvím termín vždy s jedním zájemcem a ostatním napíšu, že pokud si věc nevyzvedne dám jim vědět. Samozřejmně že nenapíšu všem ať přijdou a pak je nepošlu domů s prázdnou (vyjímkou jsou kytičky, kdy mám vždy víc exemplářů a tak je mohu nabídnout více lidem, reagujícím na jeden inzerát).