POZOR! PODVODNICE!

Diskuze » Negativní příhody

Natalii (autor tématu) 2 před rokem

Dobry den vsem vse za odvoz .Chci upozornit ostatni na inzerat michaelatvrdkova.18@seznam.cz, ze je to podvodnice.Domluvim se,prijedu, (pres celou Prahu v tomhle pocasi !)zavolam...rekne mi, ze mam jit do sedmeho patra,tak tam jdu..,a ona nikdy...a jeste vypne mobil...Tak me prosim, reknite dobre lidi,co je to za chovani?

David Kos 1 před rokem

To musí být teda pěkná kravka.... , snad u někoho budeš uspěšnější. Bohužel svět není zas tak růžový jak se zdá... bohužel.

Zdena 216 před rokem

Natalii podívejte se komu darovala a pak třeba dotyčné obdarované napište a zeptejte se jakou mají zkušenost.....

Olya 17 před rokem

Jó,jo....hrůza...gde žijeme???

Marty 44 před rokem

Dobrý den situaci s touto paní řeším již 2x jsem na ní dostal stížnost. Budeme vás informovat.
S pozdravem za Vše za Odvoz team Márty
http://www.vsezaodvoz.cz

Petr Roubíček 193 před rokem

Co jsem koukal tak inzeruje i na jiných stránkách ,ještě se mi to nestalo ,občas se stane ,že něco dostanete a věc je k ničemu tedy například gramofon měl závadu která se nevyplatí opravit ,je to vždy trošku risk ,ale to beru majitel mnohdy neví zda věc funguje ani v jakém je stavu .

Admin Petr 120 před rokem

Uživatelku jsme zablokovali. Kdybyste opakovaně narazili na podobné chování, dejte vědět, zasáhneme

Zdena 216 před rokem

Zablokovaná je pod novou registrací Michaela, pozná se podle místa vyzvednutí Top hotel a gramatiky

Marty 44 před rokem

Situaci jsme urychleně vyřešili zablokováním druhého účtu a přidali jsme další pravidlo číslo 5. v sekci pravidel.