POZOR! PODVODNICE!

Diskuze » Negativní příhody

nataliia nykolyn (autor tématu) 2 před 7 roky

Dobry den vsem vse za odvoz .Chci upozornit ostatni na inzerat michaelatvrdkova.18@seznam.cz, ze je to podvodnice.Domluvim se,prijedu, (pres celou Prahu v tomhle pocasi !)zavolam...rekne mi, ze mam jit do sedmeho patra,tak tam jdu..,a ona nikdy...a jeste vypne mobil...Tak me prosim, reknite dobre lidi,co je to za chovani?

David Kos 1 před 7 roky

To musí být teda pěkná kravka.... , snad u někoho budeš uspěšnější. Bohužel svět není zas tak růžový jak se zdá... bohužel.

Akela 588 před 7 roky

Natalii podívejte se komu darovala a pak třeba dotyčné obdarované napište a zeptejte se jakou mají zkušenost.....

Olga 17 před 7 roky

Jó,jo....hrůza...gde žijeme???

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den situaci s touto paní řeším již 2x jsem na ní dostal stížnost. Budeme vás informovat.
S pozdravem za Vše za Odvoz team Márty
http://www.vsezaodvoz.cz

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Co jsem koukal tak inzeruje i na jiných stránkách ,ještě se mi to nestalo ,občas se stane ,že něco dostanete a věc je k ničemu tedy například gramofon měl závadu která se nevyplatí opravit ,je to vždy trošku risk ,ale to beru majitel mnohdy neví zda věc funguje ani v jakém je stavu .

Admin Petr 247 před 7 roky

Uživatelku jsme zablokovali. Kdybyste opakovaně narazili na podobné chování, dejte vědět, zasáhneme

Akela 588 před 7 roky

Zablokovaná je pod novou registrací Michaela, pozná se podle místa vyzvednutí Top hotel a gramatiky

Marty 44 před 7 roky

Situaci jsme urychleně vyřešili zablokováním druhého účtu a přidali jsme další pravidlo číslo 5. v sekci pravidel.

nataliia nykolyn (autor tématu) 2 před 7 roky

nataliia nykolyn (autor tématu) 2 před 7 roky