Asi den blbec....

Diskuze » Negativní příhody

Akela (autor tématu) 588 před 8 roky

Přestože mám v profilu uvedena pravidla pro předávání věcí, stejně to nejspíš nikdo skoro nečte. Dnešní den mě opravdu překvapil a není to poprvé. Z 6 lidí přišla pouze jedna paní. Ztratila jsem tím 2 a půl hodiny čekání na dotyčné a nikdo se z nich neomluvil a ani nedal vědět předem.

Helena Dvořáková 6 před 8 roky

Máte pravdu, nikdo to nečte, mám stejné zkušenosti.

Akela (autor tématu) 588 před 8 roky

Je to tak. Rozhodla jsem se hodnotit i ty lidi co si věc objednají pak mlčí a nebo napíšou a zase mlčí a tím to skončí. Bohužel můžou si za to sami.

kjama 13 před 8 roky

Tak já jim dám týden na případnou omluvu a pak dávám negativ. Ono, kvůli jednomu chlapci jsem půl hodiny čekala venku, protože jsem zjistila, že mi nefunguje zvonek a tel jsem nedala, poté jsem ještě hodinu seděla v okně, abych viděla, jestli nejde a byla strachy bez sebe, že se potáhne přes celé město jen kvůli předání, které nakonec neproběhne. Jaké bylo moje překvapení, když jsem poté zjistila, že milý pán již má na kontě šest jiných negativů přesně za totéž. Dala jsem mu týden na omluvu, zeptala se, zda má ještě zájem a už se neozval. Dávejte negativy, ať vím, zda se mám kvůli těm lidem přetrhnout, nebo to nechat být. Přece je to server o darování věcí, takže slušné chování je snad to jediné, co lze hodnotit.

kjama 13 před 8 roky

To Zdena: Koukám, že dle hodnocení jste narazila na stejného pána, jako já.

(smazaný uživatel) 134 před 8 roky

Ja to neresim. zbytecna pravidla delaj jen zlou krev. kdyz je nekdo blb tak s tim pravidla moc nezmuzou.

Petr Roubíček 242 před 8 roky

Hodnocení je jistě potřebné ,ale kolik má třeba dotyčný profilů může jich mít klidně 100 bohužel s tím nikdo nic nemůže dělat nedá se blokovat jinak i pokud by mu administrátor smazal účet nebude to moc platné ,jedině snad ověřená registrace na adresu podobně to má Aukro

(smazaný uživatel) 134 před 8 roky

Princip darovani je zalozen na dobrovolnosti tj. je vporadku dokud vam dela radost darovat. Existuji lide kteri budou parazitovat ci nicit pro zabavu. S tim je treba pocitat a proste to aristokraticky prehlizet. Neni li odezva neni pak zabava vas zlobit. Ja si dobre dovedu predstavit maleho trolika ktery si zalozi par profilu a zacne skadlit par aktivnich uzivatelu a pak se tu kralovsky bavi.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ano bohužel je to tak lidé jsou různý ,mě dělá radost ,když něco dám nebo něco dostanu celkem stejnou ,například jsem daroval , pokud někam pro něco jedu zatím jsem vždy dostal mobilní číslo bez toho bych asi ani nikam nejel jezdím ne zřídka i 100 km. vzdálenosti ,jistě ,že i tak může trolík si ze mě vystřelit .