Opravdu podivné chování mnohých zájemců

Diskuze » Negativní příhody

Alice (autor tématu) 6 před 8 roky

Protože jsem dostala opravdu řadu nabídek od zájemců o mé věci, odepsala jsem 15 lidem postupně , 10 z nich už se vůbec neozvalo, dalším pěti jsem postupně nabízela návštěvu, všichni slíbili přijít a nakonec se nedostavil vůbec nikdo a žádný ani nedokázal zavolat nebo se omluvit. Tak vážně nevím, co si mám myslet.

Akela 588 před 8 roky

Mám podobný problém.Pokud někdo domluví odběr a nepřijde, neomluví se, rovnou dávám negativní hodnocení. Pokud je to jen tak tak se s tím nedá nic dělat. Stalo se mě to už víckrát. A nejlepší na tom je to,že ten kdo měl přijít, nedošel,neomluvil se a nijak nereagoval si klidně za čas ještě několikrát troufne zase něco objednat. Bohužel potom jeho žádosti ignoruji a dám to jinému spolehlivému zájemci a nebo to prostě vyhodím.

elwen 2 před 8 roky

Také mám podobnou zkušenost. Někteří mají dokonce tu drzost si se mnou vyměnit i 10 zpráv o tom, kdy by si to vyzvedli, až z toho vzejde výsledek, že nemohou vůbec nikdy.

Baruš 27 před 8 roky

elwen - to mě pobavilo ,,až z toho vzejde výsledek, že nemohou vůbec nikdy,, já zase u svých inzerátů píšu ulici a dny s časem kdy je možné vyzvednout, a stejnak mi pak píše plno lidi, že si vyzvednout v úplně jiný čas než jsem psala, apod. kolikrát mi přijde, že lidi klikaj jen podle fotek a vůbec si nečtou popis...

Akela 588 před 8 roky

Přesně tak viz zrovna dnešní zkušenost nejméně 14 dní stále domlouvání, přesouvání a když nastala hodina odběru dostanu mejlík s tím,že to nejde, že až příští týden.

Ivana B. 57 před 8 roky

PRO BARUŠ I OSTATNI v posledni dobe se mi zda ze to je o rychlosti honem honem at jsem prrvni a pak je to uplne jinak..navic jsou tu sberatele vseho mozneho i nemmozneho, i to je na povazenou..ja uz lidi, kterym davam vybiram dle profilu a zjistila jsem, ze nejsme jedina..jinak server je bezva,ikdyz nektere veci mi tu hhlava nebere..

Akela 588 před 8 roky

Joooo je to tak dělí se to tady na sběratele, kteří nikdy nic nedali, pak na ty co berou hlava nehlava vše, další který potřebuje 5 stolů, 7 TV a další a další věci v několikanásobném množství, což nemůže ani upotřebit ani unosit Buď to mají na další kšeft, což už jsem se tady dočetla a nebo je to "nemoc".Samozřejmě jsou tu další lidé, kteří dávají a sami nic nechtějí a nebo dají-chtějí. Je to docela těžké leckdy pochopit. Těm fajn a slušným těm opačným .

Sluníčko 53 před 8 roky

Přeji všem zúčastněným pevné nervy a co nejvíce pozitivních zkušeností a setkání. Bohužel ty nepříjemné k tomu patří, ale jsem ráda že nemám negativní zkušenost sama a díky vašim připomínkám už nebudu mít problém udělit i negativní hodnocení-se kterým jsem doteď dost vnitřně válčila. Nevyzvedl, neomluvil se-negativ..máte pravdu.

Zuzana 3 před 8 roky

takže v tom nejsem sama! Mě přijde, že se mi ozývají lidé, kteří si představují, že když na něco zareagujou, já okamžitě sednu na MHD a dovezu jim to až domů. Kdo má přijít,ten nedorazí. Volají, píšou a nakonec mi věc zůstává doma.

Akela 588 před 8 roky

Přesně tak Zuzko. Mě se zase několikrát stalo zda bych ještě nezaplatila poštovné. To už byl docela vrchol drzosti. Poslední případ. Mám zájem, pak ticho, po urgenci /přestože jsem řekla že nikoho už urgovat nebudu/ pár dní pauza pak chtěla bych všechno,ale nemám odvoz. Dále se z toho vyklubalo. Jak na tom je špatně, no budiž může to tak být, a zda bych to neposlala poštou.Když jsem tedy řekla ano /přestože už poštou posílat nehodlám/ tak došla zpráva,že nemá peníze na poštovné /30/, že nemá ani korunu a že jí to přítel všechno vzal. Tak bohužel sbohem a šáteček. Také mám své problémy,ale nikde to neventiluji.

Zuzana 3 před 8 roky

No já se minule se slečnou domluvila, že si teda dáme sraz v obchodním centru, protože jsem tam také měla cestu. Slečna mi půl hodiny nebrala telefon. Ozvala se mi, až jsem dorazila domů, chápala jsem, že se zapovídala a neslyšela telefon, tak jsem ji poslala adresu, kde je možné věci převzít. Bylo mi sděleno, že tedy bude fér a nechá věci dalšímu zájemci. Napsala jsem, že jí je klidně podržím, když si pro ně přijde, ovšem to už jsem zřejmě chtěla moc, tak komunikace z její strany ustala. Prostě lenost si dojít pro věc o kterou mám zájem - zvláště na stránce vše za odvoz

Olga Čadilová 3 před 8 roky

I já mám podobné zkušenosti. Věc rezervuji, na místě čekám a zájemci nestojím ani za omluvu. Neměl by admin zvážit nějakou černou listinu, kam by se tito nesolidní napsali?