Mirek S (Schauer) - nespolehlivé, sprosté a neuctivé jednání

Diskuze » Negativní příhody

Michaela (autor tématu) 103 před 2 roky

Tak se s Vámi chci podělit o aktuální příhodu, která se mi zde udála. Včera večer jsem reagovala na inzerát tohoto pána. Pokyn byl, že se má napsat kdy je možné přijet. Napsala jsem tedy již v první zprávě, že mohu přijet hned dnes ráno, ale že se přizpůsobím jak se mu to hodí. A k mé radosti mi přišla odpověď s adresou a telefonním číslem, že mám zavolat a k vyzvednutí to bude dnes po 10. hodině. Zavolala jsem tedy a domluvili jsme se, že přijedu dnes v 10 hodin.
Tato domluva pak byla potvrzena i písemně. Takže já jsem dnes, v neděli, brzy vstala, jela si půjčit auto a protože mám ráda přesnost a také nerada čekám, tak jsem úderem 10 hodiny byla před domem toho pána. No, a dozvěděla jsem se, že tu věc už nemá ! To je, že? Úplně mi to vyrazilo dech. Takže já jsem udělala přesně to, co požadoval a sám určil, domluvili jsme se ústně i písemně, brzy jsem vstávala, jela pro auto, jela na místo - a to celé zbytečně. Klidně pomine naši domluvu, ani se nenamáhá dát mi vědět, ani se neomluví, prostě nic. Chápete takovou sprosťárnu? Já ne. Takto neuctivě nakládat se vzácným časem druhých, takhle sprostě se chovat, to je prostě neuvěřitelné. Nemohu mu dát negativní hodnocení, tak mu aspoň zde udělám za jeho skutky "reklamu". Už také vím, že ta negativní hodnocení v profilu nemá jen tak... Tak si na něj dejte pozor.

Bohužel zatím žádné odpovědi. Buďte první!