nick Marian Voros

Diskuze » Negativní příhody

Alena z Prahy (autor tématu) 19 před 3 roky

rezervoval si všechny mé nabídky ... měl i můj telefon, adresu... nepřišel, neomluvil se a nechal rezervaci... ze dne na den onemocněla celá rodina... - bravo! :o) Nedoporučuji....

Andy 81 před 3 roky

😂😂😂vtipné, když to nebyl Covid, tak pak už zbývá jen alternativa - Moribundus 😂

Ondřej Beránek 95 před 3 roky

Takze typek se omluvil ? nebyl bych na lidi tak prisnej.

helena 41 před 3 roky

tak jsem zvědavá jak dopadnu já, taky má vše zarezervováno určíl si dobu převzetí a zatím nepřišel ani nic nevzkázal , počkám a když tak se připojím k minusu

helena 41 před 3 roky

a ještě mám jeden problém v posledním měsíci se mně přihlásí lidé na moje nabízené věci, rezervují , někteří dokonce s určením času na vyzvednutí, všichni to nutně potřebují a nakonec nikdo nepřijde, ani to nezruší, natož aby se omluvili,budu je jmenovat jako varování pro ostatní, ,je to Simona, dětské oblečení, Kníže Myrty obladačky, Chris tynka, také veliký zájem, Solvina asi 15 věcí Tam čo čo taky nepřišla Dominika adrážedlo a další věci, je to 90 procent lidí. pro ketré balím a popisuji balíčky, stojí mě to fůru času a považuji to za sprosté jednání, už jsem toho darovala dost ale má velikou chut s tím skončit minulý týden jsem odnesla 5 tašek do Klokánku a měla jsem rozhodně lepší pocit, že to k něčemu je , než tady, tak jsem si postěžovala, a chtěla jsem vás hlavně před určitými lidmi varovat

helena 41 před 3 roky

dobrý den, musím ze seznamu lidí s minusem vyjmout paní Solvinu, která si po omluvě přijela a vysvětlila celou věc, zamluvené věco odvezla a tak je vše OK, ostatní se stále neozvali a myslím, že už se neozvou

Barbora 3 před 3 roky

Tak co pan Voros? Přišel nakonec? Čekám na něj, měl přijít před hodinou. Třeba jen má ve zvyku chodit pozdě?

Barbora 3 před 3 roky

Tak pan Voros nepřišel ani se neomluvil.

Alena z Prahy (autor tématu) 19 před 3 roky

je to husťák, doporučuji bloknout.

Alena z Prahy (autor tématu) 19 před 3 roky

docela spolehlivý zájemci jsou na hearth net... jen doufám, že se tam teď nenaveze ta "smetánka" odsud např. Voros :o)

Ivana Jank 117 před 3 roky

Take me se ozval s zadostmi o mobily Voros. Vzhledem k jeho profilu jsem jeho zadost hodila do koše. Ovsem nyni me obtezuje a poslal mi tuto stupidni basnicku :

Až ti covid zaklepe, otevři mu dveře sve
dve civid jde.....jedna dvě neslabne.

Tak presne kvuli takovym debilum toho tady zacinam mit plne zuby. Proc si mam davat praci s focenim a organizací, marnit svuj cas,kdyz kontejner mam blíž? Navic nevim, co lidi nechapou na mem profilu? Myslim, ze je srozumitelny, presto po zajemci stale chteji veci posilat, vyzvedavat si v nedeli, dopoledne......o tom, jaký material se dnes hlasil o vyzvednuti se uz ani neda mluvit ( negativy za nespolehlivost se to jen červená, lžou apod) Fakt mi to tu uz pěkně...........

babrdla 40 před 3 roky

Dobrý den paní Jankovičová,
nevzdávejte to...já jsem čerstvě důchodce a mám stále tlačítkový mobil,tak mne zaujala vaše nabídka,že bych se to "naučila" na starším a viděla bych.Ale přečetla jsem si váš profil a neobtěžovala jsem,protože je prostě jen vaše věc jak si to nastavíte,a já vás plně chápu,a já to respektuji.Takže i chápaví se tu najdou...a takové Vorose si zablokujte,když má místo mozku z piva kostku..ale chápu,že stokrát "něco" i vola umoří..mějte pěkný den...

Andy 81 před 2 roky

Už poměrně dlouho inzeruji na webu Daruji za odvoz. I tam se mi pan Voros ozval a světe div se na webu Daruji za odvoz má nick Angelo Angelo, ale odpovědi jdou na mailovou adresu Marian Voros. No to je bordel😂😂😂...

Ivana Jank 117 před 2 roky

Ale Angelo už byl i zde, mám za to, že jsem s ním měla také špatnou zkušenost a měla ho na BL.......takže to vypadá na další přejmenování......proto prostě nováčkům nedávám, pokud aspoň něco už nepředali.....přejmenovaných vykuků je zde hodně, také těch, co používají více profilu, virtuálně si mezi sebou předávají sami sobě pěkné věci ( dají inzerát, vzápětí rezervace a předání někomu, kdo si právě udělal profil a po převzetí už tam nikdy nepřijde ) Proste tu začíná být spousta leváren.

helena 41 před 2 roky

levárnama se to jen hemží , už se divím, když někdo skutečně přijde jak slíbil, pan Voros, ale pořád shání a otravuje a když jsem mu napsala ať nemarní můj i svůj čas, tak mi tedy napsal, že přijde v tolik a tolik hodin, samozřejmně nepřišel, tak opravdu mu nikdo už neskákejte na špek, jen pořád nevím, co tím sleduje, jestli chce lidi štvát, či co, myslím, že má pravdu paní, co bude dávat jen lidem které zná, jinak se tomu asi nedá zabránit, škoda, někteří poctivý jsou i možná potřební

Dana 11 před 2 roky

Mrzí mě, že konverzace začínají vyznívat jako jedna velká stížnost na tuto stránku. Já mám převážně skvělé zkušenosti. Řekla bych jeden člověk z 15 nedorazí. Tak to prostě posunu dalšímu, co měl o věc zájem a je to. Mám to tady hodně ráda. A takové ty šmejdy - to člověk pozná z jejich profilu hned, takže se tomu dá dost dobře vyvarovat. Slušný a spolehlivý člověk má prostě vysoké hodnocení. Co je na tom tak těžkého si lidi prověřovat, než jim dáte rezervaci? Je to jedno kliknutí navíc a nebudou se Vám dít levárny - vřele doporučuji! Pevné nervy a důvěru v lidi Vám přeji

Akela 588 před 2 roky

Dana - máte pravdu, ale spousta dárců, kteří byli zklamáni a napáleni si to nechá pro sebe a negativ nedává a to pak nepoznáte ani náhodou jestli zájemce je fajn nebo ne Hodněkrát jsem někomu dala šanci i když jsem s ním měla i špatnou zkušenost, někdy to klaplo někdy to bylo stejné.

Dana 11 před 2 roky

Akela - jo, možná bychom se měli všichni prostě domluvit - NEBÝT TAK KOMPROMISNÍ a opravdu si dát práci i s tím UDĚLIT NEGATIVNÍ HODNOCENÍ, pokud se člověk nechová dobře (opravdu není normální nekomunikovat, nedorazit na domluvenou schůzku - prostě není. Já to nikdy neudělala. A pokud bych i zapoměla, tak se vždy můžu omluvit a rychle to hned napravit). Pak to tady poběží skvěle!

Akela 588 před 2 roky

Ondřej Beránek 95 před 2 roky

Eliška21. 1 před 2 roky

Nabízíme osobní půjčky s nízkým úrokem, které vám pomohou začít, rozvíjet nové podnikání a provádět různé projekty.
Pro více informací: dhermeros9@gmail.com

gabriela blatná 1 před 2 roky

Dobrý den, když čtu vaše relace na Mariana voros tak nevím jestli se mi tě paní chce posílat to peří... Včera jsem dala na Facebook kohouta a dneska mi paní napsala jestli bych ji nemohla dát tři pera. A v její adrese stalo ne její jméno, ale jméno Mariana vorose. Můžu se zeptat jestli vám dával někomu svoji adresu Praha u libenskeho pivovaru 28? Nechtěla bych mu (jí) a naletet....

Ivana Jank 117 před 2 roky

Vyhněte se obloukem a dejte na Black list.

Ivana Jank 117 před 2 roky

A juknete na diskuzi o Jana 123.......budete v obraze. Hezky den, Ivana