Uživatel ALEŠ mi odmítá udělit hodnocení

Diskuze » Negativní příhody

Milena Krejčů (autor tématu) 11 před 3 roky

Pan Aleš velmi rychle přijel pro teleskopický věšák. Hned jsem mu udělila pozitivní hodnocení. On nic. Napsala jsem mu Já: Dobrý den, prosím o hodnocení.
A doteď nic. Fakt mě to vadí. Ostatní hodnotí stále. Ani nemám možnost změnit moje hodnocení

Alena z Prahy 19 před 3 roky

měla jsem stejnou zkušenost, když jsem mu předávala druhou věc, řekla jsem mu, že místo čokolády má dát za minule i za teď hodnocení a on tak učinil...

Ondřej Beránek 95 před 3 roky

Dobre rano,
ja ted koumam jak udelit hodnoceni ono to asi bude castecne i tim ze se to blbe lovi.

Papoušek 6 před 3 roky

Dobrý den, jsem tu nová. Jak to má tedy správně fungovat? Když si prohlížím profily řady z Vás, tak když někomu udělíte hodnocení po vyzvednutí věci, je vidět, že lidé poté co si věc vyzvednou už vůbec dál nereagují. Zdá se mi to nevyvážené. Daruji, pochválím a nikdo už víc na mne nereaguje? Čím to je? Chybí tam nějaké jednoduché tlačítko na reakci? Ti lidé asi neví, že by ještě měli reagovat, když dárce toho pro ně udělá víc než oni pro pouhé vyzvednutí věci. Jaký je na to prosím názor a jaký je tedy všeobecně správný postup? 😊

Akela 588 před 3 roky

Odběratelé vědí, ale slušnost nemají, aby napsali hodnocení. To je tady dost běžné. Stane se někdo ho napíše třeba s delším zpožděním, ale moje zkušenost s tím, že někteří nepíšou je veliká. Já dávám hodnocení každému, ruka mi neupadne.

Milena Krejčů (autor tématu) 11 před 3 roky

V častých otázkách je uvedený postup 1. hodnotí darující, web mu pošle mejl ať ohodnotí, 3. obdarovaný ohodnotí. Tady to nezafungovalo.
Moc ráda bych vzala své hodnocení zpět a napsala podle skutečnosti a negativ

Papoušek 6 před 3 roky

Dobrý den, ptala jsem se po různých známých, kteří tu fungují a nevypadá to celkově úplně kladně. Jedna kolegyně dostala za posledních cca 20 darovaných dražších věcí jenom 2 hodnocení. Ostatní jíž vůbec nereagovali, a to i přesto, že různě ménili dohodnuté schůzky a diktovali si po svém. Navíc jim ani neškodila a hodnotila je celkem vstřícné. Říkala, že jich minimálně 9-10 příšlo pozdě o cca 10 - 15 minut. A pomalu se ještě cítili dotčeni za to, když jim psala, že už na místě čekat nebude. Vyjít vstříc v tomto ohledu lze pouze matkám s malými dětmi a hůře pohyblivým lidem. Jinak neomlouvat. Kolegyně se teď rozhoduje, že všem, kteří jí nedali hodnocení, své hodnocení změní na šedé neutrální. Proč jim dávat pozitiva, když více berou než dávají? Jenom očekává, že se budou lstivě mstít. A to si ona se svou vstřícností opravdu nezaslouží. Jinak ani zde se reakce skoro neobjevili, lidé dělají mrtvé brouky? Jaký máte prosím názor? Když se bude nabízet např. značkové oblečení, boty, kvalitní věci aj. to je Vás tu prý najednou hromada. Tak jsem trochu znechucená 😏

Tereza 1 před 3 roky

Dobrý den, Mileno, pokud byste o to stála, neměl by být problém změnit Vámi udělené hodnocení. Ve svém profilu otevřete seznam hodnocení, vpravo nahoře, vyberte uděleno a poté stačí u vybraného kliknout na upravit a uložit nový komentář.

Akela 588 před 3 roky

Neradila bych dávat neutrální hodnocení. Pokud se někdo naštve dá vám třeba negativ jako odvetu. Jsem tu už hodně let a neutrál jsem nikdy nedala. Buď je vše fajn a nebo ne. Bohužel jak jde o hodně pěkné značkové a drahé věci mohou se všichni přetrhnout to máte pravdu. Někdo s tím i obchoduje

Papoušek 6 před 3 roky

Všimla jsem si řady profilů, kdy někteří darovali např. cca 5 obyčejných věcí a nejlépe již porouchaných, ale získali třeba 250 až 300 darů. Někteří takoví dokonce nedali nikdy nic. To je očividné, že jsou to buď kšeftaři nebo hromaditelé věcí, kteří snad již tím vším musí být doma zavaleni. Po nich bych pak opravdu pozůstalost vyklízet nechtěla 😨😨😭 Takoví lidé tu poněkud kazí smysl samotné podstaty. K pláči 😂

Akela 588 před 3 roky

Máte pravdu je to tak. Např. 10 TV, postelí, stolů, sedaček
, dětských kočárků, skříní atd. A stále nemají dost. Když si prohlédnete co už získali točí se vám z toho hlava.

Papoušek 6 před 3 roky

S lidskou hamižností si zatím nikdo moc poradit nedokázal 😭. Lidé, kteří příliš lpí na majetku asi nikdy nemohou být skutečně šťastní. Možná nejsou chopni pochopit, že zbytečné hromadění jim přináší jen chvilkové uspokojení na rozdíl od těch, kteří spíše věci dávají se záměrem, aby byly ještě k nějakému užitku nebo se třeba zrovna stěhují a mění se jim životní podmínky. Tento problém má i dalekosáhlejší rozměry, ale to už by bylo na další složitější téma.

Papoušek 6 před 3 roky

Pojďme tu trochu narovnat prostředí a udělejme si všichni revizi svého účtu. Protože udělení hodnocení dárci není na první pohled jednoznačné, tak malá rekapitulace. Pro ty, co zde nepůsobí dlouho, to možná bude užitečné na zorientování se. Po obdržení hodnocení dárcem se ihned nabízí tlačítko "reagovat". Reagovat mohu, ovšem není to veřejně viditelné hodnocení dárce. Hodnocení, které se číselně promítá do zelených, šedých a červených bodů najdeme pod jiným tlačítkem "přidat hodnocení", tam je ta správná volba k ohodnocení dárce. Toto ohodnocení lze i následně změnit. Působí tu lidé, kteří jsou v systému už poměrně dlouho a o hodnocení si přímo řeknou, vyžadují ho striktně. Pak jsou tu další, kterým žádání přijde buď zbytečné nebo trapné a nechají to být. Pak jsou tedy poměry mezi různými lidmi vlastně zkreslené a nemá to tady tu správnou vypovídací hodnotu. Jen u těch, kteří hromadí je to správně, protože často nikdy nikomu nic nedarovali. Z pohledu lidí, kteří však darují tzv. na rychlost pořadí, je to ale stejně jedno. Prostě jste u nich první nebo druzí a víc kritérií pro darování nemají. Prostě jsme každý jiný🤔🤔

Akela 588 před 3 roky

Andy 81 před 3 roky

Asi jsem nepochopila " zdejší pravidla" některých zúčastněných, ale vždy jsem si myslela, že hodnocení obdarovaného se řídí tím, zda jedná slušně, komunikuje a hlavně si danou věc vyzvedne v dohodnutém termínu a je spolehlivý. Těmto lidem velice ráda dám věci opakovaně a OPRAVDU mne nemusí hodnotit. Ale chtít nejraději "změnit hodnocení na negativ" jen proto, že mne někdo nenapíše hodnocení ( jak uvádí autorka tématu) se mi zdá malinko postavené na hlavu😉.

Kukkie 1 před 2 roky

Dobrý den, prosím o radu. Jsem tu sice dlouho, ale stále se mi nedaří dohledat tlačítko pro negativní hodnocení, sice ač nerada si to tu pár lidí zaslouží, nehledě na to, že vy s ním zbytečně ztrácíte čas a věc mohl využít někdo jiný. děkuji za radu.

Akela 588 před 2 roky

Dobrý den. Je to naprosto jednoduché. Zájemce nebo zájemci, kteří se vám ozvali na konkrétní nabídku máte u inzerátu. Otevřete a vyberete si konkrétní osobu a zobrazí se vám nabídka uděkit negativní hodnocení, kliknete a píšete toť vše.