Skrýté požadavky na odměny za darované věci

Diskuze » Negativní příhody

Astor (autor tématu) 12 před 3 roky

Další nešvar, který se tu velmi rozmohl je skryté upozornění na to,že by toho a toho potěšilo to a to,ale není podmínkou a nebo výpis někde jen trochu, někde celý seznam co máme rádi a co bychom uvítali až si pro věci přijdete. Pokud vím je to zde za odvoz tudíž požadovat dary se vůbec nehodí. Jestli někdo něco z vlastní vůle přinese je to na něm,ale předepisovat si že mám ráda to a to a tím pádem přineste a hlavně, aby vás nenapadlo přinést to co nepapám. Nejde to napsat v nabídce tak šup s tím do profilu!!!! Není vám to trapné dárci......

Andy 81 před 3 roky

Dobrý den Astor. Stejné téma se zde už řešilo ( viz. téma od Patrika před 2 měsíci)...

Libor 8 před 3 roky

Proc by si nekdo nemohl dat pozadavek, ze daruje za cokoladu? Aspon to eliminuje smejdy, kteri jen berou zdarma a pak to nekde ty kurvy prodavaji!!!

Akela 588 před 3 roky

Protože je to ve zdejších pravidlech. Čokoláda to nezachrání a kdo si něčeho váží třeba vám čokoládu přinese bez požádání

Andy 81 před 3 roky

Libor - Souhlasím s Vámi, jenže pravidla tohoto webu to nedovolují😞. Stačí se podívat na profily , projít si co kdo získal v jakém časovém horizontu a máte jasno. Těm pak OPRAVDU nic nedávám.

Marketa 32 před 3 roky

ono je to kolikrat jedno, kdyz ma dotycny vice profilu, ted sem zrovna na jednoho podobneho narazila.... psal my o veci pod dvema ucty, podepsal se stejnym jmenem a tel
mam takovy dojem ze my pak psal jeste pod tretim kdyz sem ho na tamtech poslala k sipku... ale to nemohu overit... jen ze chtel stejnou sestavu veci...

Andy 81 před 3 roky

Markéta - a to je vtipný😂😂😂😂

Akela 588 před 3 roky

Je jich tady víc Někteří lidé nechápou a nebo se nedovtípí,že jsou zde věci velice průhledné a nejen to, lidé se i znají a tak se to dá lehce prokouknout Alespoň se nenudíme

Stanislav Fišer 3 před 3 roky

Jsou i tací, kteří sedí celý den u počitače a snaží se být první na technické věci, které získají a potomprodávjí. A jsou i tací, kteří darují věci prvnímu kdo zavolá a tím nahrávají těm prvním. Obojí je veliká chyba!

Akela 588 před 3 roky

Velká pravda.

Libor 8 před 3 roky

Standa Fiser: ano presne takovi smejdi jako vy tady jsou. Viz. vase statistiky: ziskal 42 predmetu a daroval 1

Ivana Jank 117 před 3 roky

Pana Fsera se musim zastat, je to velmi slusny pan uz vyssiho duchodoveho veku a bere si opravdu jen to, co potrebuje a jeste si to kolikrat musi opravit. To jsou zde jini kabrňáci, kteri berou uplne vše a jsou schopni nahrabat za mesic a pul pomalu stovku veci, popripade smelinari, kteri maji nastaveneho hlidaciho psa, do nekolika minut po uverejneni inzeratu vam napíší, odebiraji cenne veci a preprodavaji dal.
A pak jsou zde take ti, kdo meni profily jak ponozky. S takovymi lidmi bych pana Fisera nesrovnavala.

Andy 81 před 3 roky

&Libor - myslet si můžu co chci, ale pokud nemám nic podložené a dotyčného neznám osobně, tak bych volila jiný termín pro oslovení a srovnání😉

Libor 8 před 3 roky

Staci se podivat do statistik. To neni nejaka domnenka.

Ivana Jank 117 před 3 roky

Libor: Pana Fisera osobne neznate, tak se chovejte slušně. Ne kazdy, kdo nic nedava, je hraboš ( slovo šmejd uz je hodne za hranou). Az poznate odberatele osobne, můžete si udelat obrazek o tom, kdo jaky je. A kolikrat na to prijdete az pri 2, 3 setkani. Sam jste jeste nic nedal, s zadnym zajemcem se nesetkal a chcete poucovat a urazet?

Libor 8 před 3 roky

Mel jsem zde vystaveno 8 predmetu, daroval jsem je na jinem portale. Nevzal jsem a ani nepozadoval ani jednu vec. Prestante tady laskave kecat nesmysly. Stanislav Fiser tady kritizuje lidi, co porad berou a sam ma statistiku 42/1. Neuveritelne!

Phaz 4 před 3 roky

I proto by bylo lepší, kdyby hned ve výpisu odpovědí na inzerát byl přímo pod jménem i zelený proužek dlouhý podle počtu bodů.
Spoustu lidí by to trklo a začalo to dávat těm, co sami dávají.

Zelený proužek by mohl být vysoký třeba 20 pixel a široký: počet bodů děleno deseti. Uvnitř pruhu by mohlo být číslo s počtem bodů. Po najetí či kliknutí na proužek by se zobrazil vysvětlující tip, co proužek znamená.

Alternativně i hvězdičky (10 bodů = bronzová hvězdička, po dosažení 100 bodů by tam bylo 10 hvězd stříbrných, po dosažení 1000 bodů 10 hvězd zlatých).

Počet bodů sice není úplně spolehlivý ukazatel (nějaký překupník tady může uměle navyšovat body darováním blbostí), ale lepší než nic.

Phaz 4 před 3 roky

Vysoký poměr vzal/dal automaticky nic neříká o neslušnosti. Já se např. většiny nepotřebných věcí již zbavil (prodal na netu nebo daroval položením do vstupního vestibulu paneláku), takže ani bych tady nemoh nic moc nabídnout k darování. A pokud bych měl zároveň hluboko do kapsy nebo třeba jen volný čas, tak bych web využíval pro shánění věcí, proto tady ten web taky je. A měl bych časem poměr taky třeba 1:100.

Lucinka 79 před 3 roky

Proboha co tady řešíte? Já taky získala padesát věcí a světě div se, nejsem šmejd a darovala jsem po příbuzných... Také daruji věci i mimo tenhle web, takže ten poměr daroval/získal není jediný ukazatel. Musíte koukat i na hodnocení, jak s Vámi ten člověk komunikuje, a na intuici. Rozhodně si nemyslím, že zrovna pan Fišer by patřil do kategorie, kam ho Libor zařadil, na to jsou jiní experti, co píšou hned a chtějí skoro všechno... Hezký den

Andy 81 před 3 roky

Myslím, že tato debata už postrádá smysl. To si teď tady budeme dokazovat kolik kdo dal a vzal? Taky dávám inzeráty na dva weby za odvoz, protože na tomto webu jsou lidé líní si pro věci přijet, dokonce lidem už přestalo stačit předání na Praze 9,kdy mi chodí odpověď: jee to je přes celou Prahu! A jedu 20 kilometrů, jen aby věc byla předána, nemluvě o investici času a pohonných hmot. Takže vlastně jsem taky šmejd 😉😇!!!

Andy 81 před 3 roky

P.S. Asi budu muset všem kteří si ode mne berou veci na " Daruji za odvoz" říkat, prosím jděte na VZO, mám tam ten stejný inzerát a klikněte mi na něj, aby bylo vidět, že jsem to darovala a měla lepší status dal- vzal.😂. A jinak díval se někdo na ti, co pan Fišer získal? Proboha,co se z toho dá prodat dál ??? Jestli najdete jednu věc, tak si Vás nechám podepsat 😉

babrdla 40 před 3 roky

Přesně,pan Fišer nebude takový "koumák" jako jiní zde...snažila jsem se tady získat pro vnuka na výuku starší notebok,tablet nebo telefon a neměla jsem šanci..to je do minuty pryč,ani nemáte šanci tomu co daruje vysvětlit,poprosit....takže asi tak...já také téměř nic nedarovala a něco tu získala,ale pro mou omluvu,daruji kolem sebe,zatím to stačilo..až nebude zájem v okolí,tak to dám sem..ale to se ještě v mém seniorském věku budu muset naučit vložit fotku,to prostě neumím.....pěkné dny všem

Andy 81 před 3 roky

K těm pěkným dnům pro Všechny se ráda připojuji hlavně v této době. A jen dodám všem pevné zdraví!

Gita Glasová 1 před 3 roky

Dnes na mne Terka 73,rovnou požadovala utopence za nabízenou bižuterii.
Jak se to řeší?

Akela 588 před 3 roky

Buď věc necháte plavat a nebo ty koumáky budete podporovat a jak se říká s jídlem roste chuť. Takže když vyhovíte požadavku bude to dělat pořád a hlavně si bude nároky zvyšovat. Tím pádem to tady bude na dvě věci.......