Skryté požadavky na profilu!!

Diskuze » Negativní příhody

Patrik (autor tématu) 21 před 3 roky

Stále mě udivuje,že dost nabídek je podmíněno požadavkem dárku za věc. Tím zaklínadlem - NENÍ PODMÍNKOU - se to jaksi omluví? Další např. Magda Lena si požádala u každé nabídky o konkrétní čokoládu. Když dostala upozornění a inzeráty se smazaly udělala to co ostatní filutové napsala si upozornění či požadavek do profilu. Takže teď jsem v pohodě nikdo na mě nemůže a nemůže mě osočit,že věc není pouze za odvoz. A jste opravdu dámo v pohodě????

Patrik (autor tématu) 21 před 3 roky

A ještě maličkost 20 nabídek 20 čokolád či víc?

Tsfat 69 před 3 roky

Lucinka 79 před 3 roky

Nehledě na to, že má dva profily a minimálně ode mě negativ, kdy jsem na ni jak kráva čekala s knížkama a přes týden nebyla schopná napsat ani slovo jako omluvu

Akela 588 před 3 roky

Tak to je tedy síla.

Káťa 4 před 3 roky

Že vás něco udivuje, je čistě vaše záležitost. Když je tam napsáno ,,není podmínkou,, tak to přece není podmíněno Však nikomu nic dávat nemusíte, když nechcete. Já vždycky donesu čokoládu. Přijde mi to slušnost a druhého potěší. To jsou zkušenosti... Já spíš nechápu, že to někomu vadí, a ještě ho vytočí, že to tady napíše To bude asi někde problém, dejte si kofilu ta je dobrá na nervy ... Pěkný den všem

Tsfat 69 před 3 roky

@Káťa: OMG Že čokoládu, kofilu... A o ovoci nebo zelenině jste už slyšela ? Je to zdravější, zkuste to někdy...

Káťa 4 před 3 roky

@Tsfat Nemějte starosti, vím co je dobré a co je zdravé, ale děkuji za vaši péči a doporučení Mých 50 kilo čokoládu snese, navíc pán to jistě pochopil!

Akela 588 před 3 roky

Nejvíc řečí tu mají většinou lidé co tu jsou chvilku a nebo ti co nic nedali nebo jen minimum. Souhlasím s tím,že napsat za něco co chci, že to není podmínkou je jen alibismus aby se neřeklo. Máte pocit že když jsem tu darovala 2000 věcí,že kdybych chtěla za každou věc odmenu, která není podmínkou, že by to bylo OK?

Akela 588 před 3 roky

Ještě mě napadlo co kdybych si tam napsala "nic mě nenoste,ale není podmínkou "

Káťa 4 před 3 roky

Vyjadřuji se tady nad tím, co @Patrik udivuje. Mně to neudivuje, vůbec mi to nevadí. Klidně si řekněte o co chcete, nebo neříkejte o nic, já se tím nezaobírám. Každého věc. Pozastavovat se a pobuřovat se v dnešní době kvůli něčemu takovému, je opravdu bizarní! A kdybyste dostala 2000 čokolád nebo kedluben (viz pan mimozemšťan) je to v pořádku a přeji vám to Jsem tak vychovná. Rozhodně si nelze nevšimnout, že se to hodně nelíbí spíš těm co jen berou než těm co dávají...

Tsfat 69 před 3 roky

Já mimozemšťan raději rozdávám banány, které mají nejen vitamíny C, ale řady B a jsou dobré jako anti-depresivum, zejména mimoňky ze Štatlu jej asi potřebují nejvíc...

(smazaný uživatel) 4 před 3 roky

K diskuzím se většinou nevyjadřuji, ale budu. Takhle zlostně píše člověk, který jen bere? Převzal 37 věcí, z toho jednu s negativem, protože se nedostavil, a 1 jedinou dal. Zrovna takový člověk má jistě právo se vztekat na dárce.... Osobně mám v profilu uvedeno, čím mě může někdo potěšit, je-li to zrovna ten typ člověka, co chodí s dárkem (stejně jako já). Právě proto, abych neměla štos čokolád. Přijde mi, že v poslední době se tady s takovými lidmi zase roztrhl pytel. Na víc než polovinu reakcí ani nemám chuť odpovídat, jak jsou nesympatické.

Tsfat 69 před 3 roky

Mně je zase nesympatický tvůj názor, kočičáku...

ula 2 před 3 roky

to jsme už tak klesli že si závidíme i tu čokoládu?
na webu kde se rozdává bych ocenila vyšší morální kredit - rozuměj pochopení pro slabosti jiných. Každý nejsme v něčem dokonalý. Mně nevadí že někomu udělá radost 10 čokolád. Jsou i horší lidé.

Tsfat 69 před 3 roky

@ula: IMO, nejde o zavist, ale o puvodni myslenku webu. V takovem pripade at jdou na bazos server nebo avizo, annonce... Maji na vyber

Akela 588 před 3 roky

Web je o darování zadarmo za odvoz. Pokud nechcete dodržovat pravidla choďte si na nevyhazuj to nebo darujizaodvoz tam to jede ve velkém. A pokud chci někomu něco darovat tím myslím pozornost tak o tom nekecám,ale udělám to a nemusí to všichni vědět. Pokud by si někdo doslova něco vyžadoval má smůlu.

Andy 81 před 3 roky

@Tsfat Pro upřesnění : Každý středně velký banán obsahuje 105 kalorií, 22 % denní hodnoty vitamínu B6, 17 % vitamínu C a 12 % denní dávky draslíku a vlákniny.

Andy 81 před 3 roky

A jen tak pro info,na výše zmíněném webu Daruji za odvoz jsem si jen dovolil požádat o kávu za úplně novou věc v originálním balení v hodnotě 1600,-Kč a paní raději poslala pána,který o ničem nevěděl,než aby investovala 50,-Kč. Je nás tady spousta,kteří vědí co je slušnost a dobré vychování...a pak jsou TI ostatní

ula 2 před 3 roky

a co když je to jinak. Já nevím co bych dělala s pozorností kterou vůbec neužiji. Pochutiny, kávy a čokolády by mi určitě radost neudělaly. Slušnost-neslušnost, byla bych já na rozpacích jak tomu člověku vysvětlím že s tou čokoládou nemám jak naložit..není pak lepší ty "slušné zájemce" trochu usměrnit? Nedávejte mi prosím za darovanou věc nic anebo tedy raději to co mě potěší...?

Tsfat 69 před 3 roky

@Andy: asi mame kazdy jinou definici pro slusnost... ^^

Andy 81 před 3 roky

@ula - stačí slušně odmítnout, to nikoho neurazí😉.
@Tsfat - ta Vaše by mne zajímala?😎

Andy 81 před 3 roky

A propo , když mám v profilu, že sbírám minerály, taky si něco "vynucují" ?😉

Tsfat 69 před 3 roky

@andy: jako prvni krok ke slusnosti, pokud vas to tedy jeste nikdo nenaucil je, seznamt se s podminkami serveru, na kterem jste zaregistrovan a ktereho prostredky zdarma vyuzivate: https://vsezaodvoz.cz/podminky-pouzivani

Andy 81 před 3 roky

@Tsfat Moc děkuji za návod jak se mám slušně chovat, jste dobrý učitel, učinil jsem první krok k mé převýchově a podrobně se s podmínkami webu, kterého prostředky zdarma využívám. Takže poprosím o druhý krok, rád bych se stal s Vaší pomocí dokonale slušným.

(smazaný uživatel) 39 před 3 roky

U mě by se to dalo definovat za odvoz + nic, pokud si nemůžete ale pomoci pro svůj vlastní pocit, přijmu "šutr" viz profil Už mám tři

Akela 588 před 3 roky

Andy - mimo jiné dary jsem jednou darovala gumové medvídky,ale slečna byla vegetariánka a odmítla, myslela jsem si, že je třeba upotřebí pro nějaké děti atd. Podruhé jsem donesla novou hračku k upotřebení jak pro holku tak kluka,ale byla opět odmítnuto. Chápu, ale měla jsem z toho trapný pocit jako že se vnucuji. Darovala jsem jak čokolády, tyčinky, ovoce atd. Ne vždy všem a každému. Nebo rostlinku. Rozhodně,ale nechci aby mě někdo něco dával za věci.

Maqi89 135 před 3 roky

Navrhuji založit alternativní web "Vše za čokoládu", kam se místní čokoholici mohou přesunout
Ačkoliv sama nechodím s prázdnou, často již v konverzaci upozorním, že bych si dovolila něco přinést, aby nebyl dárce zaskočen. Požadování protihodnoty za darovanou věc je proti pravidlům VzO, bez ohledu na a to, zda si o to dárce říká v inzerátu nebo v profilu. Netuším, co k tomu lidi vede. Jednou dávám za i

Maqi89 135 před 3 roky

Jednou dávám za odvoz, tak mi bohatě stačí, když si zájemce věc odveze (poslední dobou se zdá, že mnozí "zájemci" nezvládnou ani to). Poděkování považuji za slušnost, hodnocení za férové dokončení. Nic víc.

Akela 588 před 3 roky

Maqi89

Tsfat 69 před 3 roky

Maqi89

Jaro Třináct 36 před 3 roky


Jiří Bajer 1 před 3 roky

strčte si to do ... popelnice. Udivuje mě ,že na stránce " Za odvoz " někdo podmiňuje darování motivačním dopisem , kde podrobně máte popsat proč , kam , na co ... nebo předáním daru. Taky mě zaráží ve většině případů absence odpovědi , příp. už není ( po mém slušném oslovení ) . Po urgenci se objeví rezervace. Taky mě zarazil pán , který nabízel první věc , ale jen mnohonásobnému dárci...

Akela 588 před 3 roky

Jiří Bajer - co se týče odpovědí při projevení zájmu je tu hodně lidí kteří vůbec nic neřeknou a přesně jak popisujete objeví se registrace. Já osobně když je více zájemců všem odpovídám i když nejsou vybraní. To mě tady dost mrzí. Někdo tvrdí,že se ozve např. 40 lidí a že nemá čas odpovídat, to chápu,ale je to o lidech a slušnosti.

Lucinka 79 před 3 roky

Motivační dopisy nevyžaduji, ale důvod, proč darovat zrovna někomu mi občas pomáhá při rozhodování, komu dát, pokud se objeví více zájemců. A stejně jako Zdena, já odpovím všem, prostě zkopíruji odpověď ve stylu "je v rezervaci, pokud to nevyjde, ozvu se" - a stačí to jako zájemci se mi také stalo, že jsem projevila zájem, odpověď žádná,rezervace žádná, a předmět byl pak najednou pryč. Krásný den všem