Slevové kupony

Diskuze » Negativní příhody

Akela (autor tématu) 588 před 4 roky

Velice by mě zajímalo kdo se nudí a neustále škodí tím,že dává POZOR na mé nabídky. Ne jednou ale třikrát na každou nabídku pomalu. Takže ještě jednou a nemažu a hlásím adminům. Už před lety se také někdo takto snažil, nahlásila jsem a bylo zjištěno kdo. Tak bych si bezdůvodně být tebou pokud to čteš nezahrávala.

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

Pobavilo

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

Nedivte se paní Zdeno, tohle je udavačský web plný bonzáků. Já už sem nic nedávám, zabydlel jsem se u konkurence a mám svatý klid

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

A saxik tu chybel. Saxiku to jste se nezabydlel. by jste tu jinak nebyl. Kdyby jste ty troly nekrmil, tak se to nedelo. ze se to nedeje nikomu jinemu nez kecalum.

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

Myslím, že admin by se tímto bonzovacím problémem měl vážně zabývat a aktivně pracovat proti lidem, kteří tu škodí. Jak vidno se tak neděje, naopak si jen snaží svou práci ulehčít tak, že dělá z lidí bonzáky. A také si zřejmě neuvědomuje, že zdejším vadným charakterům tím dává nástroj, který do jejich rukou nepatří.

Akela (autor tématu) 588 před 4 roky

Pokud je v nabídce či poptávce něco co tam nemá být, tak to naprosto chápu. Tak ať si dá "pozor",ale pokud je nabídka či poptávka správně napsaná bez jakýchkoliv dalších požadavku za odnos/odvoz nebo nějaká chybka, tak prostě nechápu co někomu na tom vadí.A že to udělá jednou na určitý inzerát a když ho obnovím udělá to znovu a pak zase potřetí, to už značí nějaké postižení....

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

Ano saxiku,
mel by jste opravdu odejit. Sam tvrdite ze sem uz nechodite nabizet tedy sem chodite plkat. V tom pripade jste se sam zaradil mezi vadne charaktery.

To bonzovani prispevku je sice blbe ale v zasade si myslim ze ho kupujici neresi. Nebudme takovi autisti. zobrazuje se zobrazuje tak co.

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

Zdeno, jsem přesvědčen, že speciálně u toho Vašeho bonzáka tam nějaké postižení bude. Buď postižení mozku, nebo jen taková tuctová lidská hloupost. Té je tu celkem hodně, stačí se začíst. Skrývají se tu pod spoustou nicků, s velkou pompou odcházejí, pod jinýmy nicky se pak zase vracejí a pod dalšími zase škodí..
Já si dokonce začínám myslet, že v tom má prsty admin sám. Přinejmenším v tom, že ty bonzáky tady nejen toleruje, ale přímo si je tu pěstuje. Oni pak mají pocit, že dělají správnou věc a křiví si tak charakter. Hlavně že on je v suchu a nemusí nic dělat, vyšlechtění bonzáčci to tady zařídí sami

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

Admin si zalozil auditko aby mohl davat spatna hodnoceni to je perla.

A co zacit u saxika. Saxik ktery s velkou pompou odesel (na nevyhazujto), se nam vratil kazat o velkem spiknuti.

A nebo je to tak ze saxik zavislej na plkani a plnej pocitu jakej je lepsi clovek +(soude dle jeho povyseneho moralizovani) je proste onim pokrivencem. Proto kdyz se nekam podiva vidi manipulatory, iluminaty a lidi kteri skodi ostatnim.

fakt je ze to o cem mluvite je fakt z cesty. Po tom co jste odesel, jste vlastne karikatura sam sebe.

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

Nevíte někdo prosím kde bydlí, nebo kde pracuje tohle hloupé a prolhané stvoření? Toužím má dát facku přes tu jeho prolhanou držku.

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

*mu
Nebo jeho jméno. Děkuji

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

Ano ted jste se saxiku, krasne ukazal jako kvalitni clovek. Ja vam adresu klidne dam, ale co budete delat az vas zmlatim ? pujdete zase bulet na jiny server ?

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

dej sem tu adresu

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

tak mi napis ty hrdino. je to v praze snad to nemas z brna daleko.

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

Prestan kecat sracky, ted uz se budeme bavit jen rukama. Odepsal jsem ti na ten blboinzerat. Tak jestli mas koule na to se se mnou setkat, tak jdem na to. Chci videt jak takovej zmrd vypada.

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

Az budes rano u zrcadla, popremyslej o tom jak hloupe se chovas.
(saxik fakt napsal, ale myslim ze mi za to nestoji)

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

Jsi bezpáteřní prolhanej srab. Budu po tobě pátrat dál. Chraň tě pámbu jestli se mi to povede.

(smazaný uživatel) 1 před 4 roky

A vitezem se stava SAXIK.

Kupujte od saxika, protoze saxik je jedinej vzor, moralky cti a tak.

S.A.X.I.K.

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

Intenzivně pracuji na tom, abys mi mohl poblahopřát osobně.