Co je to za epidemii?

Diskuze » Negativní příhody

Akela (autor tématu) 588 před 4 roky

Může mi někdo vysvětlit co je to tu za nemoc která se šíří čím dál víc? Dnes 4 lidi a nikdo nepřišel. Proč tedy věc chtějí a proč se domlouvají? Za ty roky co tu jsem se to stalo hodněkrát, ale teď to tady řádí.......

Tomáš 421 před 4 roky

To by možná chtělo odpověď od odborníka na sociologii. Od té doby, co jsem byl na vojně, vím, že je možné všechno.

Ivana Jank 117 před 4 roky

U me je to podobne.....ale vzhledem k tomu, ze vydavam u sebe v praci, nevadi mi tolik, ze nevyzvednou bez omluvy, ale to, jak jsou mi schopni za negativ vynadat a svadet vinu na me. Nebo dokonce si zde v diskuzi na me stezovat a lhat. V tu chvili mam chut skoncit......

Karel Macko 1 před 4 roky

Dobry den, mam zajem o Vase kreslo, ale je jiz rezervovane. V pripade, ze si to dotycny zajemce rozmysli, prosim, zavolejte mi na 603 950 879. Dekuji, Karel Macko

Jana 1 před 4 roky

No, já jsem socioložka a také se mi stalo, že si lidé pro věc nepřišli. Stalo se to navíc většinou tehdy, když jsem ještě věc někam já nesla na půl cesty. Ponaučila jsem se a už s věcmi opravdu nikam nechodím. Myslím, že jsou ti lidé nezodpovědní a nakonec si to rozmyslí, a kvůli nějaké často použité věci jsou zkrátka líní vážit cestu. Navíc jim tady hrozí maximálně negativ. V jednu chvíli mě to už také odradilo a dala jsem věc k popelnici, byla za 5 minut pryč a bez složitých domluv. Nicméně, vrátila jsem se

Martina 131 před 4 roky

Připojujise také k diskutovanému tématu.Ten autobus,vlak,auto něco stojí.Takže klasická situace u obchodníka.Po něčem touží,chtějí a v závěru zjistí,že nemají za co.Prosím i zde dát šanci a přizpůsobení termínu,aby se věc dostala tam kam má. Vy tím,že věc nabízíte, se obchodníkem stáváte.

Ivana Jank 117 před 4 roky

Neda mi to pani Martine oponovat. 1) obchodnik prodava, proto se snazi prizpusobit kupujicimu. Ja jsem darce!!!!! Pokud prevzeti nevyhovuje odberateli, tak at se nedomlouva na prevzeti. Ja mam jeste druhou moznost, hodit to do popelnice. 2) vetsina obyvatel Prahy ma celorocni tramvajenku, takze cestovni naklady odpadaji.

Martina 131 před 4 roky

V takovém případě jsou náklady jak finanční,tak časové opravdu ninimální,také možnost a ještě se pobavíte.Do Prahy i Brna jezdí lidé také z okolí.

Budulínek 4 před 4 roky

Reaguji na profil lidí, kteří chtějí darovat věc pouze pokud někdo už sám daroval. Sama jsem dvakrát nabídla věc zájemci se ozvali slíbili a pak už se neozvaly ani neomluvili. V tomto případě snaha zbytečně a já pak stejně mám 0 že daruji.

Pavla 54 před 4 roky

Je to bohužel pravda že jsou tady lide kteři si nevaži toho že jim věc date zdarma ,ale myslim že je tady vice lidi kteři jsou schopni si pro věci přijit a byt vděčni . Take se mi to stalo několikrat a člověk je naštvany ,ale pořad si řikam že je to užasna věc a jsem za to rada že to tady funguje a je škoda dat věci k popelnici když druhemu to muže byt k užitku a člověk ma dobry pocit

(smazaný uživatel) 2 před 4 roky

Taky s tím mám problémy. Sliby sliby a nikdo nepřijde. Proto už nerezervuji a kdo přijde první, tomu to dám.

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

Nedá mi to, musím reagovat. Nedivím se, že se někomu nelíbí, když má s někým dohodnutou schůzku a ta se nenaplní. Také se mi to nelíbí. Na druhou stranu, váš veřejný odpor vůči tomu může mít i druhou stranu mince a proto sem vlatně píši tuto svojí reakci, abyste s tím počítali, totiž že si někteří potencionální dárci můžou říct, že s Vámi nechtějí mít nic společného, protože z Vás koukají jen problémy a negativiní věci a dají si vás jednoduše na blacklist. I když vůbec nemám ve zvyku nechávat dárce čekat a frustrovat ho svojí nedochvilností (viz. mé hodnocení), tak musím podotknout, že takové věci se prostě stávají a jestli na to nemáte nervy, tak se radši odhlašte a koukejte na pohádky, teď o vánocích jich bude dost. Na rovinu říkám, že jakmile vidím u někoho negativní info v profilu pro případné zájemce, nebo i někoho, kdo dává nekompromisní negativy za mírnou lidskou nedokonalost, automaticky ho házím na blacklist, i když jsem se sním třerba nikdy nepotkal. Konkrétně z tohoto threadu jsem si přidal dva lidi, i když s jedním z nich jsem měl osobní dobrou zkušenost (není to Zdena ). Ne proto, že bych s nimi nesouhlasil, ale protože se nechci potkávat s lidmi, kteří jsou neprozíravě veřejně negativní k běžným lidským problémů. Já například trpím na záda, když mě to chytne, tak jsem i dva dny imobilní. I přesto chodím na sjednané schůzky a předávky a nestěžuji si. Po dlouhé době se mi to také stalo, že jsem kvůli velké bolesti zad musel schůzku odložit o dva dny. Tímto děkuji paní Veronice (verufis) za skvělou váhu, kterou jsem opravdu potřeboval. Negativ jsem nedostal a ještě jsem si vysloužil skvělou váhu a hezký úsměv. Takových skvělých lidiček jako verufis by tento server potřeboval více

Akela (autor tématu) 588 před 4 roky

Tomáš 421 před 4 roky

ad saxík: Já osobně mám několik arogantních jedinců z diskuzí na blacklistu. A vůbec mi to nevadí. Spíš naopak. Těší mne to.

(smazaný uživatel) 57 před 4 roky

Většinu lidí ze svého blacklistu jsem přidal z diskuze. Jsou to prostě lidi, kteří podle mého názoru nenaplňují myšlenku tohoto webu a kterým nechci nic dát a ani od nich nic nechci, i kdyby nabízeli tisícovku za odvoz. Nesuď, nebo budeš souzen

Petmot 49 před 4 roky

Pokud něco člověk postaví k popelnici, mohou to odvézt "popeláři" ve smyslu, že projíždí dočišťující parta, která sbírá co skončilo na zemi či vedle popelnice. Někdy to stihnou odnést bezdomovci, pro které věci vedle kontejneru jsou "obchodní dům." Pokud si bezdomovec z kontejneru na papír vyhrabe sběr, je to krádež. Když někdo nechá balík svázaný vedle kontejneru,nmůže si to vzít beztrestně. Případně to odnese šetřivý "soused".. Také jsem zažila děti, co věci od kontejneru sebraly, umyly a zachraňovaly, pak vyleštěné za pár kaček prodávaly Každý volí cesty různé ) Každopádně je fajn to, že nějaká věc ještě pár let slouží, než skončí nezrecyklovaná... Čím méně odpadu, tím lépe Je to jen můj názor, máte jistě jiné a to je v naprostém pořádku. Každý jsme originál s hromadou vlastních osobních zkušeností Veselé léto

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

@saxik: jsem tam taky ? (da se zjistit kde jsem ?)
@Petmot: asi tak.

Gondlir 1 před 4 roky

Přeji všem dobrý den, přidám se do tohoto tématu, já mám poslední dobou zase problém, že reaguji na inzerát, kde napíšu, že mám zájem a pro urychlení přidám i své číslo, tato moje reakce je bez reakce a následně (třeba za dva, tři dny) se na dané věci objeví rezervace. Založil jsem si i nový profil, neboť jsem s předchozím reagoval na inzerát, s pánem se domluvil na odběru dvou maličkostí, ale byl jsem odeslán pracovně na Šumavu, pán byl z Prahy, pobyt tam mi byl čtyřikrát prodloužen a tak pán napsal, že už ho to nebaví a dal mi negativ, nic proti tomu, chápu to. Později právě začalo toto nereagování, tak jsem se domníval, že je to třeba tím posledním negativem, založil jsem tedy tento nick, ale pokračuje to, tak nevím, zda máte podobné zkušenosti, nebo zda dělám něco špatně?

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

No vite, oni si tuze radi zakladaji na vlastni dulezitosti a tak maji na svych profilech veledulezita a veledlouha velepravidla. A tam je napsano treba ze pokud nemate hodnoceni +666 tak jste untermensch a oni jako ubermesch s vami vubec nemusi bavit (cau saxiku).

Problem je ze hledate logiku kde neni. Zatim se osvedcila praxe davat to sem a na nevyhazujto zaroven. Nekteri se proste dementy narodili jini se jimi stali az pod vahou diskuse a bodovani obchodu.

No a pak take je leto, a mnohdy nabizejici proste da nejrychlejsimu ve smyslu odvozu. takze kdyz komunikaci nenatahujete a napisete neco jako "vibrator se mi libi, moc bych ho potreboval na dnesni vecer , mohu si prijet dnes ve 16:66, umeju si sam, diky pepa vomacka" a budete svizne reagovat na odpoved tak se dockate.