negativní komentář Nikola Hausnerová

Diskuze » Negativní příhody

Eva (autor tématu) 12 před 6 roky

Nabízela jsme vlasovou kosmetiku s možností osobního předání,paní se ozvala a chtěla další den v 10hod.,já ji psala,že nejsme v tu dobu doma a nabídla jiný čas,načež se již neozvala ,poté jsme ji napsala ještě jeden email na který nereagovala,tak jsem napsala negativ a ona mi napsala tenhle komentář,který mi vyrazil dech,s takovou lží a sprostotou jsme se ještě nesetkala a mrzí mě to,opravdu asi raději věc vyhodit než tohle (o tom,že nemá kredit jsem žádnou zprávu nedostala a kosmetiku mám jinak bych ji nenabízela. Paní jsem psala že nemám kredit jak se ozývat a email mi žádné nedošlo Takže si vymýšlí lhářko 1 Dala bych se na ní Bach radši určitě žádnou kosmetiku nemá

Eva (autor tématu) 12 před 6 roky

na další email ,který jsem dnes napsala,co píše za nesmysly mi poslala tohle a evidentně nemá na kredit
Ne nic nedošlo ty lhářko a nepiš mi ty píčo jedna z*******

Odesláno z mobil. zařízení Huawei

Moše 49 před 6 roky

Dana Dostálová 40 před 6 roky

Dobře vědět, této ip adrese a nicku je dobré se vyhnout. Díky za varování!

Akela 588 před 6 roky

Dnes jsem se dozvěděla z více zdrojů, že dotyčná inzeruje na nevyhazuj to a za každou věc nekompromisně vyžaduje konkrétní odměnu čokoládu Geisha. Dokonce dává i za peníze. Osočuje se na lidi co se s nimi setká na zastávce. Bohužel to dost vypovídá o konkrétní osobě.

Ema Hrda 43 před 6 roky

Omlouvám se že vstupuji do diskuze ale já na mail odpovídám i se 14ti denním zpožděním práce mám dost a odepíši nebo reaguji až tehdy jak je čas

Eva (autor tématu) 12 před 6 roky

pozdní zprávu pochopím ,ale nemění nic na tom,co v dalších emailech napsala a byla sprostá

Maqi89 135 před 6 roky

Je to strašné, co se tu poslední dobou objevuje za existence. Přitom z vlastní zkušenosti vím, že paní Eva je velice milá, ochotná a spolehlivá osoba. Ten negativ si rozhodně nezaslouží. Zkuste se domluvit s adminem na smazání

Eva (autor tématu) 12 před 6 roky

Zdravím,tak vyřešeno,moc děkuji