Podvodvodnik

Diskuze » Mám něco na srdci

Pavel Majzner (autor tématu) 1 před 7 roky

Dobry den davejte si lidi pozor na podvodnika necha si posilat penize na ucet a nic vam nedorazi poštou ja objednal notebook. Podvodnik šlo o 150 korun jeho kontakt jeAles.palasman@seznam.cz poškozenych bude vic podat na nej trestni oznameni společne muj kontakt je stepanekpavlik@seznam.cz

Pavel Majzner (autor tématu) 1 před 7 roky

Ve skutečnosti pochazi tento človek Prerova

Eva* 171 před 7 roky

Stejný člověk se tu řeší již ve dvou jiných vláknech/ příspěvcích. Lidí je víc.

Eva 10 před 7 roky

LIDI POZOR!!!!neposílat peníze na ucet 1021412148/6100 mail ales.palasman@seznam.cz,JE TO PODVODNIK A ZLODĚJ,MÁ VICE PROFILU!!!!!

Aleš Palasman
0 0 0
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Přerov
Město: Bochoř (mapa)
Vloženo: před 9 měsíci
Zobrazeno: 951x


a

Aleš Palasman
0 0 0
Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Tachov
Město: Tachov (mapa)
Vloženo: před 5 dny
Zobrazeno: 1420x

pozor používá i jine jmena,tak prosim nezasilat na stejny učet kč

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

bylo by potřeba domlouvat se přes mail dohromady,tady je to veřejné a pán se určitě skvěle baví.

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

oj to čestný moravák.Ale na každou ..... se vaří voda.vrátí se mu to.Už jsem se přesvědčila ,že to funguje.

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

Když vite ,že tento člověk pochází z Přerova,vy ho znáte?

Lenka Slezáčková 5 před 7 roky

už jsem napsala na mail annabelllle@seznam.cz a také stepanekpavlik@seznam.cz když nás bude víc dáme to dohromady

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

já také psala na oba ,ale pán se od včera neozval

Lenka Slezáčková 5 před 7 roky

buď Aleš Palasman a nebo Klára Maurenzová mail - klara.maurenzova@seznam.cz je to pořád jeden a ten samý podvodník a to Aleš tady je důkaz kousek z mailu -
---------- Původní zpráva ----------
Od: klara.maurenzova@seznam.cz
Komu: Lenka Slezáčková
Datum: 29. 1. 2017 1:15:00
Předmět: Re: VšezaOdvoz - Reakce na inzerát "samsung gts 5230"

Dobrý den, ano telefon stále máme pošta není problém, paní co měla vyzvednout nakonec ani nepřijela .
Poprosím Vás tedy o Vaši celou adresu, at Vám muž u poslat i podklad, Aleš

Petr Roubíček 242 před 7 roky

také jeden do sbírky ,ale naštěstí jsem mu peníze neposlal a odmítnul jsem s omluvou ,že nechci posílat peníze :
Dobrý den, ano lze zaslat, paní co měla vyzvednout osobně, odřekla, že odjíždí do zahraničí a další dva ani už pak neodepsali...
Poprosím Vás tedy o Vaši adresu, abych zaslal podklad.
S pozdravem, ALeš

Toni Ocko 29 před 7 roky

!!! POZOR !!!

Dobrý den, také jsem si psala s ales.palasman@seznam.cz na Reakce na inzerát "notebook dědeček", po domluvě přes email jsem poslala 150,- Kč na níže uvedený účet a od té doby se osoba neozvala,nenapsala,nereaguje na mé emaily. Chtěla bych se připojit k stepanekpavlik@seznam.cz a ostatním ohledně trestného oznámení.
Dostala jsem od osoby 3 zpětné emaily, které Vám dám k přečtení

1. Dobrý den, ano šlo by to.
paní co měla vyzvednout osobně, tak odřekla, že musí mimo čr, další ani neodepsali a tak..
Tudíž mi prosím zašlete adresu.
Pošlu to jako doporučený balík s označením jako křehké.
Poprosím tedy o 150kč, účet je 1021412148/6100.
Ihned jak dostanu potvrzeni o platbe, klidne staci jen ofotit, ci az dorazi, tak zasílám na adresu, kterou mi zašlete.
Poté pošlu číslo pro sledování balíku online.
Děkuji, s pozdravem Aleš

2. Dobrý den, jak budu mít potvrzení o platbě, tak ihned odesílám. Zašlu pak to sledovací číslo balíku online.
Prozatím přeji hezký večer, Aleš

3. Jé, nyní čtu druhý email.
Děkuji , tudíž v pondělí, nejdéle úterý odesílám.

Druhý email, byl o tom, že částka 150,- kč byla odeslána na požadovaný účet.

Doufám, že tento individuální právní akt bude potrestán

toniocko@seznam.cz



Helena Jarchovská 4 před 7 roky

Omlouvám se, jestli jsem něco přehlédla a v tom případě by tento příspěvek nebyl fér, ale profily, které po mě chtějí email, aby řešily cca týden starou záležitost ve věci trestního oznámení, byly založeny včera? Mně se to nějak nezdá a bojím se, že naletím znova...Byl by někdo tak hodný a vysvětlil mi jednoduše, jak se podává hromadné trestní oznámení a proč nejít na místní policii samostatně? Děkuji!

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

také mám strach,komunikuji pouze s pánem na emailu klacek2006@seznam.cz.jsem už také nedůvěřivá.Asi tam v pondělí dojdu také sama.

Janka 7 před 7 roky

1021412148/6100
Dekuji za usetrenych 150,- za DVD. Robinsteblo@seznam.cz je dalsi pouzivany mailik a narazila jsem na bazosi. Jeste,ze jsem nestihla dojit do banky. Ucet identicky. dekuji vsem.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

má stejnou ip adresu v každém mailu to je dost pravděpodobné ,že píše z jednoho místa .

miky3670 5 před 7 roky

toto se mi podařilo zjistit podle jeho IP Adresy:
IP Address Location
IP Address 77.236.206.224
City Polabiny
State or Region Pardubicky Kraj
Country Czech Republic
ISP Edera Group A.S.
Latitude & Longitude 50.0475 15.7588
Domain edera.cz
Connection Speed broadband
Connection Type Wifi
UTC Time Zone +01:00
Postal Code 530 09

miky3670 5 před 7 roky

50.0475 15.7588 souřadnice.....zadat do google...vypadá to na jeho adresu...

miky3670 5 před 7 roky

přesněji řečeno adresu hotspotu na který se připojuje takže v okruhu dejme tomu 300 metrů?

Petr Roubíček 242 před 7 roky

tak ho najít a chtít vrátit náklady a peníze které vzal pokud nevrátí tak policie soud a co nejdříve soudní exekuce jinak bych to nevyděl .

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Jo ještě jedna zajímavost pravděpodobně se připojuje v restauraci Na cibulce Bělehradská ulice Polabiny je to podle souřadnic ,jenže jak jsem sám třeba v Praze zjistil ,lze se připojit i vedle na chodníku ,ale musel by znát heslo bez hesla to nebývá ,protože třeba někdo bydlí v domě nad hospodou a připojoval by se zadarmo ,nebo občas někoho vyšle aby heslo zjistil .

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Jo ještě co jsem koukal na mapy tak je tam internetová kavárna tady přikládám odkaz na mapy https://mapy.cz/zakladni?x=15.7588590&y=50.0474966&z=19&l=0&base=ophoto&source=coor&id=15.7588%2C50.0475 pokud by chtěl aby na něj nikdo nepřišel jinak číslo účtu které je u banky ne Blesk mobil to si docela zavařil pokud na něj přijde příkaz od soudu policie banka bude muset odkrýt karty pak bude muset vše vrátit i náklady a pravděpodobně mastnou pokutu

Petr Roubíček 242 před 7 roky

ještě jedna zajímavost o podvodníkách co jsem našel http://www.podvodnici.net/miroslav-juhas/

Akela 588 před 7 roky

miky3670 5 před 7 roky

mě ale posílal email skoro o půlnoci,to nebude z kavárny nebo chodníku....

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Neznám otevírací dobu nebo dobu kdy mají sítě zapnuté ,ale podle souřadnic to tak trochu vypadá ,mohl by se tím maskovat ,a třeba i bydlet ve stejném domě nejhorší je pokud ho někdo najde jak z něj peníze dostat zpět to nevím možná už je i utratil .

vilda1 34 před 7 roky

Musím reagovat přátelé celková škoda musí být větší 5000,kč jinak jde o přestupek ten řeší MÚ v tomto případě pouze pokutou.Hromadné trestní oznámení ano nad 5000, ale bude těžké dokazování a to jak časově tak i finančně . Amatérské sledování může být trestný čin jen ČTÚ a policie na to mají právo se souhlasem St,zástupce.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

na podvodníky dojde jedině až lidi nebudou nic nikam posílat ani nic platit ,nejedná se o sledování ,ale hledání pověstné jehly v kupce sena do sledování to má moc daleko ,pokud se všichni spojí lze podat oznámení možno se i obrátit na bezplatnou právní poradnu

Jakub Madej 12 před 7 roky

Dobry den .nikdy nikomu nic neposilejte pokud je clovek ochotny poslat postou nejakou vec tak nadobirku pisu vam jsem protoze jsem podobnou vec uz resil dal jsem dohromady lidi posilali mi vypisi z uctu a kolik naposilali jedne pani atd. sel jsem to dat na policii pred pul rokem rekli mi ze toho maji hodne techto podvodniku a ze ji zkusi vyrozumet ale porad se policie neozvala myslim jsi ze to moc neresi protoze cena nebyla pres 5000kc ale nejakych 4840

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ono i pokud bude škoda x desítek tisíc tak to soudy hned tak řešit nebudou pár odsouzených co občas čtu tak jsou škody řádově statisíce pak už dostanou pár let v chládku ,proto drobných podvodníků přibývá .

vlasta 10 před 7 roky

Dobrý večerm zde máte další adresu mailu tohoto podvodníka i já naletěla......
Dobrý den, dostal jsem se na internet az nyní.
Od Vás tu mám zprávu ohledně notebooku jako první, kávovar je již zamluven.
Pokud je o Toshibu tedy ještě zájem, tak mi prosím zašlete celou Vaši adresu kam bych jej měl zaslat.
DOporucene do ruky jako krehke dle vahy to vychazi na 150 kč, pokud tedy ok, cislo uctu je 1021412148/6100 ja ihned jak zaeviduji platbu,ci staci jen ofotit potvrzeni,tak budi odesilat a Vam sem pak zaslu cislo baliku,pro sledovani zasilek.
Prvotne tedy tu adresu, s pozdravem,Doksa
---------- Původní zpráva ----------
Od: Daruji za odvoz
Komu: michal.doksa@seznam.cz
Datum: 3. 2. 2017 17:55:44
Předmět: Odpověď na inzerát :Toshiba a kavovar

vlasta 10 před 7 roky

/App_Themes/Default/Images/non_avatar.jpg
Dobrý den, mám problém s Vaším klientem, který používá účet č.: 1021412148/6100, na internetu vystupuje pod jménem Aleš Palasman a e-mailovou adresou ales.palasman@seznam.cz, tento klient je podvodník, který na internetu prodává různé zboží, za které chce platbu předem a přitom žádné zboží nezasílá a po zaplacení již nekomunikuje, prosím o radu, jak mohu a mám postupovat, aby se mi mnou zaslaná částka vrátila.
Petr Jermář
Dobrý den,

jedinou cestou je podání trestního oznámení na Policii ČR, která zahájí vyšetřování. Banky nemají žádnou pravomoc do platebních transakcí jakkoliv zasahovat. Nemohou platby stornovat ani vracet, neboť jim nepřísluší role policie ani soudu.

Pro bezpečné bazarové nakupování na internetu doporučuji používat výhradně služeb Aukra či Ebay, kde vidíte historii prodávajících a jejich hodnocení ostatními kupujícími. V případě podvodu navíc tyto portály nahrazují kupujícím škodu, neboť ručí za kvalitu obchodního prostředí. Nakupovat od zcela neznámých lidí bez historie s často falešnými profily je nerozumné, není-li možné osobní předání. Riziko podvodu je značné. Zárukou není ani nákup na dobírku, kdy Vám v balíku může přijít cihla.

tak co jdeme do toho??? Ráda se ujmu sepsání.. pokud máte zájem tak dejte vědět a pokud už to někdo dělá tak kdo? děkuji

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Držím palce jinak jak píšete obezřetnost vždy na prvním místě