Nevraceni poštovného

Diskuze » Mám něco na srdci

smidovakr (autor tématu) 1 před 11 měsíci

Ahoj jak to řešíte paní mi psala před měsícem ze mi vrátí poštovné ze věc nedorazila nemá ani podaci lístek a od te doby nic je mi z toho na blíti

Petr Roubíček 187 před 11 měsíci

Napsat administrátorům o radu možná by alespoň mohl zabránit dalšímu podobnému jednání ,někde jsem tady již podobné věci četl .

Monika Suchánková 34 před 11 měsíci

Co třeba napsat jméno té paní do příspěvku na tyto stránky ? aby jí ostatní neposílali peníze, už to tady párkrát bylo
P.S. nevíte jak kontaktovat admina? je na něj nějaký email?

Petr Roubíček 187 před 11 měsíci

kontakt na administrátora je petr@vsezaodvoz.cz ,jméno určitě napsat ,jinak v pravidlech je doporučení neposílat poštovné předem ,osobně preferuji osobní odběr nebo po někom poslat .

K19XX 2 před 11 měsíci

Poštovné předem bych nikdy neposlala, jelikož s tím mám už také špatné zkušenosti. Většinou člověk peníze nevrátí a nic nepošle. Nejlepší je zasílání na dobírku, kdy si věc vyzvednete a přitom ji zaplatíte.

Jiri 1 před 11 měsíci

Tak jen pro zajimavost. Ja nerad posilam postou, ale 2x (ruzni lide) jsem se nechal premluvit. Vec jsem vzdy poslal, zajemce ji obdrzel, dal mi kladne hodnoceni, ale uz se nezajimal o to, jak postovne uhradit. Me to teda nezruinuje, tak to neresim, ale kdyz nekdo slibuje, ze postovne posle a pak se ani nesnazi se treba zeptat na cislo uctu....

Zdena 205 před 11 měsíci

Nikdy bych neposlala věc pokud by předem nebylo zasláno poštovné na účet. Je jedno jestli tam, kde něco prodávám nebo zde. Mám s tím jen dobré zkušenosti.Dokonce jsem posílala knížku a paní mě poslala peníze. Na poště chtěli větší peníz než jsem odhadla. V pohodě jsem to odeslala.Paní to zjistila a při další knížce rozdíl vyrovnala. Takže je to jen a jen o povaze a slušnosti lidí

Petr Roubíček 187 před 11 měsíci

Raději věc mít nebudu než platit poštovné předem ,sám jsem se také spálil na jiném webu ,poštovné jsem uhradil a nic nedošlo ,za další ,protože dnes existují služby jako Blesk peněženka atd. nedá se zjistit vlastník trestní oznámení nemá význam pokud není účet registrován jak to někdo zjistí a lehko živkům platit se mi nechce .

Olya 17 před 10 měsíci

Přesně tak...

Maqi89 59 před 10 měsíci

Nejlepší je neposílat poštou, ale vyzvednout osobně. Přeci jen je to "vše za odvoz". Já jsem poslala jen jednou, ale pod podmínkou, že peníze na poštovné dostanu předem. Vše proběhlo v pořádku a obě strany byly spokojené.

Dáša 9 před 10 měsíci

Já sama jsem už za předem uhrazené poštovné párkrát posílala a vše k oboustranné spokojenosti. Protože ale čekání na poště je dost časově náročné, dělám to jen výjmečně a musí k tomu být důvod. A naopak i mně přišel balíček a vše proběhlo bez problému. Tak bych nedělala ze všech potencionální nepoctivce, stačí se podívat na hodnocení a zvážit rizika.

Lenka Slezáčková 5 před 10 měsíci

Také posílám poštou a i dostávám -už to poštovné je dost drahé -mám jen Ty dobré zkušenosti