Podivné chování lidí kteří neco nabízí

Diskuze » Mám něco na srdci

Miloš Najč (autor tématu) 2 před 8 roky

Divím se chování nekterých lidí. Odepisoval jsem na nejáký inzerát prakticky po jeho vydání, ale mnozí se ani neuráčí odepsat a pak najednou zistím že je to rezervované nebo už je to pryč.Velmi podivné a nechutné!!Každý koho se to týká ať se chytí za rypák. Najč Miloš.

Ivana B. 57 před 8 roky

Pane Najč.. používáte silné výrazy.. to teké není pěkné.. Když dostanu do 10 odpovědí, je jasné, že zvládnu odovědět každému, ovšem takových 30 odpovědí je někdy opravdu problém.. navíc když dostanu mail Beru bez podpisu bez ničeho, tak tetdy nevím.. nevím.. jinak nevybírám lidi podle rychlosti ,jak projeví zájem, ale v poslední době koukám na profil a také k formulaci nabídky, nevím, kdo se pak má chytit a za co, Ivana Barsová

Zuzana Lukesova 1 před 8 roky

A ono je nekde napsano, ze vec musi dostat ten nejrychlejsi nebo ze se musi vsem odpovidat????????????????????????????

Olga Krejčí 22 před 8 roky

Snažím se odpovídat opravdu každému, a to mi někdy přišlo na jednu věc třeba 40 mailů (některé taky neoplývali úplně vybraným chováním) a i přesto aspoň odepíšu, že se omlouvám, ale již je věc zabraná. Každopádně, nemyslím si, že je to povinnost. Zabere to celkem dost času, to mi věřte. Takže bych to asi neřešila...Někdo Vám neodepíše, berte to prostě tak, že nejste ,,vyvolený,, a snažte se pochopit, že dárci nemusí věc dát hned prvnímu, Mají možnost volby. To je i v pravidlech.

Ver Če 1 před 8 roky

Snažím se odepsat všem, ale nedávno mi přišlo snad 90 emailů během pár hodin, některé bez podpisu, třeba jen-Beru to. Potom další komunikace, ze které vyniklo, že věci mám přinést tam a tam, jak si druhá strana přeje. A tak ztratím komunikací třeba hodinu a zájemců přibývá.

Olga Krejčí 22 před 8 roky

Navíc lidé by měli chápat, že u počítače ,,nespím,, a taky chodím do práce nebo mám jiné aktivity. To že neodepisuji hned někteří chápou jako podnět k tomu, aby mi napsali třeba 5x, že o věc mají opravdu zájem.

Ivana B. 57 před 8 roky

Je to jen a jen o lidech a na obou stranach, rada dam, když neco mam navic nebo nevyuziji, stejne tak jsem nekdy rada, ze vec ,kterou potrebuji nemusim pracne shanet nebo kupovat, ale jsem si vedoma ,ze je to jen a jen vec darujiciho ,koho vybere, komu vec nakonec preda je dle me zkusenosti pak vec dohody, ale abych si myslela nebo dokonce napsala ,ze se ma nekdo chytit za rypak, kdyz neodpovi, to je prilis....

pampeliska 4 před 8 roky

tet sem dostala odpovet na lednici zesi mizu prijet a pak napise zeje uz odvezena nechutne chovani jeto podrazacke chovani

Ivana B. 57 před 8 roky

chybicka se muze vloudit, take se mi to stalo s jinymi vecmi, jen by mne zajimalo, to byste pouzivala dve lednice a pozivate tri pracky? Dle profilu, ale to je jen na okraj..

Marta Moretti 10 před 8 roky

*Kašli, kašli* detekován překupník o.O

Darja Dvořáčková 22 před 8 roky

Taky odpovídám jak mohu i když kolikrát mě zaráží odpověd ve stylu beru , chci nebo i kolikrát přišlo jen pošta? Takovým odpovídám s nechutí někdy i vůbec když tam narvou vykřičníky. Ale taky se mi už jednou stalo , že jsem měla o něco zájem a paní mi po nějáký chvíli odepsala ale byla jsem na zahradě, přeci jen každý normální člověk taky dělá něco jiného než sedí jen na pc a přišla jsem asi po 30minutácha byly tam 2 zprávy od ní a jen ve stylu že to je volné , myslím že i s adresou a pak že si to někdo odvezl po 5 minutách od prvního emailu tak jsem si říkala jak asi takový člověk s někým jedná Když to je volný a po 5 minutách to už není. To je pak člověk jenom naštvaný.

Ivana B. 57 před 8 roky

Darjo, tohlle se mi stalo vcera , jeste ze mam nahodou pausal na eurotel.. pani mi napise ze mam zavolat, ze je volne a do telefonu mi rekne ze uz je pryc, na moji otazku jak je to mozne, jsem se dozvedela, ze ten mail s tim, ze mame zavolat, posilala 5 lidem.. to je pak na povazenou, kdyz vychazim z toho, ze vetsinou maji zajem lidi, kteri maji hluboko do kapsy.. proste stava se leccos, ale zase obracene, kdyz vidim, ze nekdo ma nekolik stolu, televizi, lednicek, tak nevim, nevim....iv

MILOSLAVA JANČOVÁ 1 před 8 roky

Já jsem nabízela sedací soupravu na servru BAZOŠ a měla jsem 4 vážné zájemce,kteří se předbíhali ....zítra si určitě přijedu....a pořád žádali nové informace přes SMS....já proSMSkovala kredit a sedačka je i po měsíci stále u mě v obýváku....k čemu jsou takové hry?Teď ji nabízím tady,tak jsem zvědavá,kdy se jí zbavím?!? ...v sobotu ji vyvezu do sběrného dvora...

Miroslav Nejedlý 3 před 8 roky

Nedá mi na Vás nereagovat, nevím jak to chodí na bazoši, ale Vy v profilu nic nenabízíte, tak kde je pak problém?

Veber 1 před 8 roky

Dobrý den, zatím jsem tu nic nenabízela a ani nic neobdržela i když jsem reagovala asi na 4 nebo 5 inzerátů. Chápu, že se někdo neozve, když mu přijde velké množství odpovědí, ale na druhou stranu tu stále některé inzeráty jsou a i když jsem reagovala 2x, tak žádná reakce nepřišla. Taktéž chápu, že někdo napíše jen "beru" možná ze strachu, že "vyhrává" ten první. Někde jsem se tu dočetla, že mnozí vybíráte podle toho, zda někdo daroval, nebo jaká má hodnocení. Jen chci uvést, že když daný člověk odpoví na několik inzerátů a nikdy neobdrží žádnou odpověď (já jen jednou dostala odpověď, že věc již našla nového majitele, na v reakci na ostatní inzeráty jsem neobdržela zprávu žádnou), tak nikdy nemůže dostat žádné hodnocení. A jsou lidé, kteří teď nic k darování nemají, nebo něco co by teoreticky darovat mohli, tak považují za takovou blbost, že ji prostě vyhodí... Ačkoliv se do takových diskusí běžně nezapojuji, tak tentokrát mi to nedalo. Pěkný den všem.

Linux Debian 64 před 8 roky

Kdysi mne zaujalo, že někdo psal, že jsou zde i tací, kteří mají "desítky" obdržel a nic nedaroval
O to horší pak je, když toho samého "týpka" naleznete, že to co obdržel následně prodává...
Pokud to dělá snad z důvodu, že nemá peníze, ehmm, asi by bylo lepší změnit způsob "výdělku", IMHO...
Jednoto takového týpka jsem zde už objevila

Ema Hrda 43 před 8 roky

No jo lidé jsou různí ale zase pokud tu určitou věc daruji at si s ní každý děla co chce pokud jak jsem si všimla přijal 10 ledniček praček a podobně((

Eva* 171 před 8 roky

Linux, o koho se jedná? Prosím, napište jméno uživatele.

Anama 1 před 8 roky

Pokud dám inzerát, někdo se mi na něj ozve, já mu odpovím, on už se neozve zpět a mezi tím mi zavolá někdo jiný, tak mi to přijde naprosto běžný postup. Samozřejmě se pak stane, že může volat ten 1. a už je to bohužel pryč. To je realita. Nemůžu přeci odpovědět jednomu a poté čekat 3 dny, jestli se náhodou neozve zpátky.

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Také jsem si poslední dobou všimla, že někdo něco nabídne, já projevím zájem a čekám, zda odpoví a ono nic. Po několika dnech zkusím znovu projevit zájem a zas nic, inzerát je stále aktvní a po měsíci je smazán. Na druhou stranu je tu dost milých lidí, se kterými jsem se ráda poznala.

Dáda 1 před 7 roky

Lionel - co kdyby jsi se šel s tvojí nabídkou vycpat - lichváři , tady není pro tebe místo

Karel Nezbeda 11 před 7 roky

Taky mám pocit, že někteří nabídnou, rychle odvézt nejlépe dnes a já sedím celý podvečer u PC a čekám na informaci kam jet. Je možné, darovat lustr a chtít zaplatit žárovky? Zřejmě pozlacené?

Tomáš 421 před 7 roky

@Karel: to myslíte tři žárovky za 3000,-Kč a k tomu jako bonus lustr zdarma? Mně se takového nic nestalo, ale je jasné, že bych někoho takového dal bez vteřiny přemýšlení rovnou na blacklist a napráskal adminovi.

Martina 131 před 7 roky

Tak řeknu,že žárovky nechci,co Tomáši

Maqi89 135 před 7 roky

Pokud mi někdo neodepíše, tak to normálně pochopím, že věc už není volná. Není v lidských silách odpovídat na každý e-mail, když primárním cílem je darovat, ne rozesílat e-maily (někteří "klikači" mezi tím nevidí rozdíl).

Já osobně vedu domlouvání s jedním, pak oslovuji dalšího (je totiž plno lidí, kteří se dušují, že přijedou a pak na poslední chvíli odmítnou s tím, ať to dám někomu jinému). Kdybych v té chvíli všem ostatním napsala, že věc není volná, tak jim zbytečně zavřu dveře, když původní zájemce nakonec věc nevyzvedne. Proto může mezi doručením e-mailu od zájemce a mou odpovědí být i několikadenní prodleva.

Holt kdo daroval jedinou věc, nedokáže pochopit, co to obnáší darovat jich stovky. Paradoxní je, že sám pan Najč má na svém profilu negativní hodnocení za "Nereagování na zprávy".

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Asi by stačil vykřičník

Karel Nezbeda 11 před 7 roky

Jo Martino, žárovky jsem odmítl, bez žárovek není lustr

Tomáš 421 před 7 roky

@Martina: jeden nestačí žasnout, jak máte hned všecko vyřízeno - jestli účinně nebo neúčinně, hlavně, že byla nějaká aktivita, viďte?

(smazaný uživatel) 10 před 7 roky

Ja se pridaam napisala jsem tady jedne slecne ani neodpovedela ze ma nema zaujem a vse rezervovala pekne hnusne chovani....kdyz neumi ani odepsat.....

mysik 118 před 7 roky

Tatiana Majchrowitzova : doporučujem dať si dotyčnú na black list

Adéla Košťáková 13 před 7 roky

Já bych řekla,že když někdo něco daruje,tak očekává slušné chování a jednání. Třeba pro mě styl beru a zájem je o ničem, naopak dobrý den a důvod proč by se mi věc moc hodila mne zaujme a moc ráda věnuji. Prostě všude se na jdou vychcánci ,co si myslí,že sedí u pc ,budou první a posbíraji tu všechno a pak prodají či jinak zužitkují Myslím,že kvůli takovým lidem tento systém postrádá kouzlo radosti.

Veronika Ava 24 před 7 roky

Milá Tatiano Majchrowitzova, takže to upřesníme. Během víkendu jsem přidala spoustu inzerátů, na které mi reagovaly desítky lidí. Z nejrychlejších zájemců jsem se domluvila s tím, se kterým byla nejlepší domluva. Vy jste mi asi jako osmá zareagovala na jeden předmět takto, cituji: "Dobry den vsetky veci co davate su jeste volne? Mala by som zaujem urcite vam dnes jeste napisu jestli by zitra sem se nestavila pro ne dekuju." . Jelikož jsem měla rozjednáno a nereagovala, během pár hodin jste mi podobnými vzkazy zaspamovala schránku. Vyvrcholilo to tím, že jste mi začala posílat žádost o přátelství na facebooku a zde také tuto zprávu: "Dobry den psala jsem vam mail ale nereagujete chtela jsem se domluvit na obleceni vzit si vse co tam mate zitra muzu zalezi v kolik? ...Dufam ze mi date prednost dekuju.". Takové jednání mi není ani trochu sympatické a příjemné, takže nemám zájem Vám nic darovat, ale zajímalo by mě, co hnusného spatřujete na chování, kdy se domluvím s jiným (notabene rychlejším) zájemcem.

mysik 118 před 7 roky

Veronika Ava : Takže to nebolo tak, že slečna niečo rezervovala ale naopak...chcela zarezervovať. Z príspevku to vyznelo práve naopak. V tom prípade beriem späť svoj príspevok. Úplne s Vami súhlasím. Takéto jednanie nieje sympatické viacerým.

Veronika Ava 24 před 7 roky

@mysik ano, došlo mi, že to od slečny/paní Tatiany vyznělo opačně, proto jsem to uvedla na pravou míru . Bylo to vážně nepříjemné.

Akela 588 před 7 roky

Veronika Ava, slečna si u mě také požádala o tričko. Když jsem jí odpověděla s tím,aby napsala jaké má možnosti vyzvednutí, dostala jsem odpověď,že až někdy 17/7. No a zde čtu,že vám psala,že by si přišla druhý den. Zajímavé... Slečna jak to tu vidím chce stále spoustu věcí. Na F je jen registrová, nemá tam přátele ani nic dalšího... Pokud vím,že nebudu mít čas, nebo jedu na dovolenou a nebo že je to v praze daleko tak si prostě nic neobjednávám!

Akela 588 před 7 roky

omluva za Prahu

Tomáš 421 před 7 roky

@Zdena - to myslíte komplet za celou…?

Martina 131 před 7 roky

Oběhnou celou Prahu za jediný den,to by musela být Superman.

Akela 588 před 7 roky

Bylo myšleno malé písmenko

Tomáš 421 před 7 roky

Já se totiž lek, že to je omluva i za hradní pantáty…

Akela 588 před 7 roky

Tomáš 421 před 7 roky

Není ovšem bez zajímavosti, jak živý má slečna zájem o udělování negativních hodnocení… To musí bavit.

Martina 131 před 7 roky

Je docela možné,že to nebere jako odreagování a zábavu, světaměnič

Veronika Ava 24 před 7 roky

To vlákno o potřebě udělit negativní hodnocení napsala poté, co se odehrála situace popsaná výše. Takže je to jasné, chtěla mi to nandat, že jsem jí nepotvrdila request na facebooku

Tomáš 421 před 7 roky

@Veronika Ava: to chce klid. Šak my víme…

Veronika Ava 24 před 7 roky

Poprvé využiju novou funkci blacklist

Martina 131 před 7 roky

Tady to má jednu výhodu,že většinou víte,komu věc dáváte . Vyhozením do kontejneru se to člověk nedozví.

vilda1 34 před 7 roky

Paní Veroniko nejste sama kdo se podivuje nad nehorázností té slečny nebo paní.Nic nedaruje vše se jí hodí a když to nedostane tak chce trestat.Už je na blacklistu.Vilda1 přeji hezký den všem.

vilda1 34 před 7 roky

Paní Veroniko nejste sama kdo se podivuje nad nehorázností té slečny nebo paní.Nic nedaruje vše se jí hodí a když to nedostane tak chce trestat.Už je na blacklistu.Vilda1 přeji hezký den všem.

Akela 588 před 7 roky

vilda1 - máte pravdu. Stačí se jen podívat co vše získala a např. oblečení od velikosti 32 do velikosti 48 na slečnu nejspíš nebude univerzální

Veronika Ava 24 před 7 roky

@Vilda díky za podporu @Zdena fakt, jo? Zajímavé V té druhé diskuzi, kterou založila, "prosím vás kam napíšu špatné hodnocení", už se ptá, jak ji smaže :P

vilda1 34 před 7 roky

p.Veroniko kdo chce kam pomozme mu tam jinak to prostě nefunguje.Nikdo si nesmí myslet že jsme hlupáci hezký den Vilda

Tomáš 421 před 7 roky

vilda1: Myslet si může kdo chce co chce. Mně třeba takové "názory" lidí nejdou ani ke kotníkům levé nohy, natož pravé.

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Pokud je zájemce několikátý v pořadí, tak většinou má smůlu, neb dárce není obchod, aby měl doma věc několikrát. Podle mne je důležité, že věc někdo získá a poslouží mu.

Nedávno mne zarazilo jednání zájemců, nabízela jsem pětilitrové soudky od piva, zájemci nejprve měli velký zájem a nakonec padla otázka, zda jsou plné, když zjistili, že ne, tak mi div nevynadali, proč nabízím prázdné soudky, už už jsem chtěla inzerát stáhnout a najednou se ozval další zájemce, který si je vzal, neb se mu moc hodí, protože sám vaří pivo.