Lidi a jejich posílání

Diskuze » Mám něco na srdci

Darja Dvořáčková (autor tématu) 22 před 8 roky

Zdravím , už jsem opravdu vytočená. Nabízím tu různé druhy dlaždiček , protože se mi to nechce počítat , čistit a hlavně vynášet ze sklepa (když bych si s tím práci dala s dětmi a jinými starostmi tak bych je samozřejmě už prodávala a ne darovala) tak jsem je nabídla zadarmo že by se někomu hodily. No a koukám , že zájem by byl zadarmo ale bud to chtějí mít spočítané , naměřené , čisté a připravené před dveřmi zadarmo pomalu i s naložením do auta a nebo se podle některých mám s dětmi a těžkými balíky táhnout vedle do města na poštu , protože nejsou schopný přijet. Neřeknu kdyby to bylo něco do pár kilo a malého co hodím pod kočárek , ale určitě ne maxi balíky. Taky to máte se zájemci na věci stejné?

Katka Brandtlová 9 před 8 roky

Ať si trhnou nohou! To by mě vůbec nenapadlo, nedovolila bych si něco takového požadovat.

Akela 587 před 8 roky

Přesně tak souhlasím s Katkou

Marta Moretti 10 před 8 roky

Je jen na darujících co si nechají líbit a chválím Váš přístup Darji, pořád si říkám jaká jsem blbá, že se absolutně podřizuji požadavkům "darovače" a jiní si nadiktují v podstatě donášku do domu a ještě poděkování, že si tu věc vůbec vzali. Ale je mi z takových lidí špatně a nikdy bych takto nejednala. Já jsem snad ten co má o tu věc zájem a udělá vše, co je v jeho silách aby jí dostal.

Sluníčko 53 před 8 roky

Mila Darjo,
nenechte se otravit..bohuzel spousta lidi neco chce ale neni ochotna pro to nic udelat. Jak pisi ostatni, jsou tu taci co by chteli privezt vec zadarmo primo pred byt/dum...nastesti tu jsou i taci, co k podekovani pridaji i usmev. Hlavu vzhuru, a nenechte se tlacit do toho, co nechcete.

Darja Dvořáčková (autor tématu) 22 před 8 roky

Tak koukám po víkendu že to mate podobné . Jak sjem již zmínila malé věci mi opravdu nevadí zaslat dokonce se najdou i tací co mi připošlou o pár korunek víc at už za balné , cestu na poštu nebo abych koupila něco malého pro děti a to potěší. Ale takhle s velkými balíky kde by určitě diskutovali na téma dobírky a pak případné rozbitý dlaždiček .To bych neřešila kdyby se mi zachtělo posílat. Co jsem ted i koukala tak některým je i zatěžko přispět na benzín když bych to naložila a popovezla někam blíž. Opravdu aby to člověk vzal , umyl , a za své náklady dovezl až domů a za chvíli by to chtěli rovnou i udělat. No prostě jsem si řekla že takovým lidem bud neodpovím nebo jim odpovím stejnou formou jako píšou oni mě .

Jaro Třináct 36 před 8 roky

Mám velice podobné zkušenosti. Lidé si poslední dobou myslí, že jim -nejčastěji - knihy dovezu i přes půl Prahy

Zuzana Taucová 7 před 8 roky

K těm dlaždičkám - tady bych chápala, že zájemce zajímá rozměr - to někdy může být rozhodující, zda se hodí či ne. Ale jinak... Jinak já své zájemce musím pochválit, zatím vše ok

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Také mám zkušennost ,že by třeba někdo chtěl poslat rámečky a pak mi na revanž poslal peníze ,ale to bohužel nejde jednak bydlím na vesnici ,nemám auto vlak je 2 km. a pošta je 11 km. ve městě je tedy jasné ,že 8 beden poslat takto nelze ,za další nikde není jistota ,že vám poštovné pak někdo pošle ,na konec to může být za dobrotu na žebrotu jak se říká ,pokud ,chce někdo něco poslat ať si zařídí na svoje náklady např. PPL ,jinak zájemci jsou v pohodě ,a v ostatních případech vše ok .