Nový profil uživatele, který měl více neg. hodnocení

Diskuze » Mám něco na srdci

Eva (autor tématu) 165 před 8 roky

Dobrý den,
všimla jsem si, že si uživatelka Zivanka Zivanka, která měla vícero negativních hodnocení udělala nový profil- Darina Bartošová . Není samozřejmě jediná. Uživatelé, kteří tu získali dokonce více jak 200-300 darů si pak také dělají nové účty. Je velká škoda, že toto nelze nějak ošetřit. Lidé, kteří tu jsou skutečně nový nebo nemají čas projíždět důkladně profily uživatelů, pak nemají jak odhalit bazary, nespolehlivé zájemce a pod.

Maqi89 135 před 8 roky

Díky za upozornění.

Karel 18 před 8 roky

Alena 15 před 8 roky

taky jsem si toho všimla. Mělo by se takovým "šmejdům" v tomhle nějak zabránit.

Akela 587 před 8 roky

Také jsem zaregistrovala změnu.

hedvika 4 před 8 roky

Ahoj, také mi to neuniklo. Jinak slečna - paní špatná komunikace a neochota

Renata 6 před 8 roky

Souhlasím, taky jsem měla zkušenost

Marta Moretti 10 před 8 roky

Ještě že má paní "specifický" způsob vyjadřování, jinak bychom ji nepoznali. Na hodinách češtiny asi moc dlouho nepobyla.

Monika Lipova 2 před 8 roky

Dobrý den, mám podobnou zkušenost.

milena 17 před 8 roky

Ano,stačí číst hodnocení,vzít si z něj poučení a neunáhlit se .
Pak není potřeba používat tak silná slova.
Přeji všem krásný a pozitivní den!
Milena

Dáša 19 před 8 roky

Tak to vypadá, že se paní opět přejmenovala- data

milena 17 před 8 roky

Žít a nechat žít...

data 12 před 8 roky

toje zavist proto jsime berete do huby ja navas kašlu falešnice falešne

data 12 před 8 roky

promne ste jak nejaka sekta hnus chcese mi svaz zvracet

data 12 před 8 roky

co jevam potim co ja komu daruji aja vam kašlu nejake hodnoceni pambuch neni nachlivy ale pamatuje nazli lidi a zavistivy když maš nejake problemi tak přijdy zamnou osobne a mužeme sito vyřikat anešpinit me nemocneho človeka stidtese

Eva (autor tématu) 165 před 8 roky

Vážená paní, pravidlem zde je, že člověk může mít pouze jeden profil! Tedy jste porušila pravidla serveru. Pokud se Vám pravidla nelíbí, můžete přeci v klidu nabízet věci jinde- sbazar, bazos a pod. Jinak nikomu tu nevadí, co darujete a jak. Lidem vadí, že si píšete prakticky o cokoliv (dar), co kdo nabídne a následná komunikace je špatná, v domluvený termín nedorazíte. Proto jste měla tolik negativních hodnocení. Lidé tu darují věci s dobrým úmyslem někomu pomoct, udělat radost nebo dát věcem další šanci.

Marta Moretti 10 před 8 roky

Je škoda, že zde ještě neexistuje tlačítko "nahlásit uživatele". Paní očividně nechápe a soudě podle jejího vyjadřování ani nikdy nepochopí o co nám jde.

data 12 před 8 roky

stoho duvodu jsem musela menit profil a ucet vicekrat byla jsem blokovana aneslo semi pripojit jasem rada kdyz neco daruji a udelam rados jinim lidem a kdyz jsem neprisla v danem terminu tak jsem se v zdicky omluvila mela jsem padny duvod jsem invalida a vazne nemocna tak me priste nenapadejte a jamuzu byt najake strance chcibyt zbohem a uz mi nepiste neoptezujte

Eva (autor tématu) 165 před 8 roky

Nikdo vás neobtěžuje. Lidé, kteří na vás marně čekali, se nedočkali ani omluvy- emailem, sms a to ani před domluveným termínem, ani po něm. Lidí v invalidní důchodu je spousta. Rozhodně to ale není důvod podvádění, lhaní či nefér jednání. Slušnost je zde základem. A ne, nemůžete být na jakémkoliv serveru. Většina serverů má svá pravidla a za jejich porušování, dokonce opakované může být uživatel odstraněn.

Hana Moserova 6 před 8 roky

Je vidět, že jste sem asi nepatřila když vás zablokovali! Takže co nevidět vám bloknou i tento účet. Trochu mi připomínáte švába, ten taky žije i po tom co mu useknou hlavu. Taky budete žít pořád akorát pod jinými nicky a spamovat mi hlavní stránku každou bezcennou cetkou zvlášť, abych neviděla ty vážně slušné příspěvky. Jediná obrana na vás by by IPban, ale věřím, že takové pravomoci adminové nemají. UVĚDOMTE SI, CO PÍŠETE, PROTOŽE TOHLE FAKT NENÍ NORMÁLNÍ!!

Eva (autor tématu) 165 před 8 roky

Paní zřejmě uděluje i sama sobě poděkování. Nicméně paní se sama hodně zviditelňuje, proto nás to pobouřilo. Samozřejmě jsou tu i další, kteří dělají to samé. Osobně, než něco daruji se mrknu, jestli dotyčný už sám také něco daroval a komu a co. Pak občas také zjistím, že buď jde o bazar nebo si to lidé dávají sami sobě a pak si ještě napíší hodnocení. Proklepnout si uživatele pak zabírá moc času a vytrácí se pointa a radost z daru. Pokud se jedná o bazary, sekáče a pod., tak to jsou ultra rychlí zájemci. Smrtelník pak nemá šanci, pokud zrovna/pořád nesedí na netu.

Akela 587 před 8 roky

Jak paní píše,že se nedostavila a že se všem omluvila, tak mě ne.

hedvika 4 před 8 roky

Krásný den všem. Ráda se také podělím co si myslím. Jsem též v invalidním důchodu, ale slušnost je pro mě na prvním místě. Pokud si domluvím předání vždy jej dodržím a nevymlouvám se. Posílám i balíčky za poštovné nebo ráda příjmu věc osobně či za poštovné, které uhradím vždy dopředu na účet. Nikoho tu neurážím a odpovídám slušně - ne jako zde tato paní, která nezná ani slova, Dobrý den, omlouvám se, lituji, děkuji a prosím. Pouze mě odpálkovala. je mi líto, že jsme chodí i tací ....... Omluva je jedna věc a výmluva je věc další. Hezký den Hedvika

Eva (autor tématu) 165 před 8 roky

Zdravím, snažila jsem se situaci řešit ještě jinak. Konkrétně této paní jsem napsala slušný email ve znění- "Dobrý večer, když se vám nedaří věci darovat, tak zkuste věci nabídnout po více kusech, spíš než samostatně. Třeba tak lidé budou mít větší zájem. S pozdravem Eva". Všimla jsem si totiž, že paní má 139 aktivních inzerátů s dary a nikdo nic nepřevzal. Zbytek naší konverzace- paní- davam kazdemu sanci je pani ktera sito ho pokazde bere havo toho proto davam sanci kazdimu cchapete doufam zbohem. Já- Chtěla jsem vám pomoci. Vidím, že nemáte zájem. Slušné chování by přesto mělo být samozřejmostí. Pokud máte přímého zájemce, nemusíte věci sdílet. Stačí se domluvit s ním přímo na předání. Paní- NESTRKEJTE NOS DOTOHO VAM NIC NENI POTOM NEPOTREBUJI VASI POMOC A NEOPTEZUJTE NEMAM ZAJEM SE SVAMI SPINIT NERIPEJTE ZREJME TO NEMATE V PORADKU V HLAVE NEMAM ZAJEM SVAMI KOMUNIKOVAT.
Ono je skutečně těžké s někým chtít v klidu komunikovat a snažit se o nápravu věci, když ten druhý se chová tímto způsobem. Možná mi skutečně není nic do toho, že paní tady spamuje věcmi, které nikdo nepřebírá. Možná ani nemá v úmyslu je někomu předat. Na druhou stranu se zase já nemusím nechat urážet.

Marta Moretti 10 před 8 roky

Tuhle paní jedině vyfiltrovat pomocí "moje lokalita", taky už mě nějakou dobu štve Daruji.Tuto. Čelenku/jinou kravinu.Noví.
Hlavně když paní OPĚT zabanujou, tak si založí nový účet.
Jediná možnost mě napadá a to nahlašovat její inzeráty jako spam, protože už to spam opravdu je.Hlavně, že pak všem píše jak ji obtěžujem a jak je invalida!

Marta Moretti 10 před 8 roky

Tak tahle paní je opravdu slušnost sama. Po tom, co jsem jí slušně napsala, že beru jen zájemce, kteří mě neobtěžují odepsala.

vis comi muzes snes mi hovno pakarno v sak jasem vedela co si zac vas je totis takovich vice a le prijdi zamnou a rekni mito do oci pakarno vilizana potrebovala bijsi poradni kokot konski do hubi spinooooooooooooooooooooooooooooo

Renata 6 před 8 roky

To je síla

data 12 před 8 roky

jak je videt zerete mne dobrou chut

data 12 před 8 roky

vise jedna druhe stezujete na moje chovani ale jinac to zvami nejde jste horsi jak zvirata porad ripete vijse vtom vizivate co nechte jsi chutnat

Eva (autor tématu) 165 před 8 roky

Paní Data, mohu se zeptat, pokud vám někdo napíše, že má o věc kterou nabízíte zájem, proč mu jí nedarujete?

Barbora Střelcová 3 před 8 roky

tak mame dalsi nick, pani Halynu..

milena 17 před 8 roky

Zdravím,Barboro,doporučuji číst hodnocení a neunáhlit se.Paní Halyna má pozitiva i od paní Renaty i od paní Zdeny....
Vedete vsechny marný boj,který Vám bere spoustu energie -věřte mým zkušenostem!

Halyna Lalak 1 před 8 roky

dobry den,ted jsem precectla o p.Bartosovej,ja,osobne,nemam s nej zadnou spatnou skusenost.DATA mne darovala hodne veci,ja osobne to prevzala,proto pisu taky svuj nazor,dekuji

Barbora Střelcová 3 před 8 roky

Mileno, ja mam s pani Bartosovou / Data / Zivankou / Halynou taky kladnou zkusenost - chtela kameru, prisla si pro ni v urceny termin, jednala slusne. To mi ale nezabranuje si o tech prezdivkach myslet, ze patri jedne a tez osobe (gramatika, stylistika, slovni zasoba, atd)

milena 17 před 8 roky

Barboro,Halyna je Halyna a Data není Data ale pampeliška!

Akela 587 před 8 roky

Paní Halynu mohu jen pochválit,milá a hodná paní a vždy přišla tak jak jsme se domluvily. Horší to je s paní Zivankou ta si objednala a nedorazila, beze slov onluvy atd.

Akela 587 před 8 roky

omluvy

milena 17 před 8 roky

Navrhuji ukončit tuto diskuzi na téma KDO je KDO.Já jsem ji celou sledovala a nestačila se divit,kam až lze zajít...
Identitu lze změnit snadno - a zřejmě to není proti pravidlům serveru -
můžem jen doufat, že se změnou identity se změní i člověk.
Přeji všem klidný a příjemný večer