Dana Janska

Diskuze » Mám něco na srdci

Jarda Truck (autor tématu) 8 před 8 roky

Ma nekdo s pani prodavajici zkusenost????

Linda Kubíková 6 před 8 roky

viz asi taky podezřelý inzerát

Monika Naďová 3 před 8 roky

já jsem pani poslala již peníze a už mi neodpovídá

Admin Petr 247 před 8 roky

Na paní se množí stížnosti, proto jsme uplatnili stejný postup viz můj komentář a informace pro „poškozené" ke konci této diskuze:
http://vsezaodvoz.cz/diskuze/mam-neco-na-srdci/375/pozor-ten-telefon-co-nabizi-pani-z-loun-je-podvod-uz-vystavila-po-druhe#post1122

Prosím čtěte.

Renata Zamazalová 1 před 8 roky

Tké jsem poslal poštovné a už neodpovídá

Jakub Madej 12 před 8 roky

tak jsem pani asi taky naletl no budu to resit dale mam i na ni tel.cislo mela poslat fotak

Ivana Vańková 6 před 8 roky

Přeji hodně štěstí. Jen nemůžu pochopit proč se ta paní tady nedá zastavit.

Parkes 57 před 8 roky

Ivana: Zastavit JAK? Admini nepoznají, kdo je podvodník. Bohužel platí, že při poštovném předem můžete naletět. I z toho důvodu odmítám poštou posílat, protože může dojít ke zmatku. Ale spousta lidí, kteří mají o věc zájem, se dokáže se mnou dohodnout, že třeba týden počkám, než si to vyzvedne jejich známý. Poslat poštovné naslepo je riziko, ale chápu, že někdo do toho jde.
Spíš by mi bylo divné, že o tyhle dražší věci není zájem v přímém okolí inzerujícího. Podle zkušeností se do pár dnů nejpozději vždycky ozve někdo místní. Už tohle je samo od sebe podezřelé.

Klára Maršíková 1 před 8 roky

Taky jsem naletela měla poslat fotak

Laura Pavlíková 1 před 8 roky

jojo, ode mě má dvě stovky ...

Iveta Krejčíková 1 před 8 roky

p.JÁNSKÁ má od nás taky 150,- poštovné za oblečení.Komunikovala jen do doby než jí peníze dorazily.Myslím že linčování ve středověku mělo něco do sebe.Tímto chci pí.Jánskou pozdravit a popřát brzký skon.

Jakub Madej 12 před 8 roky

tak jsem ted prijel z policie a pani jsi vyhledaji podle cisla uctu a zacnou to s ni resit me bude muset uhradit skodu a jeste pry dostane pokutu snad se polepsi !

Ivana Vańková 6 před 8 roky

Pane Jakube chci Vám poděkovat že ste s paní zatočil. Bylo to už potřeba. Jsem důchodkyně a nemůžu na nohy jinak bych se taky obrátila někam.

Jakub Madej 12 před 8 roky

Asi ji to procházelo a proto to dělala furt taky jsem jim oznámil že poškozených je vice

Ivana Vańková 6 před 8 roky

Linda Peroutkova 5 před 8 roky

Toni Ocko 29 před 8 roky

irena perková 2 před 8 roky

Pani jsem poslala penize na účet a od té doby nereaguje

irena perková 2 před 8 roky

Pane Jakube, mohla bych poprosit o číslo spisu, ráda bych se prřipojila, díky

Jakub Madej 12 před 8 roky

dobry den tak jsem se rozhodl ze tu jsou i lidi kteri na to nemaji cas a odeslali platbu na ucet 670100-2213168367/6210 (dana.janska8@seznam.cz) nebo je okradla at mi poslou na email (djpusik@seznam.cz) sve jmeno a prijmeni, adresu ,telefon,castku poslanou popripade datum odeslani platby ja to zpracuji a odevzdam na policii jako hromadne trestni oznameni vse vytisknu 18.2.2016 a odevzdam kdyz to previsi pres 5000kc tak je to trestny cin dekuji

Oksana Raichlová 1 před 8 roky

dobry vecer,prosim vas vi nekdo jak to dopadlo s D.Janskou?