shání knihy

Diskuze » Mám něco na srdci

Lucka Veselá (autor tématu) 0 před 5 měsíci

Dobrý den, jen bych chtěla všechny varovat... Obzvláště, pokud budete nabízet více knih. Popř. pokud zde i jinde někdo shání knihy do knihoven apod.... Mám tu nemilou zkušenost, že někteří lidé shání knihy a nakonec skončí v antikvariátech popř na prodeji na netu. Sama jsem odvezla již bezpočet knih do domova seniorů, něco málo i do dětského domova. Poslední dobou se roztrhl pytel s takovými inzeráty. Pokud Vás mohu poprosit a záleží vám na tom, kam to půjde, ověřte si to.... Minulý týden jsem byla své knížky odvéž do knihobootu a tam se dotyčný chlubil, kolik si na tom vydělá... Hezký den

P.S. Rozhodně to není jakkoliv myšleno špatně na uživatele zde. Na nikoho konkrétního neútočím. Jen žádám o zamyšlení darujících. Děkuji

MarkétaR 11 před 5 měsíci

inzeráty jsem nahlásila jako fake, viz údajná osadní knihovna apod.

MarkétaR 11 před 5 měsíci

stejně tak knihy do domova důchodců - proč neuvedou přesné místo, která osadní knihovna- která osada, který domov důchodců a kde. Je to všecko jen trik na vylákání knih zdarma od důvěřivých dárců - pokud nechcete podporovat tento nekalý přeprodej, kdy poptávající není ani schopný přiznat, proč ty knihy poptává (přeprodej)

Akela 588 před 5 měsíci

O zájemci pro osadu se tu už hodně psalo, funguje tu hodně let a stále nemá dost.Dokonce jsem se tu dočetla,že vykrádá knihobudky,snad by se diskuse ještě našla. Osada musí být přehlcená a nikde neuvádí kam potom putují dál když jich jsou stovky.