LOCKDOWN

Diskuze » Mám něco na srdci

Bety (autor tématu) 0 před 3 roky

Děkuji všem, co pochopili vážnost situace a chovají se podle toho.

Tsfat 69 před 3 roky

Já také "děkuji" všem, kteří neberou vážnost situace a nerozhoupli se, aby vyšli do ulic a (až na 1-2 strany) nesundali českou vládu, která nejen, že už nemá důvěru slušných lidí, je totálně nekompetentní a pro slušné lidi likvidační !!!!
A jak by to mělo (nejen demokracie) fungovat ? Viz třeba Israel !

Akela 587 před 3 roky

Proč to nenapsat česky, jsme přece v Česku - IZOLACE.

Zuzana 26 před 3 roky

Dobrý den, využívám - co m ám na srdci - a prosím o radu: U mého jména jsou uvedeny 2 zprávy - taktéž u obálky, ale při rozkliknutí nikde nic. Co to znamená, kde ty zprávy hledat ? Jinak děkuji všem slušným lidem

Tsfat 69 před 3 roky

Koukni se do Archivu, hned nalevo buttonek od "Aktivni" v poste Zpravy budou asi tam.

Tsfat 69 před 3 roky

LOL Napravo ne nalevo

Zuzana 26 před 3 roky

Děkuji, slušný člověče tam je zpráv asi 8, už všechny neplatné, ale nevím, co s nimi, jak je vymazat. Ale které jsou z toho ty 2, co jsou avizované - nevím které jsou

Tsfat 69 před 3 roky

Ty dve by meli mit jinou ikonku, jakoze nejsou precteny. Jinak ty zpravy se nedaji vymazat, pokud vim...

Zuzana 26 před 3 roky

To bylo pro Tsfat

Tsfat 69 před 3 roky

Pokud je to bez ikonek, ty 2 jakozto neprectene, by meli byt tucne, tucnym pismem. Ostatni obycejnym, podle toho poznat, ktere nebyly jeste precteny.

Zuzana 26 před 3 roky

Ano, máte pravdu, 2 staré zprávy byly tučné, ač jsem je přečetla a odepsala - stáří asi 3 měsíce. Ale ta 1 tam stále visí.. Zázraky se dějí....Ale díky za radu, aspoň 1 zmizela. Ale proč nejdou vymazat, to nevím. Zdravím .

Tsfat 69 před 3 roky

To je veci nastaveni systemu, jak to autori nastavili. Takze s tim se neda nic delat

Zuzana 26 před 3 roky

Archivní konverzace celá přečtená, nic není tučné, vše je staré a 1 zpráva tam zůstala. Kam se obrátit , protože mně to dost vadí ? Ach jo....... Ale jinak díky....

Tsfat 69 před 3 roky

Neni zac. Jedine Admin by mohl pichnout. Mohu take poradit s vkladanim fotek, kdyz tak zanechat zpravu v nekterem z mych jeste platnych inzeratu.
Hezky vecer.

Admin Petr 247 před 3 roky

Ahoj, k těm počtům nepřečtených zpráv: trochu nám to v poslední době zlobilo, teď jsme ale nasadili úpravu, která by měla pomoct. Můžete prosím ověřit? Díky moc!

Zuzana 26 před 3 roky

Prosím admina, aby u mně smazal nepřečtenou zprávu....Visí tam, vše jsem prověřila a nikde nemohu nic nalézt. Děkuji.

Zuzana 26 před 3 roky

Ještě jednu věc moc prosím. Jak se na p. admina Petra člověk vůbec dostane ? Děkuji.

Maqi89 135 před 3 roky

Mám tentýž problém jako Zuzana. Už asi druhý týden mi tam visí 1 zpráva, ale všechno je přečtené. Prosím admina o opravu, je to dost nepříjemné a matoucí. Díky.

Akela 587 před 3 roky

Nejlepší by bylo, aby se ty archivované zprávy mazaly. Nejsou k ničemu. Stejně to bylo lepší přes email.

Maqi89 135 před 3 roky

Já bych to mazala třeba po 2-3 měsících, občas někdo ještě napíše a když je inzerát smazaný, tak to je v archivu. Každopádně by bylo dobré, aby počet nových zpráv upozorňoval pouze na zprávy v aktivních konverzacích, nikoliv v archivu. Akorát to jen mate a stejně to očividně moc nefunguje.

Tsfat 69 před 3 roky

Je to úplně, ale úplně jednoduché
Stačí nastavit, ať si každý může smáznout kteroukoliv zprávu a kdykoliv.
Proč vymejšlet kolo ?

Lucinka 79 před 3 roky

Ale vždyť to tak je (nebo aspoň u mě) aktivní zprávy, co nechci smažu, jdou do archivu (jako koš) a po třech měsících se vymažou samy úplně.