Je to normální?

Diskuze » Mám něco na srdci

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Přijde Vám normální během jednoho měsíce dávat inzerát na jednu věc 6x? A dělat tohle u každého druhého předmětu? 🤦🏻‍♀️

Phaz 4 před 3 roky

Můžete dotyčné napsat, že pokud se o věc nikdo nepřihlásí ani napotřetí, asi ji nikdo opravdu nechce a věc je možné vyhodit nebo ji dát k nejbližší popelnici, třeba si ji někdo vezme.
Zní to banálně, ale někdo může mít v sobě zakořeněný silný pocit, že věci nemůže vyhodit.
Taky nevím, o co se jedná, jestli o malou drobnost k vyhození nebo o nábytek (byť třeba v nepoužitelném stavu).
A jestli se jedná o velké město nebo malou vesnici (tam si lidé moc neškrtnout, protože se nevyplatí kvůli drobnosti cestovat). A opět; ne každý si to uvědomí, a diví se, proč to nikdo nechce a tak to dává znovu...

Andy 81 před 3 roky

@Phaz - Lucka jen upozornila na tzv. sběrače bodů 😉. Těmto lidem ani tak nejde o to, že by jim bylo líto věc vyhodit, ale o to, že za každý vložený inzerát dostanou určitý počet bodů a vylepšují si tím profil ( lidově řečeno: hamty,hamty, ať mám víc než tam ty). Ti pak opravdu jsou tzv. sběrači, zajedou na inzerát, vyzvednou tasku, krabici věcí a jednom, dvou kouskách je inzerují dál a sbírají body, trofeje atd. Mají z toho zadostiučinění a v případě, že jste s nimi při předání věcí nespokojený a náhodou jim dáte neutrální hodnocení, natož negativní, tak Vám to okamžitě" dají sežrat" stylem : podívejte se, jak jsem dobrá - dobrý, kolik mám bodu, kladných hodnocení atd. A vo tom to je

Akela 588 před 3 roky

Andy, naprosto souhlasím je to tak. Nemusíme chodit daleko, že? Proč si berou věci, které ani nevyužijí a posílají vesele dál a nejlépe po jednom prťavky, které si někdo může vzít vcelku.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Phaz: o to nejde. Jak psala Andy, za vložení inzerátu jsou body. A o ty tu nejspíš jde.
Andy & Zdena: rozumíme si.. dvanáct! inzerátů na jednu věc. Osm najednou neaktivních bez předání. Po třech dnech opět smazáno a znovu inzerát. To už je vážně nějaká nemoc 🤔 o přijetí krabice něčeho a rozebrání po kouskách nemluvím... Nejlepší získaná voňavka (žádný balík, prostě jen ten kus) a následně darované s textem "jsem alergická na vůně" , nač si to tedy bere? 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😆🤭😅

Akela 588 před 3 roky

Lucinko výstižně napsané.

Andy 81 před 3 roky

Lucko, co se týče voňavky, tak odpověď je : pro dobrý pocit =mám to já😂😂😂

Andy 81 před 3 roky

P.S. Ještě k tomu: můžete dotyčné napsat. Pokus tady byl, ale jak si Vás dá dotyčný nebo dotyčná na tzv.černou listinu, tak už ji neoslovite, nenapíšete, prostě si Vás zablokuje

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Andy: napsat nemůžu, dala si mě na blacklist proto, že jsem si dovolila ji napsat negativ, kdy po mě chtěla několik věcí a dále dva týdny nekomunikovala 😂

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Umírám smíchy... Před půlnocí předány další věci... Jo jasně 😂 paní si tam jela ten den natřikrát koukám... Bože to je konec 🤣🤣🤣 že jí to není trapné!

Andy 81 před 3 roky

@Lucinka - taky jsem si toho všimla. Jo, kdo (s hodnocením) šetří má za tři😉😂. Teda upřímně, mně by se fakt nechtělo čekat na půlnoc, to raději vyspím😉

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Jako taky jsem tam mohla odklepnout minutu před půlnocí třeba Vás, protože vím, že přijdete, ale... Takhle trapná fakt nebudu 🤭😅🤦🏻‍♀️ taky e potřebuju vyspat 😂

Akela 588 před 3 roky

Trapárna na entou, kdyby nebyla tak průhledná, je to chudinka co jiného, honit a honit a honit, třeba jednou daruje i sama sebe a po kouskách

Akela 588 před 3 roky

A další co sedí u kompu a stále číhají co se tam přidá a pohotově klikají a klikají aby jim nic neuteklo..... Je to tady už docela k pláči.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Plyšový sob po osmé během měsíce... Mno 🤔😅🤷🏻‍♀️ jo, teď také zažívám jednoho beruvše, že radši nechci nic přidávat 😂😂😂

Marketa 32 před 3 roky

me spis bavi ty plenkove kalhotky... ty sem zaznamenala a panacka z penny nekolikrat za sebou, jeste sem blbka zkoumala zda je to stajna fotka nebo ne

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Plenky byly 16x 😁 z toho osm předáno a osm smazáno 🤔🤷🏻‍♀️

0077ivka 21 před 3 roky

Jak jsem již jednou psala, mám blíže kontejner. Panáčky z penny jsem měla 19 balíčků a pleny jsem měla 2 plné kartony. Chtěla jsem podělit více lidí, což se mi u něčeho nepovedlo. Některé penny panáčky a pleny jsem dala paní, která na tomto webu není. Sice mám popelnici blíže, ale tyto komentáře mně nemůžou vykolejit. Alespoň si máte o čem psát a sledovat co kdy dělám a věnovat tomu svůj čas. Takže již reagovat nebudu. Nashle a všem krásný zasněžený únor

Tsfat 69 před 3 roky

@0077ivka: já už ani nereaguji na "moudra" zdejších megalomanek. Jejich "důvody" a reakce jen potvrzují, jací jsou duševní mrzáci, kteří nevědí, jak a komu být v životě užitečné, proto zdejší prostor je pro ně jediný, kde se dokáží realizovat...

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Já tomu rozumím u více kusů, ale nechápu to třeba s jednou hračkou. Kdo to bude chtít, tak si to najde a není třeba stále mazat a znovu vystavovat.

0077ivka 21 před 3 roky

Dobrý den Lucko, třeba mi poradíte. Někteří lidé tvrdí, že když mám více inzerátu, že tu nabízenou věc již nevidí. Když já někomu odpovídám na zprávu a dám si zobrazit inzerát vidím jen některé inzeráty ne všechny nevím jak vyřešit. Třeba mi poradíte.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

V záložce "Moje inzeráty" máte seznam všeho, co inzerujete. Nestalo se mi, že by mi něco zmizelo nebo nebylo vidět (ale jsem tu teprve rok, takže třeba to jde 🤷🏻‍♀️😁) to, že inzerát nebude vidět hned na úvodní stránce webu je jasné, stále se to posouvá, ale mazat se sám nemůže, to se stane až po měsíci.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Je pravda, že jak je inzerátů více, tak se v tom už špatně orientuje, u svých s ještě chytám, mám tam fotky, ale když prohlížím inzerci někoho jiného, tak mi to ukáže jen seznam bez náhledu a musím postupně otevírat, abych zjistila, co to tam vlastně je 😁 pak je ještě možnost, že ten zájemce chce něco, co už je v rezervaci, a pokud má zapnutý filtr "bez rezervace", tak inzerát neuvidí. Jinak mě nenapadá žádný důvod, proč by inzerát neměl být vidět 🤔🤷🏻‍♀️

0077ivka 21 před 3 roky

Dobrý den, Lucko
paní mi odpovídala na prostěradlo a poptávala i látky, bohužel viděla pouze první inzeráty a látky, které byly volné bohužel ne. Takže proto některé věci vystavuji víckrát a pak se stane, že již lidi ano neodpoví. Iva

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Tak tam je jednoduchá chyba. Je potřeba najet na profil a kliknout na aktivní inzeráty, tam je vše. Pokud máte otevřené zprávy, kliknete na zobrazit inzerát a pojedete dolů, ukáže to jen deset dalších, ale ne všechny 😉 takže stačí, aby zájemci hledali na Vašem profilu v záložce "inzeráty aktivní" 😊

0077ivka 21 před 3 roky

Ale některým zájemcům to nevysvětlíte. Již neřeším. Já si své inzeráty najít umím., abych viděla všechny.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

"Když já někomu odpovídám na zprávu a dám si zobrazit inzerát vidím jen některé inzeráty ne všechny nevím jak vyřešit. Třeba mi poradíte." Napsala jsem, profil -> inzeráty -> aktivní. Teď zase píšete, že si je najít umíte. Tak teď jsem z toho jelen 😁 každopádně pokud si je umíte najít, není tedy třeba je stále mazat a znovu zadávat.

0077ivka 21 před 3 roky

Já si je najít umím, ale někteří, kteří chtějí ještě mé další nabídky ne. Již neřeším. Je to diskuse o ničem.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Aha, takže inzerujete po dvou dnech to stejné, protože někdo si neumí najít Vaše inzeráty 🤦🏻‍♀️ tak ok 😁 jen jsem Vám chtěla pomoct 😊 hezký zbytek dne

Andy 81 před 3 roky

OMG😇

Akela 588 před 3 roky

Není jediná........

ivapekar 3 před 2 roky

Rozhodně by se neměly inzeráty dávat na web v kratším intervalu, než je 3 měsíce. Je zřejmé, že o ně nikdo nestojí a nemá cenu jim dávat zvýšenou pozornost na základě doporučení. Co se ale dá skousnout, je doporučení kvalitního produktu. Já třeba lidem, kteří mají chatu nebo rodinný barák doporučuji krbová kamna od https://www.rolig.cz/krbova-kamna/

Lišák 2 před 2 roky

@ivapekar: Pěkný spam. Už vidím, jak si to dám do paneláku. Nechcete si s tou reklamou dát pohov?

Petr B. 1 před 2 roky

V čem vidíte problém? Pomocí tohoto se stropem navrtáte k sousedovi a do otvoru umístíte komínovou trubku https://www.expondo.cz/msw-diamantova-vrtaci-korunka-200-mm-450-mm-10061301?dfw_tracker=62280-ex10061301&gclid=Cj0KCQiAk4aOBhCTARIsAFWFP9F39AU8KFncncq0azB4zQAV_kl1SgyEi1WtGusAsDKsmigRsEiL3lYaAp21EALw_wcB S firmou Z ODKAZU nemám nic společného, jen se snažím zdokonalit reklamu PÍ ivapekarky