Pauza

Diskuze » Mám něco na srdci

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Zdravím všechny, jelikož se tu lidé chovají čím dál hůř, nebo mám už slabší nervy, potřebuji si tady od toho dát pauzu. Samozřejmě slíbené věci předám. Aspoň nikomu neohrozím získání trofeje PS až načerpám nějakou pozitivní energii, tak se vrátím (asi )

Andy 81 před 3 roky

Lucinko,jak já Vám rozumím ...

Akela 588 před 3 roky

Vidím to stejně

helena 41 před 3 roky

naprosto s vámi souhlasím a chápu vás, ale věřte pauza pomůže, taky jsem to tak udělala a asi zase brzy udělám, ono je to zapotřebí aby člověk vydržel dále

Admin Petr 247 před 3 roky

Všem děkujeme za zpětnou vazbu. Vám, co jste nám psali i na mail, mrkněte, prosím, tam. Měli byste tam mít detailnější odpověď. Stručně řečeno, stejně jako u všech nových funkcí, které jsme v minulosti spustili, jsme i u inovovaného bodování v nějakém pilotním režimu, který ukáže, jaké nedostatky je ještě vhodné odladit. Čili i tentokrát se na ně rádi zaměříme, aby to celé dávalo co nejlepší smysl. Byla by tedy určitě škoda, kdyby vás bodování či trofeje odradily od hlavního smyslu darování. Klidně tedy tyto prvky prozatím ignorujte a my se v týmu zamyslíme, jak ještě vyladit, aby plnily zamýšlený účel a vás, dlouhodobě aktivní uživatele, neodrazovaly.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Ten den, kdy jsem to psala, byl podle informací z TV nejvíce depresivní den v roce to mě vcelku pobavilo

Andy 81 před 3 roky

Lucko, nemyslím, že by to bylo tím dnem, ale spíš lidmi kolem nás😉

Akela 588 před 3 roky

Andy, Lucinka. Úplně se s oběma názory ztotožňuji. Ten den byl fakt divný a také jsem padla na exota v autobuse. A nejenom tam

Petmot 49 před 3 roky

Já tedy nevím, na moji náladu den vliv nemá a ani počasí. Udělala jsem rozhodnutí "jaké lidi" kolem sebe chci a to bez ohledu na to počasí a lokaci. Tak mi to funguje již docela dost dlouho A pokud se objeví nějaký "diametrálně někdo odlišný," vyhnu se mu, když on tak neučiní rovnou Nádech a výdech, trochu je ta doba globálně potenciálně náročnější než jindy, všechno dobře dopadne. I průšvih je bezva. Bezva škola

Petmot 49 před 3 roky

Chce to tuším víc přírody, relaxu a činností pro svoji vnitřní radost Tak přijdou na řadu antistress. omalovánky. Držme si palce, ať je vše v klidu

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Petmot: asi mi vzduch chybí momentálně 😆 mimochodem mám nasbírané další dvě banánovky, tak pak nějak napíšu 😉

Petmot 49 před 3 roky

@Lucinka
Vzduch lesní mi chybí také A hlavně možnost 2x týdně do bazénu se saunou..
Také mám připravené další věci na přesunutí, tak s tím počkám a odkulím to pak najednou, jak se to bude hodit. Nehoří nic.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Petmot: já taky ještě čekám, až přijede ségra, jestli by z toho něco nevzala pro malou (jsou tam i boty a tak), zbytek nemilosrdně jde pryč až to budu mít komplet, zavolám a domluvíme se 😉 děkuji!