Hacknuti meho profilu

Diskuze » Mám něco na srdci

Sussane (autor tématu) 7 před 3 roky

Dobrý den, chci tu jen sdělit,že se mi někdo naboural na můj účet zde , asi vim kdo, už ti řeším a na účet Lety Maya už nechodim a účet bude smazán , mám již tento účet a zabezpečeny... Takže se všem omlouvam za způsobené potíže které tam ted v poslední době nastaly už se to nestane a účet bude odstraněn........ Inzeráty které tam ted byly vedeny nejsou moje ale člověka co se mi tam naboural , četla jsem to až včera a projížděla všechny inzeraty a sama jsem se divila co to tam mám, chtěla jsem napsat adminovi ale nešlo to , nevím proč ,člověk který se za mě vydával je už řešen takže už nebude mít možnost dal špinit moje jméno, takže se všem omlouvam a přejí mnoho zdraví

Ivana Jank 117 před 3 roky

A ted tu o Červene karkulce.......
Jinak ono nestaci jen zrusit a udelat si novy profil......musite si dat i pozor na to, ze fotite ,,nabizenou" vestu stejnym mobilem jako nabidky coby Letamaya a je tam videt i stejna podlaha.

Lucinka 79 před 3 roky

Ivana: vtipnější byly ty obrázky s vodoznakem sbazar, Alza a tak

Sussane (autor tématu) 7 před 3 roky

Boty jsem dala já to je můj inzerát ale ty další uz nejsou moje, moje inzeráty jsou boty a vesta to inzeruju já ale co se týče ostatnich inzerátu tak to už nejsou moje inzeráty.... Chce se jen pořádně podivat

Sussane (autor tématu) 7 před 3 roky

Znovu to píšu , boty a vesta jsou moje inzeráty, ostatní už ne, myslíte si že jsem tak hloupá abych sitam dala fotky s sbazaru a pak to inzerovala zde? Tak hloupá nejsem

Tsfat 69 před 3 roky

A jak se ti "naboural" a jak vis, ze kdo... ?

Ivana Jank 117 před 3 roky

Přesně, tak boty ,,Rodince" darovala ona a zbytek věcí za 20 minut ,,Rodince" ( která už je také zrušena) hacker. Nejsem lakomá, ráda dám potřebnému, ale zkoušet ze mě dělat debila nikdo nebude

Sussane (autor tématu) 7 před 3 roky

Nikdo z vas debila nedela boty nebyly nikomu předány, mám je stále doma a budu rada když se někomu budou hodit , myslete si co chcete, a ano vim kdo to byl , profil jsem měla přes Facebook který mám skoro 7 let , nebudu tu nikoho přesvědčovat jen a pouze jsem psala že profil byl smazán z důvodu nabourani mého profilu a mám novy a víc zabezpečení, znovu píšu boty nebyly nikomu předány mám je stale doma a co se týče ostatních fotek co tam byly z alzy nebo co nebyly psány mnou ale tím kdo se za mě vydával, chápu že je těžké tomu věřit a ani vas o to neprosim . to je ode mě vše ted mám pouze tento profil tím končim, přeji mnoho štěstí a zdraví v tomto roce při tehle pandemii

Ivana Jank 117 před 3 roky

Takze bezva, pred 14 dny se vam nekdo naboural do profilu, napsal blabol o hodnem panovi, vy jste si tam 10 dni nato dala inzeraty na boty ( a vubec si nevsimla diskuze o vas) pote byly boty i dalsi veci fiktivne predany vasemu spratelenemu profilu Rodinka. Takze je jasné, ze je mate doma, ne? Tohle fakt na me nezkousejte.

Sussane (autor tématu) 7 před 3 roky

Je mi jedno co si myslíte a nehodlám se tady svama dohadovat dětské boty jsem dala já to byl můj inzerát , nevím o co vám jde, snad vim co inzeruji já a co ne, ja se tu veřejné omluvila , tim končím ........

Sussane (autor tématu) 7 před 3 roky

Ja na diskuze moc nekoukam , koukam pouze na inzeraty a pak jsem dala jediný inzerát já ohledně bot co se týče ostatních To jsem nedala já , omluvila jsem se za potíže hotovo tečka

Akela 588 před 3 roky

Za 5 let jsem neslyšela,že by se sem někdo někomu naboural a také proč by to dělal, že? Co by na tom získal.

Tsfat 69 před 3 roky

@Zdena: poud pouzivate window$, je mozne vsechno
Reseni: pouzivejte nejbezpecnejsi systemy jako jsou Linux Debian, Mint, Ubuntu{Kubuntu nebo BDS (Unix). Jsou zdarma a vetsina z nich hned po nainstalovani jsou v poho, bez nutnosti instalace dalsich "nutnosti" jako antivir apod.

Lucinka 79 před 3 roky

Zdena: přesně, co by tím kdo získal? nabourat se někomu do účtu, proč ne, ale většinou se tak děje k získání informací, peněz nebo materiálních věcí. Určitě ne za účelem někomu předat věci za odvoz

Sussane (autor tématu) 7 před 3 roky

ten clovek mi chtel pospinit jmeno, co se tyce zabezpeceni to uz mam, melo by to byt v poradku a ano kdokoli se muze nabourat do cehokoli mam i kamaradky co se jim to stalo ..... hodne lidi na to doplatilo nejsem jedina

Andy 81 před 3 roky

@Sussane mám jen dotaz. A kdo byl tedy za profilem "Rodinka", který už je taky smazán. Byla jste to VY nebo ten hacker? To je jak z laciného špionážního filmu. Znáte to staré přísloví:"Čím více se budete v h...ě rýpat, tím víc bude smrdět" ??? Takže asi tak

Sussane (autor tématu) 7 před 3 roky

To nevím kdo to je, jen odpovídaly na inzeraty které jsem ovšem nedala já , opakuji že jsem dala jen boty za odvoz jinak nic, co na profilu bylo dal to jsem už nedala já , Ja vas nebudu přesvědčovat nebo tak , dala jsem veřejnou omluvu a na tento novy profil chodim pouze já , tím už opravdu končim omluvu jsem zde napsala a víc se k tomu nebudu vyjadřovat , proste dotyčná osoba mě chtěla znemožnit a taky se to povedlo ale vše je už vyřešeno nemám víc co k tomu dodat to je vše ,hezky den všem a mnoho zdraví

Akela 588 před 3 roky

Lucinko přesně tak