U seznamu zájemců uvítám možnost je kontaktovat. ;-)

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Davidova Stránka (autor tématu) 19 před 7 roky

Stala se mi podobná věc, jako jsem tady už několikrát zachytil od jiných dárců. Na inzerát se ozvalo několik zájemců, kteří postupně "na 100%" nepřijeli a jelikož jsem mezitím vyhodil reakce od ostatních, není možnost jak ty další kontaktovat.
Co kdyby v seznamu zájemců kromě tlačítek "otevřít profil" a "udělit negativní hodnocení" bylo i tlačítko "Kontaktovat zájemce" ?
... a případně i "Udělit pozitivní hodnocení", jak už jsem navrhoval dříve - bez konkrétního inzerátu třeba jen za poslání tipu, když někdo jiný něco shání - taky to leccos vypovídá o lidech a je to určující pro dárce.

Davidova Stránka (autor tématu) 19 před 7 roky

Stojí zato se inspirovat jinde. Např. u "nevyhazujTo..." A úplně nejlepší by bylo se domluvit na spolupráci a provázání, aby člověk nemusel stejný inzerát zadávat dvakrát (nebo vícekrát, pokud existují další podobné stránky). Pro uživatele i pro myšleknu by to bylo velmi užitečné.

Akela 588 před 7 roky

Provázat tyto stránky s nevyhazuj to je úplně k ničemu. Tam se vůbec nedbá na to,že tam chce kde kdo za věci nadiktované odměny a vesele se tam i prodává za peníze. Jsou tam sice napsané podmínky,ale nikdo je nedodržuje a naprosto je provozovatelé webu nechávají ladem.

Tomáš 421 před 7 roky

@Zdena: Přesně tak - je to o úrovni stránek. Na prodej jsou jiné bazary, i mne to nemile překvapilo.