Vymazani inzeratu a priznak pozor

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Kateřina (autor tématu) 3 před 7 roky

Dobry den,
vcera vecer jsem zadavala inzeraty na vas server, ake za nic se mi u vsech objevil priznak POZOR,
aty ktere nebyly jeste v rezervaci jsou uplne smazane. Mohu se zeptat z jakeho duvodu? Ma cenu abych pridavala dalsi veci?

Na pondeli jsem jiz domluvena se zajemci a nevim zda si takto nebudou myslet, ze domluva neplati.
Vsem zajemcum jsem i odpovedela, tak netusim, proc by je nekdo vsechny nahlasoval.

Dekuji za odpoved,
Katerina

mysik 118 před 7 roky

Zrejme ste porušili pravidlá. Napr. napísanie telefónneho čísla alebo požadovanie maličokosti. V takom prípade Vás ľudia náhlasia za porušenie pravidiel.

mysik 118 před 7 roky

*maličkosti

Kateřina (autor tématu) 3 před 7 roky

Aha, telefon nsmi byt uveden v inzeratu, to jsem netusila, spatne jsem precetla oravidla. Moc dekuji za radu.

Kateřina (autor tématu) 3 před 7 roky

Tak jsem odstranila cislo radeji i z tech jiz rezervovanych kde mam to pozor, at neporusuji pravidla . Jeste jednou dekuji a preji pekny vikend

mysik 118 před 7 roky

Nieje začo krásny deň aj Vám

Chris Valentine 5 před 7 roky

Dobrý den, evidentně mám podobný problém. Nabízela jsem zde zdarma pc diagnostiku a opravy zdarma, jsem IT technik, ale pracuji normálně v úplně jiném odvětví a IT se již věnuji jen proto,že to je pro mě zábava. Vše v inzerátu bylo podle pravidel, tudíž nechápu, proč byl smazán správci. Prosím o vysvětlení.

mysik 118 před 7 roky

Chris Valentine : a nevuviedli ste náhodou mail alebo telefón? to by mohla byť príčina prečo Vám boli inzeráty nahlásené ako porušenie pravidiel

Chris Valentine 5 před 7 roky

Nebylo uvedeno nic právě, proto prosím o překontrolování.

Chris Valentine 5 před 7 roky

Nyní jsou to již 2 nabídky, porušení pravidel neproběhlo ani v jednom.

Akela 588 před 7 roky

Napadlo mě,že to bylo asi tím, že jste si inzerovala vlastně nabídku práce a tady jsou jen věci za odvoz....

Chris Valentine 5 před 7 roky

To nebyla nabídka práce, ale spíš poptávka po zábavě pro mě.... Čištění a diagnostika pc, opravdu pro někoho práce není, když se v tom "šťourá" rád

Tomáš 421 před 7 roky

To máte těžké Ch.V. Nabízíte službu, byť zdarma a pro vlastní zábavu. Je to ale věc, kterou si mohu odvézt?

Chris Valentine 5 před 7 roky

jo, svůj funkční počítač....

Maqi89 135 před 7 roky

@Chris Valentine: Na diskusním fóru je sekce "Nabízím pomoc". Třeba se můžete poptat tam

Tomáš 421 před 7 roky

@Ch.V. Napište adminovi - já to chápu, jde jen o to, jestli to je v souladu s jeho záměrem. Na to jsme my malí páni.