zájemci nevyzvedávají

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Věra (autor tématu) 0 před 7 roky

Dobrý den, ze tří nabídek, které byly několika zájemci akceptovány, byla vyzvednuta jedna. Jsem už poučená, než dávat zadarmo, telefonovat, dohodadovat, marně čekat na příjezd zájemce, je lepší věc odvézti do sběrného dvora. Škoda. Věra

Eva* 171 před 7 roky

Dobrý den Věro, tak to není. Rozhodně není lepší věci vyhazovat. Jen je potřeba mezi zájemci lépe vybírat. Věc nemusíte dávat hned prvnímu, kdo si napíše. Pokud máte s někým špatnou zkušenost, pak stačí udělit negativní hodnocení. Slouží i jako výstraha pro ostatní. Lépe se pak orientuje, komu věřit, komu darovat a s kým to nemusí být zase tak snadné nebo zda se jedná o někoho, kdo vlastní bazar a pod. nebo věc skutečně potřebuje.

Akela 588 před 7 roky

Před týdnem mě nepřišly 4 zájemkyně, ve stejný den a ve stejný čas. Není to jen o výběru,ale bohužel se tu stále pohybuje víc nespolehlivých lidí.

Eva* 171 před 7 roky

Tak si budeme optimisticky myslet, že vše má svůj důvod a má to tak být.

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Nemyslete si, že jste sama. Před týdnem jsem tu nabízel fotoaparát. Byl jsem dohodnut s pánem dva dny dopředu a nakonec nedorazil, ani se neozval. Tak jsem prostě inzerát smazal, vytvořil znovu a za hodinku už měl fotoaparát nového majitele. Nespolehliví lidé jsou všude. Pokud jim udělíte negativní hodnocení za to, že se pro danou věc nedostavili, pomůžete tím ostatním, kteří na ně narazí.

mysik 118 před 7 roky

Rada by som sa spýtala, že či darujete veci niekomu kto má síce kladné hodnotenia ale všetky sú za veci, ktoré získal a nič nedaroval. Ďakujem za odpovede

Eva* 171 před 7 roky

To záleží jak se na to díváte. Jestli si člověk převzal čtyři televize, pak to bude nejspíš bazar. Někdo se chce věci jen zbavit a je mu jedno, kdo si to odnese. Jiní dávají přednost tomu, dávat věci lidem, kteří je skutečně potřebují, plus jsou navíc slušní. Každý to má nastavené jinak.

mysik 118 před 7 roky

Pre Eva
Rada by som pomohla niekomu kto to naozaj potrebuje ale príde mi zvláštne, že niekto získa aj 100 vecí a za niekoľko rokov čo tu je nič nedaruje. Ťažšie sa mi rozhoduje komu vec darujem keď vidím tú štatistiku

Vít Havránek 1 před 7 roky

Rada je asi jediná. Nebojte se udělovat negativní hodnocení. Třeba včera jsem na pána čekal na Vysočanské 20 minut... nepřišel, neozval se...

Akela 588 před 7 roky

Když jsem tu začínala rozdávat věci, stala se mě stejná věc. Sraz venku a nikdo nikde ani za půl hodiny, promrzla jsem, odstonala to a od té doby nikomu nikam nic nevozím a ani nikde nečekám

Iva Peterková Černá 7 před 7 roky

Tak já se připojím k diskuzi, vidím to ze své strany, v roce 2002 jsem po povodni V Karlíně téměř o vše přišla, potom mě o to málo, co mi ještě zbylo, oškubal můj bývalý a ještě k tomu mi nadělal dluhy za milion... dodnes jsem se z toho nevzpamatovala a proto jsem tu každému velmi vděčná, když mi napíše, že si mě vybral, že mi něco daruje...

mysik 118 před 7 roky

Pre Iva Peterková Černá-
tak to je úplne iná situácia a môj príspevok mal podtex"česť výnimkám". Myslím, že zmyslom tejto stránky je pomôcť ľuďom ako Vy, ktorí ste sa ocitli v takej ťažkej situácii.

Iva Peterková Černá 7 před 7 roky

mysik: děkuji za milá slova

Tereza Kopecká 2 před 7 roky

Iva Peterková Černá: Někdy je to ale opravdu těžké odlišit. Mně třeba nejde vyloženě o dobročinnost, spíš o to, aby daná osoba měla tu věc pro sebe nebo své blízké a byla ráda, že ji dostane. Ale štvou mě lidi, kteří se o věc přihlásí a pak automaticky čekají, že ji mají rezervovanou na neomezeně dlouhou dobu, a neobtěžují se znovu ozvat. Když se pak rozhodnu pro jiného zájemce, najednou se vzpamatují a pak mi chodí vyčítavé maily. I když se můžu vypořádat hodnocením, stejně mě to vždycky znechutí. Velmi.

Martina 131 před 7 roky

zájemci nevyzvedávají. Myslím,že je potřeba se s nimi řádně domluvit.
Doba je zlá a někteří nemusí mít ani vlastní auto na to,odvést teď hned.
Sociálně slabý člověk si musí peníze rozplánovat a pokud máte zájem někomu takovému svoje věci darovat,je potřeba brát i ohledy na jeho potřeby.
Pozdrav adminovi z Moravy.

Akela 588 před 7 roky

Vždy se řádně se zájemci domlouvám, když to nejde hned, počkám. Někdy je někdo nemocný, někdy to prostě nejde z různých důvodů, někdy je z daleka, někdy jsem i věci posílala poštou, prostě vyhovím a přesto mě hodně lidí vypeklo! Stalo se že jsem čekala i přes měsíc,ale byla oboustranná domluva. Víc už se pro to dělat nemůže. Takže jak píše Martina stejně to u určitých lidí nefunguje.

Marty 44 před 7 roky

Hezké dopoledne všem,
jediná rada pro vás, pokud si věc např. třikrát nevyzvedne udělte negativ. Pokud takto nebudeme filtrovat poctivé lidi co o věc mají zájem a ty co nemají otráví to spoustu z těch co věc chtějí darovat a to je škoda.
Jediná další rada co mě napadá, než vyberete ze seznamu zájemce o věc prohlídněte si jich víc a zjistěte si hodnocení co dostali a pak si teprve vyberte komu napíšete a s kým budete jednat.
Přeji hezký zbytek dne Admin Márty

Martina 131 před 7 roky

A co možnost prodloužení inzerátu?

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den,
pokud jste se ptala mě, tak inzeráty mají dobu do smazání myslím 30 dnů pokud nestihnete do této doby udělit hodnocení smaže se a vy už jej nepřidáte.
Pokud se ptáte zda neprotáhneme lhůtu do smazání ??? Zatím jsme o tom neuvažovali. Admin Márty

Martina 131 před 7 roky

Někteří to opravdu nestihnou i za měsíc. Mohla by ta možnost existovat...

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

jenom malé zamyšlení.

Přes varování že se mi neúměrně zvýší krevní tlak jsem se pokusil vybrat pár věcí na poslání dál, tedy nabídnout za odvoz.
Když už pominu že by, snad, mohly někomu ještě udělat radost už jenom tím, že obětuje, pro sebe, čas maximálně několika desítek minut cestováním po městě, tak i já jsem do toho investoval.
Nejen peníze za pořízení, kdysi, ale byly moje, tak ještě i čas na inzerci, který jsem mohl strávit jinak, třeba i krmením labutí na Vltavě a nebo návštěvou osoby mně milé. Pak je to pár SMS, ty taky nejsou od Santy Klause, platím je já.
Resumé - nechceš?, nikdo ti to nenutí. Chceš?, starej se, ty to chceš.

Myslím že rezervace by neměla být déle než den, dva. Kdo opravdu chce ten si cestu najde i kdyby měl pro tu věc poslat kamaráda když sám nemůže.

Akela 588 před 7 roky

Máte pravdu pane Miloši

maleficent67 3 před 7 roky

JÁ NESNÁŠÍM NESPOLEHLIVOST,DOCHVILNOST!!! ALE NEJVÍCE PREFERUJI ,,VZÁJEMNÝ RESPEKT" !!!! ,, VŽDY JE MOŽNOSTI OMLUVY - TO BERU JAKO FÉR,JELIKOŽ PŘIHODIT SE MŮŽE COKOLIV" JÁ TAKÉ MNOHOKRÁTE ČEKALA A NIC,ALE NEVZDÁVÁM SE RYCHLE....

maleficent67 3 před 7 roky

OPRAVA - NEDOCHVILNOST!!!!

Martina 131 před 7 roky

Vylepšili jsme to předáním telefonního kontaktu,je to lepší.