Neodcházejí mně emaily.

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Zuzana (autor tématu) 26 před 7 roky

. Je to jen u mně ?

Veronika 1 před 7 roky

Mně to také nejde

Pavel Svoboda 13 před 7 roky

Dobrý den, také jsem se snažil odpovědět na jeden inzerát a při odesílání se mi objevilo, že se něco nepovedlo. Když jsem chtěl zopakovat odpověď, tak už mě to nepustilo, že jsem již projevil zájem. Tak nevím, jestli dotyčný moji odpověď dostal nebo ne.

mysik 118 před 7 roky

nejaký problém zrejme ... aj u mňa

Mike B 1 před 7 roky

Ja stale *cekam* na odpovedy. (Daruji elektro-kolobezka.) A ted inzerat byl 1x nahlasen z duvodu "neni aktualni" a ja nevim proc. Nedostal jsem ani jeden email. Vcera, kdyz jsem dal inzerat (daruji 13 medvidku), mel jsem emaily skoro ihned a je to jiz "reservace".

Omlouvam se, ze nemam tzv "Hezky Cesky". Jsem Brit, ale delam, co muzu.

mysik 118 před 7 roky

Ani ja som nedostala ani jeden mail. dnes to bude o držku

abdiel07 1 před 7 roky

Mike B - předpokládám, že máte již na inzerát zájemce. Pokud ne, prosím o info na abdiel07@seznam.cz

Akela 588 před 7 roky

Tenhle problém už tu jednou byl. Zájemci psali,ale nic do mejlu nedocházelo. Zkoušejte to dál

mysik 118 před 7 roky

Za aký čas sa asi ten problém odstráni ? Vie niekto ako dlho to trvalo?

Admin Petr 247 před 7 roky

Omlouváme se za výpadek (bohužel na straně provozovatele hostingu). Pracujeme usilovně na odstranění chyby. Zatím si jděte dát něco dobrého k pití či si pusťte pěkný film, až vše vyřešíme, dáme vám vědět.

iva 2 před 7 roky

Ani mi to nejde

Chtěla jsem koupelnovou skříňku z Jarpic od paní Vlasty už včera. Zkoušela jsem i dnes a pořád chyba. .

Admin Petr 247 před 7 roky

Stále situaci řešíme s poskytovatelem hostingu, který bez varování zablokoval odesílání emailů zřejmě kvůli podezřelé aktivitě, která přetěžovala servery. Zkusíme během dopoledne přepnout na dočasnou záložní variantu, což by mělo problém vyřešit. Zároveň máme připravné na poskytovateli nezávislé řešení, které následně spustíme tento či příští týden, aby se situace už nemohla opakovat. Držte palce, během dne podáme zprávu.

Admin Petr 247 před 7 roky

EMAILY UŽ ODCHÁZEJÍ ještě jednou se moc omlouváme za výpadek a teď můžete honem dohnat, co jste museli odložit Díky, že jste vydrželi

Marcel 1 před 7 roky

Dobrý den,
odeslal jsem asi 4 dotazy a nedostal od nikoho odpověď. Pochopím, pokud by někdo dostat 50 dotazů, že nebude odpovídat a udá věc prvnímu. Ale inzeráty zústávají i nadále aktivní. Odchází vůbec dotazy?

Akela 588 před 7 roky

Mě teď večer přicházely. Spíš lidé neodpovídaji

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

pro - Marcel

Taky si myslím, že by se měl úředně zakázat víkend a volnočasové aktivity mimo domov.
Jak k tomu, například já - důchodce, přijdu že se nudím doma u PC zatímco si jiní trajdají po výletech a nečekají doma na moje maily. A to dokonce v neděli

mysik 118 před 7 roky

Pre Marcel-
Mne sa to stáva z opačnej strany. Niečo vložím a do pár minút napíše záujemca, ktorému obratom odpoviem a on 3 dni ani ťuk. Nič to nemá spoločné s víkendom ako píše pán Miloš Dvorský. Ich smola, že to vezme niekto iný.

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

pro - mysik
Omlouvám se tímto za pokus o mírné odlehčení o víkendu a důchodci. Ano, obojí je ve srandě.
Kdybych měl psát vážně o tom, že není vždycky všechno podle představ některých, tak by mi muselo být smutno.
Bohužel situace je horší než se na pohled jeví.