Nelze nahrát foto

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Jarmila Šírková (autor tématu) 1 před 8 roky

Dobrý den, před pár dny jsem zadávala inzerát, ale nenahrály se mi fotky. Kontaktovala jsem přes mail podporu, ale bez odezvy. Nyní jsem chtěla zadat znovu, opět skončilo v chybě, inezrát se publikoval bez foto. Pomůžete? Děkuji.

Akela 588 před 8 roky

Dobrý den. Když je foto velké nejde nahrát, také se mě to ze začátku stalo. Je nutné fotografii zmenšit pak to jde hezký den

Jarmila Šírková (autor tématu) 1 před 8 roky

Děkuji za reakci, ale když se dá větší foto, systém na to upozorní, také osobní zkušenost. V mém případě inzerát skončí chybovou hláškou Error 500...

Akela 588 před 8 roky

Aha tak to mě nic neupozornilo jen to déle trvalo a pak se objevila stránka s tím,že se něco pokazilo. Já je zmenšuji na 600 pixelů, z foťáku jsou obrovské.

Jaro Třináct 36 před 8 roky

Nejde o počet pixelů, ale o velikost v kilobytech.

Akela 588 před 8 roky

Je to možné,ale já dostala návod takový jak píšu a to si tam také zaškrtávám, fotky zmenšuji v malování

(smazaný uživatel) 134 před 8 roky

v malování není efektivní fotky zvětšovat navíc výsledek je mizerie. Doporučuji používat irfanview je to program lety prověřený vysoce funkční.
návody s různou obtížností zde:
http://www.mimibazar.cz/navod/522/jak-zmensit-fotku-v-irfanview
http://www.vejnar.com/hodnoceni/jak-zmensit-fotky.htm

Lucie Morrýsek Morav 4 před 8 roky

Dobry den me se inzerat zverejnil,ale behem 15min byl pryc,nevim jak je to mozne.

Akela 588 před 8 roky

Mohlo to být tím,že jste třeba požadovala odměnu.To se zde nemá.

Lucie Morrýsek Morav 4 před 8 roky

Aha moc dekuji.

Aneta Mertinová 1 před 8 roky

Dobrý den, já jsem foto zmenšilo a stejně se mi hlásí chyba 500, tak nevím

David Drdek 66 před 8 roky

Zdravíčko všem,
děkuji Ondrovi za dobrý návod...zmenšení fotek určitě pomůže. Každopádně zakopaný pes byl nejspíše jinde - měli jsme nastavené poměrně přísné omezení na maximální čas nahrávání fotek. Na pomalejším internetu to mohlo dělat tyto problémy....

Dost jsem tento limit navýšil takže by to nyní mělo být výrazně lepší. Tak uvidíme

Alice 6 před 8 roky

Stejný problém, u všech inzerátů jsem vždy fota dávala, nyní mi to stále píše error, admin neodpověděl.

Alice 6 před 8 roky

Zmenšení fotek nepomůže, ty jsem zmenšovala vždy

Nikol Allinová 2 před 7 roky

Dobrý večer, už několikrát se mi stalo, že nejde nahrát foto, když dávám inzerát z telefonu, celkem mi to komplikuje život- chci dávát inzeráty pouze z telefonu, protože do něho fotím a dost mě zdržuje nahrávat fotky do notebooku a pak sem. Předem děkuji za odezvu Nikol

(smazaný uživatel) 35 před 7 roky

Pro Admina - můžu se zeptat, proč musím zmenšovat každou fotku z foťáku, aby sem šla vložit - není možnost automatické úpravy? např. když vkládám fotku do přílohy v emailu na Seznamu, automaticky se mi zmenší do menší velikosti, mají to i jiné inz.servery a nám nevyhazovačům by to docela ušetřilo čas... ???

Admin Petr 247 před 7 roky

@Nikol - pracujeme na opravě, omlouváme se
@Monika - ano souhlasíme, v dohledné době určitě nahrávání zkomfortníme. Máme rozpracované větší úpravy, po jejich dokončení se vrhneme i na toto

Admin Petr 247 před 7 roky

@Nikol - opraveno