Možnost "krátké poznámky" u každého předmětu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Jirka (autor tématu) 5 před 9 roky

Po pár darovaných věcech přicházím s další zkušeností: pomohlo by, kdybych si u každé věci mohl vybrat, komu jsem ji rezervoval, a k tomu si udělat krátkou (např. "musí se domluvit doma", "dovézt mu to cestou z práce", "chce to poštou, čekám na jeho adresu", "alkoholik" anebo "chce to i odvoz, říct ségře o dodávku"...) atd. Přidával jsem tam asi 6 věcí a dost se mi to ze začátku pletlo. Navíc lidé svá rozhodnutí někdy časem změní (chtěl dvě věci - ale tu druhou jen, pokud ji nebude chtít nikdo jiný...)

Dana Dostálová 40 před 9 roky

Ano, naprosto souhlasím, taky mi chybí možnost udělat poznámku - chce to zaslat poštou, již 3x psal a nepřijel, nemám moc času a pak musím pátrat v emailech kdo je kdo. Rozhodně jsem pro!

David Drdek 66 před 9 roky

Dobrý nápad! Určitě ho do budoucna zvážíme

Tomas Mithofer 45 před 9 roky

Jirka dobrý nápad

marek sivak 21 před 9 roky

vinikajíci napad

Agáta 3 před 9 roky

Také se mi tento nápad líbí

Sluníčko 53 před 8 roky

Osobne si poznamky pisu na papir k danemu predmetu,event. do spwcialniho notysku. Byt moznost primo zde, taky bych ji ale vyuzila

Olga Krejčí 22 před 8 roky

Jsem pro! Navíc bych uvítala tu možnost, abych mohla po darování sama označit člověka, kterému jsem věc darovala. Stalo se mi, že potencionální zájemce mi napsal soukromý mail, že má o věc zájem, ale na políčko u inzerátu neklikl. Tudíž po darování věcí jsem musela všechny inzeráty ,,jenom,, smazat i přesto, že jsem je darovala.

Akela 587 před 8 roky

Zájemcům co napíšou a neodkliknou zájem napíšu ještě něž jim to zarezervuji,že musí věc zamluvit,pak to teprve rezervuji. Poznámky si opravdu také píšu na papír, někdy je v tom opravdu velký zmatek.

Ivana B. 57 před 8 roky

Take si myslim, ze je dobra moznost vybrat obdarovaneho, mne to nekolikrat nekdo slibil, ze oznaci rezervaci a neudelal to. Navic nekterou vec, konkretne kytky mam nekolikrat, samozrejme je pak napsano ,ze jde o jednu vec a ne kazda zvlast.

Jan Alexandr Seeger 5 před 8 roky

Vážená Ivano Ivano, omlouvám se, že jsem nedal vědět a vůbec se neozval. Souhrou náhod nejdříve "kleknul" notebook, vzápětí telefon a nakonec i já si vyhodil kyčel a nemohl se dva dny vůbec pomalu pohnout.
S pozdravem,
Jan Seeger

Ivana B. 57 před 8 roky

pro Jan Seeger OK, uz mne zacina tlacit pomalu cas..)chci, aby veci udelaly radost, ale behem dvou tydnu se mam stehovat a pak by veci byly kousek za Prahou nebo v Ceskem \stredohori, odkud je vozim..)