Nejde poslat přímá zpráva (nebo je to schválně?)

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Jirka (autor tématu) 5 před 2 roky

Dnes jsem si procházel "top" uživatele za týden a zaujalo mě něco v profilu jednoho z těchto uživatelů. Chtěl jsem mu napsat, ale ... nikde není možnost, jak je kontaktovat.
Pokud mají aktivní inzeráty, jde jim jakoby odpovědět, že mám zájem o inzerovanou věc. Ale přímé zprávy tam nejsou. Je to schválně, že si lidé nemůžou psát?

Mimochodem: odkaz na facebook, pokud jej uživatelé mají, vždy končí s errorem "obsah není dostupný".

helena 41 před 2 roky

můžete člověka kontaktovat přes věci které inseruje, případně si od něj vyžádat mail, nebo tel číslo, když vám to bude chtít dát Helena

Nazca 12 před 2 roky

Dobrý večer, vážení.

Připravila jsem si odpověď pro zájemce - text, který mohu vždy zkopírovat a několika zájemcům odeslat.
Text obsahuje úpravu, tj. např. vynechaný řádek, odstavec, apod.

Po odeslání mé upravené odpovědi ale text splývá a není rozlišení odstavců, vynechaných řádků - odpověď je v jednom odstavci a nepřehledná.

Mám prosbu, zda by bylo možné umožnit psaní s volností použití kultury psaní. Předem děkuji za odpověď.

Admin Petr 247 před 2 roky

Díky za podnět, rádi jej zvážíme a uvidíme co by s tím šlo dělat

Akela 587 před 2 roky

Docela mě překvapilo, že musím pokud si zájemce vybere více věcí najednou - potvrzovat u každé odpovědi,že nejsem robot. Je to novinka a nevím čemu to má právě zde zabránit. Rozdávám tu 6 let a robot opravdu nejsem

Admin Petr 247 před 2 roky

@Akela: díky za dotaz. Určitě to neberte osobně Testujeme ochranu proti robotickým spammerům, kteří se tu občas objeví a ve velkém obesílají co nejvíc uživatelů, takže při větší počtu zpráv vyskočí rychlá kontrola, kterou by spammer neměl projít. Zatím ještě odlaďujeme, kdy už vyskočit má a kdy ne, takže díky za podnět, že je to možná moc přísné. Promyslíme vyladíme

Akela 587 před 2 roky

V pohodě děkuji jen mě to překvapilo

josefina šulcová 1 před 2 roky

Dobrý den prosím jak kontaktovat prodejce??jsem nova