Ukazatel blacklistu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Super, že v seznamu zájemců vidím, kolik lidí má danou osobu na blacklistu, kdyby to číslo ale nebylo pokaždé jiné 🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣 nehledě na to, že na tohle při darování rozhodně koukat nebudu, protože to není vůbec relevantní informace, narozdíl od hodnocení, stylu komunikace nebo počet daných/přijatých věcí. Podle mě tohle spíš ublíží, protože plno lidí si Vás dá na blacklist třeba jen proto, že jste ho nevybrali jako nového majitele 😉

Akela 588 před 3 roky

Naprostý souhlas. Na černé listině budou ti, kteří udělili negativní hodnocení a ti postižení mu to holt nemohli vrátit, tak si ho dali na černou listinu. Pak další v řadě jsou ti, kteří věc chtěli,ale ouha vybral se někdo jiný a opět šup na černou listinu. Jiné vysvětlení mě vážně nenapadá. Přesně tak Lucinko hodnotím a vybírám si zájemce podle počtu darovaných věcí, podle kladných hodnocení a nebo ty co už znám a nikdy nezklamali a jsou fajn. Např. na mimibazaru se dávají na černou listinu pouze podvodníci a ještě se tam uvádí jejich nick. Takže teď jsme všichni nejspíš podvodníci také.

Marketa 32 před 3 roky

souhlas tohle neni dulezite, kdyz se my ozve vic lidi najednou, koukam zda to neni hrabos a nebo uplny novacek, u BL hrame roli moc faktoru a nemusi byt ani opravnene...

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Je to úplně mimo, paní mi klikne na čtyři inzeráty, o které má zájem, a pokaždé tam má jiné číslo, co to jako je 🤷🏻‍♀️🤦‍♀️😂 kdybych se měla řídit těmi čísly, tak ověřeným dárcům nedám nic a nové registrace a sběratelé jedou ve velkém... Fakt tomu nerozumím 🤷🏻‍♀️🤔

Marketa 32 před 3 roky

Admin Petr 247 před 3 roky

Díky všem za zpětnou vazbu Chyba s nepřesným počtem blacklistování by již měla být opravena - můžete prosím potvrdit? Co se samotné funkce týká, vzešla taktéž z dřívější prosby z řad uživatelů. Má sloužit zejména pro orientaci začátečníků, kteří ještě nemusí vždy rozpoznat solidního uživatele na první dobrou. Zatím tedy necháváme beze změny, ale pro další rozvoj nás zajímá: co by vám při výběru ze zájemců pomohlo vice? Díky moc za podněty

Marketa 32 před 3 roky

to je nedomyslene, bude vic skody nez uzitku, lepsi by bylo kdyby se zobrazovalo hodnoceni nebo darodval/ziskal, i cas zalozeni profilu by mohl byt zajimavi, pripadne zobrazeni negativu..., na BL se muzete dostat z ruznych duvodu, co psala Zdenka je dost pravdepodobne
spis se nejak zamerte na sikuly co si zakladaji vice uctu a stale hromadi dalsi veci..., zalozi si a dalsi ucty a sou z obliga

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Mě tedy nejvíc při výběru zaujme samotná zpráva 😅 pak teprve koukám na profil a tam na hodnocení, co daroval a co získal. Takže pokud nějaký ukazatel, tak třeba to hodnocení 😉

Akela 588 před 3 roky

Naprosto souhlasím s Markétou a Lucinkou. Záleží jak se člověk projeví v žádosti o věc, pak se mrknu na hodnocení a na to jestli je také sám/sama ochoten něco pro ostatní udělat a ne jen hamounit a sbírat. Vždy se něco najde co se může darovat a výmluvy,že to dávám jinde atd. jsou opět tak nějak zaklínadlo. Včera mě bylo zjištěno že počet mám 27 ze skoro 900? Zajímavé.

Ondřej Beránek 95 před 3 roky

Omlouvam se ze vam vstupuji do diskuse,
Vsiml jsem si, ze si tu porad nekdo na neco stezuje. Nebylo by lepsi diskusi zrusit ? Je mi z ni misty nevolno. Zda se mi, ze prave zde se pece ta nejvetsi nevrazivost a byrokracie. Zde mezi asi 5-10 uzivateli s elitarskym syndromem vznika neco co ovlivnuje chod celeho portalu.

Budte zase tolerantni jako kdysi. Lide jsou jen lide, odpoustejte.

Petmot 49 před 3 roky

Každý má jiný žebříček hodnot a jiné celoživotní zkušenosti. Jinak řečeno, každý na jakoukoliv situaci nahlíží přes svůj originální určitý "filtr", což jsou ty celoživotní zkušeností z minula. Nejzásadnější zkušenosti bývají z dětství. (Kdo vyrostl v násilné rodině, tak pro facku někomu, moc daleko jít zrovna nemusí. Například..) No a pak se máme jako dospěli shodnout, když rozdíly ve zkušenostech jsou někdy obrovské Kdo je zcestovalý, má jiný úhel pohledu, chápe, že jít 3km pro vodu je fuška a je rád za kohoutek doma. Čili určitě mít na zřeteli odlišnosti nás jednotlivců, odpouštět a používat průběhově zlatý selský rozum či intuici.. Bezva, že si můžeme vybrat

JiRiZi 27 před 3 roky

Pridam svuj trosku off-topic, prosbu na admina:
Šlo by v databázi uživatelů ošetřit, aby nickname byl unikátní? Měla by to být naprostá samozřejmost, důležitější než způsoby "vydělávání" bodů a hodností. Alespoň pro nové uživatele plus při změně v profilu - chápu, že měnit existující duplicity je trošku těžší.
Ten důvod (krom té samozřejmosti unikátního jména) je ještě jeden, už se to někde probíralo - docela sprostý manýr v diskuzi (ale asi i zneužitelné jinak): Někdo se naštve na druhého, tak si založí nový fiktivní účet, a nastaví si nickname stejný jako ten, co ho naštval. A pak pod jeho jménem dělá v konferencích ostudu, aby ho znemožnil. A to, že jde technicky o jiný účet, má šanci poznat jen admin. Je zbytečné nechávat volný prostor takovým praktikám.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Souhlasím. 1. pokud mi na inzerát odepíšou čtyři Jany nebo tři Marie, je celkem problém pak trefit při hodnocení správnou osobu 😅 a 2. Schválně udělat duplicitní účet k poškození osoby to je fakt vrchol... (Ne, já to fakt nebyla 🤦🏻‍♀️😂 ) a 3. Je blbý, že kdokoli si může kdykoli udělat další účty - jsou tu pak lidi třeba se čtyřmi profily.. Krásný den ☀️

Ondřej Beránek 95 před 3 roky

Diskusni server discord tento stejny problem resi tak, ze za jmenem je #cislo toto cislo je nemenne a jmeno si muzete menit jak chcete.