zobrazení hodnocení uživatele hned u zprávy

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Phaz (autor tématu) 4 před 3 roky

u nicku uživatele v seznamu zpráv by mohlo být vedle hodnocení uživatele (zelené kolečko či proužek s číslem či jinak)

když člověku přijde během chvilky desítky nabídke, aby nemusel každého rozklikávat jednottlivě, ale hned by viděl, kdo má největší hodnocení

je to jen nápad, já tento web neznám; netuším jak moc je údaj v zeleném kolečku relevantní.
aby to zas nedopadlo tak, že ostatní uživatelé si díky tomu ani neškrtnou a přestanou sem chodit.
ale asi to nehrozí

Akela 588 před 3 roky

Lidi co jen berou sem opravdu nepřestanou chodit

Marketa 32 před 3 roky

spis jestly by neslo dat nekam na viditelne misto upozorneni, at se lide divaji komu co davaji, obcas kouknout do historie docela prekvapi kdo a co nahromadil za cca 1mesic, nebo podobne ucet zalozen cca 14dni a ma tam 20-30 prevzeti..., moc neverim ze to ti lide opravdu uziji
nebo by bylo super nejak omezit zakladani stale novych uctu... treba v ramci mobilniho cisla, jedno cislo jeden ucet

JiRiZi 27 před 3 roky

Přiznám se, že k hodnocení uživatele přihlížím jen okrajově. Primární vizitkou každého už je způsob jakým odpoví a jak komunikuje. Na moje poslední čtyři příbuzné inzeráty odpověděl zájemce asi hodinu po uveřejnění, slušně vysvětlil k čemu to potřebuje, a že mu to hodně pomůže. I předání proběhlo v pohodě, vše korektně. Na jeho profil jsem se koukl spíš ze zvědavosti - a přiznám se, že mě ale ani trochu nevadí, že podle data registrace se pravděpodobně zaregistroval jen kvůli mé nabídce (skoro by mi to mohlo lichotit ). Možná mám na věc trošku jiný pohled. Bez těch, co něco berou by tenhle systém nefungoval. A my co se něčeho chceme zbavit, ale je nám líto věc vyhodit - bychom prostě utřeli, a stejně by to šlo do popelnice nebo ekodvora. Ale chápu, že když tu jedete větší počty kusů dlouhodobě, tak už nutně musíte mít pár špatných zkušeností, co dovedou zkazit náladu.

Akela 588 před 3 roky

Ne pár, ale obrovské kvantum špatných zkušeností