Nelze odpovídat na zprávy

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Hana (autor tématu) 6 před 4 roky

Admine, lidičky, u jednoho inzerátu se mi na konci zpráv nezobrazí pole pro odpověď, ale informace, že již nelze odpovídat, protože inzerát není aktivní. Ale on aktivní je, dokonce můžu věc zájemci rezervovat, jenom mu nemůžu dát vědět, že si má přijít. Zájemce zrovna nic sám neinzeruje, tak se s ním nemám jak spojit. Možná má s mými inzeráty podobný problém více lidí, protože se najednou zájemci odmlčeli (vice než je běžné)
Co s tím? Díky za radu.

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

Moje křišťálová koule (levá) říká: "ty jež na zprávu odpovědět nemůžež věz že zlá síla ignorace postihla tvůj profil, blokující tento nevidí co píšeš, co chceš nebo co děláš. Admin ti nepomůže, neb má vše na háku a zisky z reklam užívá si s ženštinami vilnými. Vysvobozením ti bude až založení nového profilu a kajícnost až do konce tvých dní"

Pravá neříká nic ale kdyžtak dam vědět.

Admin Petr 247 před 4 roky

@Hana: skutečně v prohlížeči Chrome a dalších na stejné bázi docházelo k blokování některých oken, které znemožňovaly provedení určitých akcí Nyní už by vše mělo běžet Zkuste a dejte prosím vědět. Děkujeme

(smazaný uživatel) 4 před 4 roky

Hurá! Už to funguje!

Marcela valusova 1 před 4 roky

Zdravim,jsem tu nová.kdyz kliknu na inzeráty, které chci oslovit, tak se mi neukazuje jak se mám dostat na inzerata a nevím jak mu napsat,že mám zájem o danou věc.ne i tam mám zájem,abych se spojila s člověkem. Neo tomu nerozumím, děkuji valusova

Akela 588 před 4 roky

Dobrý den. Když se vám líbí nějaká nabídka tak jí otevřete a kliknete na zelené mám zájem. Otevře se vám formulář kde dotyčnému napíšete, že by se vám a proč nějaká jeho nabídka hodila. /Dle svých zvolených slov/ a odešlete. Pak už jen čekáte zda vám přijde odpověď. Někdo odpoví někdo třeba ani ne. Hezký večer Zdena

Akela 588 před 4 roky

Ještě zmínka, pokud je již nabídka v rezervaci, nelze si o ní požádat.

Tomáš Petrásek 1 před 4 roky

Dobrý den,
také se mi objevil problém, že nejde reagovat na inzerát (V konverzaci již nelze reagovat, inzerát již není aktivní.) Mě se jako aktivní jevil, dokonce jsem ho zájemkyni rezervoval, ale nemohu ji kontaktovat.
Vyzkoušel jsem 4 různé prohlížeče, tím to nebude. Prosím poraďte.
S pozdravem,
Tomáš

Patrik 21 před 4 roky

Někdy je to záhada. Dříve se komunikovalo přes email a mohl jste člověka oslovit kdykoliv. Zkuste tedy při domluvě odkázat na mejlovou adresu i naopak a pak se domluvit. Příp. telefon.