Automatické smazání archivních zpráv

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Judith (autor tématu) 35 před 5 roky

Tímto bych chtěla poprosit adminy o automatické mazání zpráv v archivu. Ať je tam klidně týden prodleva, aby se dalo i po předání ještě s druhým člověkem komunikovat, ale pak ať to prosím zmizí. Stále se zvyšující červené číslo nepřečtených zpráv mě štve, už teď jsem na čísle 40 K těm starým zprávám nemá nikdo důvod se vracet, zbytečně tu budou dál viset ve virtuálním skladišti zbytečností.

Admin Petr 247 před 5 roky

Mrkněte, počítadlo už by uzavřené konverzace započítávat nemělo, i kdyby v nich byly stále nepřečtené zprávy.

Michaela 103 před 5 roky

A také jsem zjistila, že lidé mohou psát na inzerát i když je rezervovaný - překvapilo mě to.

Monika Špoulová 101 před 5 roky

Pokud je věc rezervována, tak psát nejde.

Michaela 103 před 5 roky

To jsem si také myslela....a šlo to.

Michaela 103 před 5 roky

Mohu prosím nějak zablokovat zprávu, aby mi už nemohl psát člověk, který nechci a prosím ho, aby už nepsal?

Davidova Stránka 19 před 5 roky

Bylo by možné, aby se zprávy přesouvaly do jiné složky ručně? Třeba nějaká "Odložené". Mám v poště hodně zpráv, kt¨dy jsme se nakonec třeba dohodli na nepřevzetí věci nebo věc byla převzatá a dárce inzerát nesmazal (díky čemu se asi komunikace nepřesunula do archivních).
Také souhlasím s návrhem Michaely: "zablokovat zprávu, aby mi už nemohl psát člověk, který nechci"

Davidova Stránka 19 před 5 roky

Jinak - mně se vylepšení v konverzaci líbí, i když tady jsou ohlasy i jiné.

Davidova Stránka 19 před 5 roky

Také by se to dalo obojí vyřešit pomocí filtru, kdyby v něm místo rozbalovací nabídky byla možnost si zakřížkovat, koho vidět v konverzaci chci a koho ne.

Bolean 12 před 5 roky

Archivní zprávy rozhodně PONECHAT! Kdo nemá důvod se k nim vracet, ať je nečte, ale někdy je velmi užitečné se k nim vrátit.

mysik 118 před 5 roky

Súhlasím, že mi archívne správy pomohli ale aj tak by mi viac vyhovoval starý systém.

Judith (autor tématu) 35 před 5 roky

Děkuji adminovi za úpravu, možnost mazání zpráv bych stále ocenila, ale tak alespoň tohle zlepšení je ku prospěchu.

Maqi89 135 před 5 roky

Bohužel počítadlo uzavřené konverzace stále započítává Pořád mi tu svítí přes 50 nepřečtených zpráv, i když jsou už v archivu. Chvíli to fungovalo, teď je to zas rozbité. Půjde to opravit?

JiRiZi 27 před 5 roky

K mazání archivovaných zpráv: automatické mazání prosím ne, a s pouze týdenní prodlevou už vůbec ne...
Ale nebylo by špatné mít možnost si sám definitivně odmazat zprávy dle vlastního výběru (pomocí zaškrtávacího políčka vybrat zprávy, a ty hromadně smazat).
A (mám -li si ještě vymýšlet), ideálně ještě nechat na týden možnost smazané zprávy obnovit, než zmiznou úplně.

michal 95 před 5 roky

je akorát nevýhoda odeslaná správa třeba obsahuje chybu atd. nemožnost editace nebo mazání atd. tak to maí jinde na forech .