Viditelnost zájemců

Diskuze » Mám něco na srdci

Martina Plachá (autor tématu) 2 před 8 roky

Dobrý den, chci se zeptat, jestli by mi někdo řekl proč už u inzerátu není kolik je o věc zájemců. Když se inzerát rozkliknul tak vpravo pod info dárce bylo počet zájemců. Už ani nevím jestli mám šanci věc získat Děkuji za případné odpovědi.

Lucie 28 před 8 roky

Zrušilo se to z důvodu že plno lidí kliklo že mají zájem a nakonec skutek utek a věc se dál neudala.

Vlasta 6 před 8 roky

Tak já myslím, že to nebylo důležité tlačítko. Když někdo zájem má, tak přímo inzerentovi napíše a když je inzerent rozumný a u počítače, tak udělá rovnou rezervaci. Možná lze i trošku předvídat, zda člověk má či nemá šanci něco získat dle počtu zobrazení

Hanka Kittnarová 2 před 8 roky

to Lucie: to dělají i teď

Lucie 28 před 8 roky

Dělají bohužel ,ale aspoň člověk co má zájem není odrazen xx zájemci . . Nejvíc mě rozčiluji lidí kteří napišou že si prijedou, komunikují a kdyz člověk jim pošle adr atd. tak je ticho po pěšině , občas se divim co je mezi námi.

Martina Plachá (autor tématu) 2 před 8 roky

Všem děkuji za odpovědi. Mě už se to stalo i naopak, na mou reakci se ozval pán že mi věc daruje a když jsem se ptala na adresu tak jsem se jí nedočkala. No škoda.... Pěkný den přeji