Možnost ohodnotit více uživatelů

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Maqi89 (autor tématu) 135 před 7 roky

Už to tu někdo psal, ale nemohu to najít. Postrádám možnost ohodnotit více uživatelů pro jednu nabídku.

Často se stává, že mám více věcí stejného druhu. Vystavím tedy nabídku, ale fakticky obdaruji několik lidí. Bohužel hodnocení mohu dát jen jednomu z nich, případně musím vystavit další nabídku s tímtéž obsahem, abych mohla ohodnotit i ty další zájemce.

Podle mého názoru si (pozitivní) hodnocení zaslouží každý, kdo si pro věc přijel, nehledě na to, že hodnocení celkově zlepšují fungování webu a přehled spolehlivosti jednotlivých uživatelů.

Martina 131 před 7 roky

Některé věci jsou pro radost a jiné pro starost. Vyřešili jsme to tak,že se s případnými dalšími zájemci domluvíme,
aby si na inzerát po převzetí znovu klikli a může dojít k dalšímu ohodnocení.

Eva* 171 před 7 roky

Někteří uživatelé ani o hodnocení nestojí a to z důvodu, že je pak zřejmé, kolik věcí již přijali.

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Tak to já v každém případě o hodnocení stojím vždy. Tedy pokud jde o pozitivní hodnocení

Maqi89 (autor tématu) 135 před 7 roky

Martina: Hodnocení uděluji, když inzerát mažu, takže ať už se mi o věc přihlásí sebevíc lidí, hodnocení můžu dát jen jednomu. Tudíž kolik hodnocení chci udělit, tolikrát musím inzerát vytvořit. Nicméně negativní hodnocení mohu dát komukoliv z nich. To mi přijde škoda, že u negativního to jde a u pozitivního ne.

Tomáš 421 před 7 roky

Je to tak, jak píše Maqi89. Už od začátku mi přišlo divné, že negace se dají rozdávat na počkání i bez předání věci a pozitiva nikoli. Není to dobré.

Martina 131 před 7 roky

Maqi89 ,za mnou chodí třeba i lidé z vesnic.Toho času opravdu nemáme nikdo nazbyt,ale nehodnotím hned někoho negativně,dokonce jsem i někomu takovému myslím darovala. A zdárného konce jsme se dopídili.Jen jsem si všimla,že takové hodnocení má,ale mě osobě to nijak v darování neovlivnilo.

Maqi89 (autor tématu) 135 před 7 roky

S negativním hodnocením jsem také opatrná a i když někdy domluva není jednoduchá, kritériem je pro mě především ochota se domluvit a fakt, že si předmět zájemce opravdu vyzvedne. Rozhodně nelámu hůl nad těmi, kteří už nějaký ten negativ mají.

Jen mě zarazil ten markantní rozdíl v jednoduchosti udělovat negativy a složitosti udělovat více pozitivů. Myslím, že není hezké když se to v přehledu hemží totožnými nabídkami, a to jen proto, že chci udělit komentář každému zájemci, ne jen pár vybraným

Sluníčko 53 před 7 roky

Také jsem psala adminům o možnost udělit na jednu věc více pozitivů (např. u rostlinek rozdám vždy na jeden inzerát víc exemplářů), bylo mi sděleno že je to menšinová záležitost. Tak třeba když nás bude víc, co bychom tuto funkci uvítali, adminové tuto možnost vytvoří. Rozhodně jsem pro

Tomáš 421 před 7 roky

Menšinová záležitost? Tak to jsu hrdý, že do té menšiny patřím. Ta "většina" asi potřebuje k životu pořádný bič, aby fungovala.

Martina 131 před 7 roky

Tomáši k té menšině,jenže my máme k těm věcem určitý vztah a jsme rádi,když je zájem. Možná v tom člověk vidí i to,že po darování začala být důležitá i pro někoho dalšího v nějakém tom stavu v jakém je.

Tomáš 421 před 7 roky

Martina: Já myslím, že si v tomto dobře rozumíme.

Martina 131 před 7 roky

Chodí sem spousty neziskových organizací a i charity.Bylo by fajn,kdyby expirace inzerátu mohla být delší. Je to boj,případně i možnosti na výběr,od stávající počínaje.