Platnost inzerátů

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Pavel Pája (autor tématu) 4 před 9 roky

Myslím si ,že by bylo dobré kdyby inzeráty měly omezenou platnost ..cca 7 dní a pak by byly automaticky naktivní.......některé inzeráty jsou tady 2 týdny se 180 zájemci, bez rezervace a inzerát je stále aktivní.....!!!
Co si o tom myslíte???

Lukáš Václav Effenbe 29 před 9 roky

no ono je to problematické... mě se třeba přihlásí několik zájemců, mám zušenost třeba s 10-ti.. první se nedostaví, druhý nereaguje, napíši třetímu, ten to bere ale pak nemá čas, týden čekám.. kašlu na něj, ozve se další - nepřijede zbylí lidé se ani neozvou... někdy ty lidi opravdu nevědí co chtějí, to jen na vysvětlenou proč tu jsou inzeráty dva týdny s hromadou zájemců...jinak inzerát se automaticky po 60-ti dnech maže

Pavel Pája (autor tématu) 4 před 9 roky

aha, tak to je zase ta odvrácená strana ,vím že lidi jsou nespolehliví ale i přesto si myslím že doba automatického mazání by měla být zkrácena....60 dní je fakt moc.....
Já mám asi prostě smůlu o co projevím zájem je buď rezervované a nebo nikdo neodpovídá....snad budu mít štěstí ...

Lukáš Václav Effenbe 29 před 9 roky

souhlasím... 30 dní by bylo asi adekvátních... 60 je moc...

Marcela 2 před 9 roky

Jsem pro zkraceni, s tim, že pokud je to jeste aktualni, tak aby si to autor inzeratu mohl nejak snadno zase nahrat. To asi nikdo nebude aktualizat neaktivní inzeráty.

Jarka 2 před 9 roky

Také tu postrádám aktualizaci inzerátu, čímž by se ten původní smazal a obnovenÿ inzerát by byl opět v popředí, aniž bych ho musela znovu vypisovat a přikládat fotky. Jarka