Možnost více míst vyzvednutí

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Grymovi (autor tématu) 22 před 2 roky

Uvítala bych možnost zadat dvě města, kde je možné vyzvednutí.
Pohybují se pravidelně mezi dvěma městy, a tak zatím musím psát do textu inzerátu obě města, nebo část inzerátu zadat v jednom městě a část v druhém a do textu napsat, že další inzeráty najdou v mém profilu a předávám v obou městech.
Nebo mám psát inzeráty dvakrát, pokaždé s jiným městem?

Marketa 32 před 2 roky

za to se taky primlouvam, bylo by fajn mit moznost pridat vic mist prevzeti...

Admin Petr 247 před 2 roky

Díky za podnět. Pokud to trápí více z vás, dejte sem prosím vědět, ať lépe odhadneme prioritu pro případnou úpravu.

rakapka 36 před 2 roky

I mě se hodí zadat dvě místa, i když v jednom městě... dva konce prahy...

Niky. 1 před 2 roky

Souhlasím

Alzbeta 9 před 2 roky

Taktéž mně

Alzbeta 9 před 2 roky

Respektive nejen dvě ale i tři (nebo pro někoho ještě více).

petr petr (1) 242 před 2 roky

také bych uvítal zadat i do profilu třeba dvě města nebo více ,protože přes léto třeba daruji na chatě atd.

Bára 7 před 2 roky

I nám, zatím v podstatě každodenní pendl Praha - Beroun.

Šárka 7 před 2 roky

Také bych takovou možnost uvítala - Praha/Plzeň.

Pavel B 2 před 2 roky

Taky se přidávám, já bych byl dokonce pro tři místa - domov-chalupa-práce nebo nejlépe univerzální funcionalitu "Přidat další místo vyzvednutí" a ať si jich každý přidá, kolik potřebuje - jasně, v praxi to bude jedno nebo dvě, ale ta možnost by tam byla. Někdo by třeba zájem měl, ale do Prahy kvůli tomu nepojede. A přitom třeba bydlí kousek od chalupy, což je škoda.

p.s 12 před 2 roky

Pro "Admin Petr" --- myslím, že poslední reakce od "Pavel B" ukazuje, že toto hlasování je přinejlepším velmi orientační, protože to by ocenili hlavně zájemci. (Já osobně vydávám jen "doma" a nepřebíral jsem zatím nic, takže pro sebe to nepotřebuju, ale přijde mi to jako principiálně rozumná/vhodná vlastnost takovéhoto serveru.