Jak zlepšit VšezaOdvoz

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Andrea Pieni Nenä (autor tématu) 0 před 2 roky

Zdravím příznivce VšezaOdvoz!

Jmenuji se Andrea a moc fandím projektům jako VšezaOdvoz. Proto jsem se připojila k týmu, a mám teď na starost uživatelské rozhovory.

Pokud jste nadšenci jako já, tak bych Vás ráda pozvala na takový "video-pokec”. O tom, co v naší společné komunitě funguje skvěle a co by šlo třeba i vylepšit. Z vašich podnětů, které sepíšu, budou tvůrci webu čerpat inspiraci pro nové vychytávky.

Aktuálně si povídáme s lidmi, co jsou na webu aktivní méně než rok. Je to váš případ? Určitě se ozvěte.
Jste tu déle, nevadí, rádi si vás poznačím na později. Zajímá nás totiž názor od Vás všech

Těším se na pokec, pro domluvu termínu mi napište na andrea@vsezaodvoz.cz

Andrea

Pavlína C. 1 před 2 roky

Zdravím, Andreo,
snad se nezlobíte, že píšu sem. Měla bych tip ke zlepšení Všezaodvoz.cz, který držím v hlavě už nějakou dobu. Je také možné, že ho už někdo přede mnou zmínil, ale i tak to zkusím.

Myslím, že by bylo vhodné zařadit do přehledu inzerátů na homepage také inzeráty typu HLEDÁM. Momentálně se zobrazují pouze inzeráty DARUJI, a až po rozkliknutí kategorie Všechny inzeráty se zobrazí i HLEDÁM. Myslím si, že by to velmi pomohlo lidem, kteří něco poptávají. Samozřejmě by pak bylo dobré mít možnost vyfiltrovat jen nabídky/ jen pohledávky.

Jak se na to dívají ostatní?

Pavlína