Rozvíječ komunity VšezaOdvoz

Rozvíječ komunity VšezaOdvoz žíje kontaktem s uživateli a ví co je baví i pálí. Krom kontinuálního zapojování našich uživatelů, propojíš VšezaOdvoz s podobně laděnými projekty a lidmi a dokážeš nás se zápalem prezentovat na akci (budem tam s tebou). Jsi srdcem týmu VšezaOdvoz. A do čeho zásadního se můžeš pustit hned teď? Chceme dostat myšlenku VšezaOdvoz do bytových domů a paneláků! Je to “výzva” (jakože to slovo nemáme rádi), třetina Čechů žije v panelácích. Dále můžeš třeba navázat spolupráci s dětskými domovy či jinými uskupeními, kterým VšezaOdvoz může pomoct. Prostě vyber si co ti jde a baví a pusť se do toho. My ti dáme plnou podporu no a i nějaký ten rozpočet, to se ví :-)

Proč se k nám přidat?

Projekt VšezaOdvoz návštíví desítky tisíc lidí měsíčně. Můžeš si tak otestovat svoje nápady a schopnosti na velkém publiku, které je názorově velmi otevřené, zapálené pro dobrou věc a hlavně aktivní. Dostaneš tím svobodu, ale i zodpovědnost.

Flexibilita Můžeš se zapojovat pravidelně i nárazově, podle toho co je zrovna potřeba udělat a ty na to máš čas, chuť a schopnosti. Je fajn se aspoň občas vídat (scházíme se v Praze), ale zapojit se lze i na dálku.

Tým Jsme pohodoví lidi a bude ti s námi dobře :-)

Peníze Jestli hledáš možnost dobrého výdělku, rovnou říkáme, že ti moc slíbit nemůžeme. Obecně je VšezaOdvoz dobrovolná aktivita, která ti ale pokryje náklady na občerstvení, když se pravidelně sejdeme, nebo oslavíme další výročí. Ale! Pokud jsi třída ve svém poli a můžeš pro nás znamenat zásadní posun dopředu, určitě se ozvi, třeba sáhneme i hlouběji do kapsy :-) To samé platí pro případné výdaje na propagaci, nástroje či cokoliv, co si dokážeš obhájit.


Neposílej CV, jen napiš pár slov o sobě, na čem jsi dělal/a, proč máš zájem a co od toho očekáváš. Těšíme se na tebe, každému se ozveme :)

Petr a David

ahoj<zavinac>vse­zaodvoz.cz