Roznašeč letáků

Tvým úkolem bude na vhodných místech a vhodným lidem rozdávat pěkné letáčky, které si sám/sama vytiskneš (zde najdeš barevné i černobílé). Pokud jsi z Prahy, můžeme ti dát i krásné profi-tištěné letáčky, pokud víš, kde zabodují.

Proč se k nám přidat?

Projekt VšezaOdvoz návštíví desítky tisíc lidí měsíčně. Můžeš si tak otestovat svoje nápady a schopnosti na velkém publiku, které je názorově velmi otevřené, zapálené pro dobrou věc a hlavně aktivní. Dostaneš tím svobodu, ale i zodpovědnost.

Flexibilita Můžeš se zapojovat pravidelně i nárazově, podle toho co je zrovna potřeba udělat a ty na to máš čas, chuť a schopnosti. Je fajn se aspoň občas vídat (scházíme se v Praze), ale zapojit se lze i na dálku

Tým Jsme pohodoví lidi a bude ti s námi dobře :-)

Peníze Jestli hledáš možnost dobrého výdělku, rovnou říkáme, že ti moc slíbit nemůžeme. Obecně je VšezaOdvoz dobrovolná aktivita, která ti ale pokryje náklady na občerstvení, když se pravidelně sejdeme, nebo oslavíme další výročí. Ale! Pokud jsi třída ve svém poli a můžeš pro nás znamenat zásadní posun dopředu, určitě se ozvi, třeba sáhneme i hlouběji do kapsy :-) To samé platí pro případné výdaje na propagaci, nástroje či cokoliv, co si dokážeš obhájit.

Petr a David

ahoj<zavinac>vse­zaodvoz.cz