PHP programátor

PHP programátor, který dobře zná nějaký framework, SQL a práce s GITem (ani lidí) se nebojí :-).

Fungujeme sice už pátým rokem, ale po technické stránce máme co dohánět. Proto teď potřebujeme pomoc skvělého PHP programátora, který dá VšezaOdvoz technologickou vizi a sám ho pozvedne na jinou úroveň.

Co od tebe čekáme:

  • nejprve mrkneš do kódu a navrhneš, co potřebujeme změnit, kam se posunout (např. nepoužíváme žádný framework)
  • přepíšeš, co je potřeba (klidně i od základů, pokud vysvětlíš proč)
  • po přepisu budeš schopen flexibilně spolupracovat na vývoji nových features (např. hromadné odpovědi zájemcům, zprávy mezi uživateli, hlídacího psa, premiový účet, funkce pro rozvoj komunity atd.)
  • ovládáš PHP a SQL a také nějaký framework, výhodou ale určitě ne must-have je pokud umíš i s GITem či deployment nástroji nebo máš zkušenosti s automatickým testováním
  • sleduješ trendy, nejmodernější technologie a chceš se učit nové věci
  • VšezaOdvoz je pro tebe víc než jen výdělek a vidíš v něm hlubší smysl
  • můžeš se s námi alespoň 1 večer měsíčně osobně sejít v Praze

Proč se k nám přidat?

Projekt VšezaOdvoz návštíví desítky tisíc lidí měsíčně. Můžeš si tak otestovat svoje nápady a schopnosti na velkém publiku, které je názorově velmi otevřené, zapálené pro dobrou věc a hlavně aktivní. Dostaneš tím svobodu, ale i zodpovědnost.

Flexibilita Můžeš se zapojovat pravidelně i nárazově, podle toho co je zrovna potřeba udělat a ty na to máš čas, chuť a schopnosti. Je fajn se aspoň občas vídat (scházíme se v Praze), ale zapojit se lze i na dálku.

Tým Jsme pohodoví lidi a bude ti s námi dobře :-)

Peníze Jestli hledáš možnost dobrého výdělku, rovnou říkáme, že ti moc slíbit nemůžeme. Obecně je VšezaOdvoz dobrovolná aktivita, která ti ale pokryje náklady na občerstvení, když se pravidelně sejdeme, nebo oslavíme další výročí. Ale! Pokud jsi třída ve svém poli a můžeš pro nás znamenat zásadní posun dopředu, určitě se ozvi, třeba sáhneme i hlouběji do kapsy :-) To samé platí pro případné výdaje na propagaci, nástroje či cokoliv, co si dokážeš obhájit.


Neposílej CV, jen napiš pár slov o sobě, na čem jsi dělal/a, proč máš zájem a co od toho očekáváš. Těšíme se na tebe, každému se ozveme :)

Petr a David

ahoj<zavinac>vse­zaodvoz.cz