Marketingový nadšenec pro zvýšení návštěvnosti

Hledáme zkušeného markeťáka pro zvýšení návštěvnosti. Naší ambicí je návštěvnost zdvojnásobit během 6 měsíců. Proč? Návštěvnost VšezaOdvoz živí. Projekt děláme volnočasově, ale silně cítíme, že VšezaOdvoz má výrazně navíc. Například za rok 2014 jsme vyrostli o více jak 100%. Určitě je tedy na čem stavět a my chceme, aby nám vyšší příjmy z reklamy dovolily projektu věnovat více času.

Co od tebe čekáme

Navrhneš plán, jak chceš zvýšení návštěvnosti docílit, případně co k tomu budeš potřebovat. Plán si společně projdeme a odsouhlasíme. Pak se pustíš do práce. Rovnou říkáme, že nehledáme “zaplacenou” návštěvnost pomocí PPC ale chytré, cílené budování návštěvnosti např. skrz SEO (long tail asi moc dobře nepokrýváme), aktivity na soc. sítích, propojování s příbuznými weby, aktivitu v diskuzích, vlastní content, letáky (máme) apod. Necháme to na tobě, sám/a víš nejlépe, kde a jak pro takovýto projekt návštěvnost získat.

Co je dále potřeba

  • Samozřejmě očekáváme dobrou schopnost se orientovat v Google Analytics
  • Pravidelně (cca. 1× za 14 dní) s námi v Praze či aspoň online probrat co, proč, jak jsi v uplynulém období udělal/a a co plánuješ na dalších 14 dnů.

Co ti můžeme nabídnout:

  • slušnou odměnu dle nasazení a výsledků
  • smysluplný, zaběhnutý projekt větších rozměrů se skvělou komunitou
  • flexibilní spolupráci dle tvých časových možností, klidně i dlouhodobě
  • pohodový tým fungující dobře i na dálku

Napiš nám na jarka@vsezaodvoz.cz, co máš za sebou (konkrétní projekty a výsledky) a jaké si představuješ podmínky spolupráce.

Těšíme se na tebe. Tým VšezaOdvoz