sbírá ještě někdo platební karty?
před 8 roky zobrazeno 875×
Kdysi se platební karty sbíraly na nějakou charitu. Je ještě někde nějaký zájem? Kartu jsem po skončení její platnosti (řádově několik málo dnů) ochoten strčit do obálky a poslat Vám ji za Vaše poštovné.
Nové inzeráty v kategorii (Ostatní)
Krabice na čaje plechová
Hlavní město Praha - Praha
Lymfatický čaj
Hlavní město Praha - Praha
Svíčka nová prasátko
Hlavní město Praha - Praha
Baterka na baterii 2
Hlavní město Praha - Praha