Přírodní kosmetika
před 9 roky zobrazeno 1099×
Mám moc ráda přírodní kosmetiku, ale zrovna tyto věci mi nesedli.
Ústní voda - je na mě moc silná, pálí jazyk
Šampon - moje vlasy vysušuje
Tělové mléko - tělová mléka nepoužívám, byl to dárek
Tělový olej - koupila jsem si jiný, speciálně na celulitidu, tak tento už nepoužívám
Bambucké máslo - je tuhé a jsem moc líná ho mezi dlaněmi rozehřívat :)
Gel na pupínky - mám teď místo toho olejíček, tak gel už nepoužívám
Všechno je fakt přírodní, s certifikací (kromě tělového mléka od Manufaktury)
Předaní - Suchdol/Zemědělská Univerzita/možná Dejvická/po dohodě centrum Prahy
Nové inzeráty v kategorii (Ostatní)
Angry Birds - 3D kartičky - sběratelské - NOVÉ
Brno-město - Brno
Nová láhev na pití
Hlavní město Praha - Praha
DVD 2
Hlavní město Praha - Praha 6
DVD 1
Hlavní město Praha - Praha 6
Nové inzeráty v okolí (Hlavní město Praha)
Sedačka
Hlavní město Praha - Praha
Daruji za odvoz
Hlavní město Praha - Praha
kniha
Hlavní město Praha - Praha 4
mini notebook (asi nefunkční)
Hlavní město Praha - Praha 4