Libeček
před 10 roky zobrazeno 2315×
Vysadili jsme si libeček, ale já ho vlastně nechci. Trochu žloutne a nevím, jestli ho mezitím něco nenapadlo (jakože škůdce, ne že by přemítal nad nesmrtelností chrousta...), některé listy mají dírky. Možná je to pokročilou podzimní dobou. V našem bylinkovém záhonku už ho nechci, ale je mi líto ho vyhodit jen tak na kompost. Nevzal by si ho někdo i s kořeny? Prosím jen vážného zájemce, protože jakmile libeček vykopu, asi moc dlouho nepřežije, bude potřebovat rychle zase zasadit - dostanete ho v sáčku s trochou hlíny, ale květináč nezajistím. Docela spěchá.
Nový majitel
Štědrý dárce
Klára Míčková
"Paní Jája je sice možná trošku zmatená, ale moc milá a upřímná. Pro libeček si přišla přesně podle domluvy a jsem si jistá, že se o něj postará mnohem lépe než já. Doporučuji."
Lokalita: Praha 6
Zobrazit na mapě
Další inzeráty uživatele
Nové inzeráty v kategorii (Dům a zahrada)
Dva keře šeříku
Hlavní město Praha - Praha
Sedačka
Hlavní město Praha - Praha
Daruji za odvoz
Hlavní město Praha - Praha
2 závěsné lustry
Mělník - Kralupy nad Vltavou
Nové inzeráty v okolí (Hlavní město Praha)
Dva keře šeříku
Hlavní město Praha - Praha
Sedačka
Hlavní město Praha - Praha
Daruji za odvoz
Hlavní město Praha - Praha
kniha
Hlavní město Praha - Praha 4