Arašídy ve wasabi
před 3 měsíci zobrazeno 204×
Dostali jsme, ale nevyužijeme.Řekla bych tak 30 dkg.Je to větší balení.Nejsou prošlé, ale cedulku jsem při ochutnávání odstranila.Načnuté cca před 14 dny.
Nový majitel
Štědrý dárce
LucieK
"Vše v pořádku, velmi milá paní."
Lokalita: Praha 3
Zobrazit na mapě
Další inzeráty uživatele
Nové inzeráty v kategorii (Potraviny)
Různé bombony
Hlavní město Praha - Praha
Samosběr třešní
Hlavní město Praha - Praha 13
Kapsle do kávovaru
Hlavní město Praha - Praha 4
Oříšky po expiraci
Hlavní město Praha - Praha
Nové inzeráty v okolí (Hlavní město Praha)
Bunda a košile na kluka, vel. 140-152
Hlavní město Praha - Praha 6
Krémy L ´Oreal nerozbalené
Hlavní město Praha - Praha 6
Kanystr - prazdny, od tekuteho mydla (5 l)
Hlavní město Praha - Praha 17
Dětský podsedak do auta
Hlavní město Praha - Praha 7