Inzerát je již bohužel neaktivní.
Daruji za odnos, ručně šitý, opravdu dost onošený, na přední straně trochu rozpáraný, bude potřebovat péči, ale někam na chatu by mohl ještě posloužit 🙂
Mám tu krabici napajecek pro králíky . Bohužel foto teď nemám jsou na půdě v garáži . Myslím že jich tam může být tak 50 . Možná by tu byla i nějaká miska pro králíky . Zrušila jsem chov a vše budu likvidovat .
Daruji za odvoz opotřebovanou ale zcela funkční klec pro hlodavce. Rozměry: Délka 57,7 cm Výška 58cm Šířka 37,7cm
Štěně středního vzrůstu
Daruji za odvoz plážovou textil í podložku skládací. Na spod je bepromokavá, vycpaná molitanem. Není roztrhaná ale spaly na ní kočky. Pratelná.
Daruji za odvoz krabice
Daruji za odvoz masazer
POZOR! je to pouze midi kontroler, nikoliv synťák, sám o sobě nedělá žádný zvuk - nutno připojit k počítači a nainstalovat si nějaký DAW nebo synťák - asi dvanáct let starý midi kontroler, málo používaný - plně funkční, jenom přepínač InControl nefunguje - přikládám usb kabel - předání na Praze 6 Bořislavce nebo na Praze 10, ulice Kodaňská
Daruji za odvoz lampu viz foto, na povrchu je lepidlo co, nechci to podrit při dundávani. Žarovka 25W je tam.