Zimní nebo podzimní kabát
před 10 roky zobrazeno 1157×
Je v pořádku, vypraná a vyčištěná. Velikostně je to XXL, ale obleče i XL. Daruji při osobním převzetí popřípadě za poštovné. Pošta bude kolem 90kč (předem na účet, žádná dobírka).
Při zájmu pište na e-mail katulifojtik@seznam.cz nebo na mobil 732 843 698.
Nové inzeráty v kategorii (Oblečení)
Šaty Esprit
Brno-město - Brno
Šaty vel. S
Brno-město - Brno
Kožená kabelka nenošená
Hlavní město Praha - Praha
Náramek z alpaky v originál krabičce
Hlavní město Praha - Praha