Inzerát je již bohužel neaktivní.
Chtěl by nekdo ? Než začnu rozkladat . Je prostě stlucena na rychlo protože byly dřív králíci než kralikarna . Funkční je tak třeba by někomu do startu taky posloužila
Daruji za odvoz jednoduchou skříňku pod akvárium - viz foto. Výška 86 cm, podstavec pro akvárium 61 x 31 cm.
Daruji za odvoz dvě králíkárny. Potřebují poupravit, ale ještě poslouží. Komplet jak na foto, jen bez toho plechu ze střeše (mají dřevěnou střechu).
Daruji za odvoz
Daruji za odvoz, zalaminované, k opakovanému použití, nebo možno i na výuku a trénování angličtiny - druhy oblečení. Lze případně rozstříhat a pověsit na šnůrku a postupně sundavat, k naučení posloupností činností, atp. Předání P5 nedaleko zastávky Weberova, občas v okolí Anděla, v pondělí a ve středu bývám dopoledne na P3 Flora, občas večer P6 Evropská. JIndy a jinde po dohodě. Pište rovnou prosím telefonický kontakt pro operativní dohodu a koukněte se zda by se Vám nehodilo ještě něco z mé nabídky.
Daruji za odvoz, používané jako hračka pro štěňátko, proto již má od zoubků dírky, ale je vypraný a mohl by třeba ke stejnému účelu ještě posloužit. Snad si svého malého kamaráda ještě najde? Asi by šlo případně i rychle trochu pozašít a použít třeba na jarní dekoraci. Předání P5 nedaleko zastávky Weberova, občas v okolí Anděla, v pondělí a ve středu bývám dopoledne na P3 Flora, občas večer P6 Evropská. JIndy a jinde po dohodě. Pište rovnou prosím telefonický kontakt pro operativní dohodu a koukněte se zda by se Vám nehodilo ještě něco z mé nabídky.
Daruji za odvoz kovovou krabičku od čajů. Dobrý stav. K vyzvednutí na sídlišti Bohnice.
Daruji za odvoz směs hraček mladší školní věk plus dětský deštník. Puzzle by měla být komplet, zbytek minimálně "hratelný". Ideálně vše najednou :) Pouze osobní odvoz z Prahy 8 blízko Ládví během NEDĚLE 30. 3. 10:00-17:00. Podívejte se prosím i na další inzeráty, vyklízíme byt před rekonstrukcí :)